Jump to content

Elektronske Sportske Lige SCG prvenstvo


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A tu su i oxo, veske, tibor, paja, flingo.. jako je teshko napraviti izbor za prvu ekipu fjuza :) Mada, kad smo igrali 4v4 protiv zrenjanina skupili smo se svi pa smo se menjali.. otjemo i sada tako? A mozhemo i da sastavimo 2 ekipe..

Ili je remedy neshto u fazonu bash zvanichno, ono.. odma sutra kachimo demoe ovde i taj klan drzhi titulu sledetjih mesec dana recimo.. pa se onda opet izazivamo :) A u medjuvremenu prozivamo..

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, simo.. pa moze i tako :) Mada.. che nikada nije igrao 4v4 u svojoj istoriji postojanja.. lak smo plen za vas. Rachunamo na taktiku, s nama igra Raven, ostavite sve njemu i pustite ga da kida. :)) Znaci.. Raven 200 200 + sva oruzija + nas 3je da vas bagujemo s machinegunovima !

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Sto se tiche kvejka:

timelimit 15

g_forcerespawn 5

map lista:

pro-q3dm6

pro-q3tourney4

ztn3tourney1

hub3aeroq3

i u skladu sa idejom da stalno shirimo listu stavili bi jos bar (kao na wcg-u):

q3dm13

E sad i ja malo da se pravim pametan (samo da se opet ne posvadjamo Niko i ja kao pre meku godinu:DD) g_forcerespawn bi trebao da bude 10, makar se tako setuje na svim turnirima:D (izvini Niko ispravio sam te cisto iz zezanja:D)

Pazi sve je jedno da li je duel ili 2v2, mada nekako ipak je bolje da bude duel, definitivno je atraktivnije i doci ce sigurno 32 choveka, dok ovako dosta ljudi ne bi naslo sa kim ce da igra tdm. Flame- shto se tiche igranja sa Che-om mislim da je to besmisleno jer bi bilo reviseh lako, bolje da igramo sa nekim zbog koga bi morali makar malo da se pomuchimo:D

Edited by *FUSE*Veske

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

Vidi ti njega pa ako sam otisao u Novi Sad ne znaci da sam umro:)))!Ko kaze da necu doci da igram sa tobom bre:)!!!Inace ovde mi je extra treniram kao konj dobio sam 5 kila misica:)!!!Aj da vidim sad ko sme da se kaci?:)))Simce zovem te kad dodjem u bg!Poz za sve q3 igrace i za moje velike prijatelje FJUZOVCE!!!

-T4 is my miDDle name-RailzZZ!!!

<The FUSE>

Link to comment
Share on other sites

ovaj klanski duel bi trebao bit' veoma zanimljiv,posto koliko se secam da je "GUZ"  ovaj FJUZ vec bio izazvan od strane che-jevca,ali ih je uvek nes' omelo,pa nisu mogli igrati,sad su skoro svi prihvatili pa da vidimo da se napokon razreshi mistery ko je najboji?!?!?!

Prozivka momci!!! [cao]

Ostacete nemi? [:)]

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...