Jump to content

Ko sve dolazi u Deus ?


Recommended Posts

ma samo dodji i pitaj ti si onaj cuveni mare sa foruma? ja cu reci da da ja sam izvoli? [:D]

salim se ma opusti se niko nece da te bije zato sto pitas ko je ko : P

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

naravno da jeste u starom mercatoru, mile ko ce tebi da ustupi mesto :) ,nego igore sto slaga onako, kakav crni deus klan na netu kad god sam na netu probam da se joinujm da odigram dotu kad ono nema nikog tt

Edited by FATA

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

deus ti je u starom merkatoru kod bivsheg tehnicom-neta , kada sidjesh sa 16-ice ili 88 611 612 17 73 itd popnes se uz retardirane bele stepenice, skrenes desno, i kod onog "lavirinita" od stepenica lepo vidis jos jedne retardirane bele stepenice, e uz njih se popnes i tu ti je deus, ako omasis onda si kralj...

pa sto se tice W3 , ja uveche vidjam likove koji igraju na ladderu ali uglavnom se masa skupi na d dayu

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

brate... i da dodjes oko 12 u deus ne preporucujem ti posto masa klinaca (bar za raspust) svrate ujutru [:D] zato i igor ne radi ujutru popizdi ~~ dodju i kazu pola sata daju ti u metalu skojim kasnije kujes maceve [:)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

brate... i da dodjes oko 12 u deus ne preporucujem ti posto masa klinaca (bar za raspust) svrate ujutru [:D] zato i igor ne radi ujutru popizdi ~~ dodju i kazu pola sata daju ti u metalu skojim kasnije kujes maceve [:)]

ja sam redovno dolazio oko 11 , 12h , Jeca radi, igra dotu whatever... klinaca retko kad ima... kompovi uvek za nas spremni ne moramo ni da rezervishemo chim udjemo kaze Sasuke sedite na ona 2 [:D]

kako su klinci jebote glupi stavljaju crknute slushke na glavu, sede jedan do drugog i deru se DAJ MI GOLDAAA DAJ DRVAAA POMOZI UBICE MEEEEE

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...