Jump to content

Hmmm....


Recommended Posts

Hmm, pa za belca piše "Two residents wade through chest-deep water after finding bread and soda from a local grocery store after Hurricane Katrina came through the area in New Orleans, Louisiana", a za onog tamnoputog "A young man walks through chest deep flood water after looting a grocery store in New Orleans on Tuesday, Aug. 30, 2005."

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ni sumnjao da ce crnci da budu "the marauders". Interesantno je da kada je u Iraku bila frka sa kradjama posle zavrshetka vojnih operacija naredjenje za americhku vojsku je bilo "Shoot marauders on site" - pitam se da li su "marauders" u Iraku i u Luizijani isti?

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

@OFFtopic

Necu da stajem u stranu Americke propagande, ali cinjenica jeste da ljudi koji nisu u dodiru sa manjinama (bilo kojim, rasnim, nacionalnim, verskim...) ne mogu bas najbolje da shvate kako mrznja tog tipa funkcionise. Voleo bih Migsa da kaze nesto povodom toga (kad si bio u Americi) ili neki drugi ljudi, znam da ih ima ovde na forumu, koji su ziveli/zive u inostranstvu.

@Topic

Cista propaganda, za sire narodne mase. Mada se mora priznati da je suptilna.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@OFFtopic

Necu da stajem u stranu Americke propagande, ali cinjenica jeste da ljudi koji nisu u dodiru sa manjinama (bilo kojim, rasnim, nacionalnim, verskim...) ne mogu bas najbolje da shvate kako mrznja tog tipa funkcionise. Voleo bih Migsa da kaze nesto povodom toga (kad si bio u Americi) ili neki drugi ljudi, znam da ih ima ovde na forumu, koji su ziveli/zive u inostranstvu.

True, true... Od kako sam u Moskvi postao sam latentni antisemita... Jbga...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ali zato nemoj neko da je dirao šiptare..

pod shiptarima podrazumevash albance ... e pa jebem im ja mamu nek se mnoze na neku drugu stranu sveta sta nam drkaju kosovo ...

sto se tice muslimana generally znam neke i ok su ljudi...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Malo sam gledao na CNN-u sta se desava tamo...sjebani su totalno...Nisam imao pojma da je u tim juznjackim drzavama crnacko stanovnistvo u ogromnoj vecini...bruka...

Anywayz tradicija "looting-a" je u Americi veoma razvijena, a na pamet mi pada primer kada je u jednom od vecih gradova nestala struja na dvanaestak sati pa su svi (bez obzira na rasu) navalili da "pozajmljuju" stvari iz lokalnih prodavnica.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...