Jump to content

grupnjaci...


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ajde recite vi meni koje ste odeljenje bili pa cu ja da vam kazem kakvi ste...pa cu onda ostatku foruma da postavim kvote za mech ;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Пази шта је најгоре. Прво мислиш "није то мој трип, безвезе је" итд. И онда се деси навучеш па не можеш да се скинеш (овај обучеш [:D]).

Искрено надам се да се нећу навући. Прегледан образовни материјал (ето признао сам јавно) ми каже да то прилично sucks и ружно.

Pa vecina ortaka koji su probali kazhu da se svako od te trojke (ili vishe njih) oseca ko peti tochak.

A ja imam druge stvari na koje sam se navukla [:D]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ja licno stojim iza teorije da te kombinacije trojke, petice i gangbang fore NISU za ljude koji se vole. Mozda bi samotnog cina i bio sposoban, ono par piva, lepa atmosfera and so on ... ale ujutru verovatno ne bi preziveo. Isto tako verujem da devojka koja bi me navlacila na neke grupna fazone, nija bas ta osoba sa kojom bi hteo da budem.

Karanje u troje je naprimer kad sa ortakom upoznate neku drocu pa ono ... udri :)

ili ako ste sreckovic da vas neke dve devojke uvuku do svojih igrarija [:D]

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svaki put kad bembam u cetvorci (ja, moja patka, ona, njena pica) :)

uzasne su mi nekako te grupnjak fore...sa dve zene bih se osecao nesigurnim na neki nacin, sa jos jednim tipom i ribom bi mi bilo kul, ako mi je super ortak i ako je neka krava koja nijednom ni drugom nista ne znaci...sve ostale sheme otpadaju..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Trip mi je da gledam kako neko pegla, ali zestoko, moju ribicu ljubimicu

[roflmao]

Setih se drugara koji je ozbiljno bio u fazonu da mu Kezman prca ribu.

I drugarice koja je sa deckom nalazila tipove preko neta da je peglaju dok on gleda. Ja je pitam u kom si fazonu? Ona kao pa shta kao meni loshe. Naravno, nisu ostali zajedno...

Opushteno, mozda bih ja rekao da je to bolesno ali svako ima svoju perverziju, tako da... samo napred. Sigurno ti netje biti teshko da nadjesh nekog jebacha...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

vidim ja da vama fali jedan grupnjak utroje sa kjootom.. pochecete da vishe cenite neke svari u zhivotu ;)

edit: ovo je bilo za de1retkona i tma, zaboravih da kvotujem

Sumnjiv si mi ti Cali, mnogo pominjes Kojota u sexualnom kontekstu i to veoma blizu tvoje guze... :)

Liberate tutame ex infernis!

Link to comment
Share on other sites

OK je ako ribica oce i van naseg gruvanje neku trojku, ali samo ako ja virim iz ormara. moram da vidim sta se tu radi [:)] Ako valja da kradem forice [:)]

Trip mi je da gledam kako neko pegla, ali zestoko, moju ribicu ljubimicu. ali, avaj, zadnja koja je rekla da bi probala me je ostavila... [V]

Neshto ozbiljno nije u redu sa tobom :D

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

Pa vecina ortaka koji su probali kazhu da se svako od te trojke (ili vishe njih) oseca ko peti tochak.

Слажем се. Разишљао сам о томе и скапирао да ми сеск без емоција не би толико значио. Дакле 1 vs 1 као што сам раније већ рекао.

A ja imam druge stvari na koje sam se navukla [:D]

Имам и ја.[:D]

dz je pametna.. znano je

trojke su za pickice. fejs tu fejs je prava stvar

Moj човек. str8.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...