Jump to content

THE PRODIGY!!!


Recommended Posts

Dok sam snimao sa telefonom izbili su mi ga iz ruke i izgubio sam ga i 5 min posle vidim neciji drugi telefon kod mojih nogu. Tako da sam nadoknadio gubitak :D.

Inache ja sam bio u prvim redovima i bilo je PREVRUCE , ishutan sam bio , prljav , znojav... Majca mi je bukvalno bila ko da si je stavio u vodu i izvadio...Ozvucenje standard za nase koncerte , nepamtim neku vecu svirku (sem xita) da je bilo dobro ozvucenje...I tako ono nije bilo loshe :D

@Lucky:

Jel ti nosis naocare i jesi mozda 10-15 min pre pocetka prodigy-ja sa nekom ribom cekao da pishas???

Znam da glupo zvuci ali ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Lucky:

Jel ti nosis naocare i jesi mozda 10-15 min pre pocetka prodigy-ja sa nekom ribom cekao da pishas???

Znam da glupo zvuci ali ...

E da, ako sam josh imao tarzanku i VERSACE majicu onda to sigurno nisam bio ja :)

Mada jesam chekao sa nekom ribom da shoram (u isto vreme, da, da vas preduhitrim) ali gore u press delu, i to po pocetku koncerta, a i ne nosim naocare inace :) Mora da je taj sto si mislio da sam ja bio neki mnogo veliki car pa ti nekako bilo logicno 8-}

Link to comment
Share on other sites

Aj nek neko okaci track listu ako nije frkz,chisto da znam koliko da se nerviram zato sto nisam bio:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

sto je ozvucenje skroz loshe bilo

Znachi za standarde Hale 14, ozvuchenje je bilo odlichno. Ja sam bio nekih 10-tak metara ispred, blize levom setu zvuchnika. Bas predobar, drum ok, srednji tonovi ql... Pretpostavljam da u nekim drugim delovima hale nije bilo bash tako.

Da se razumemo, koncert `95 i ovaj jednostavno ne mogu da se porede. `95 su oni bili top top-a, bila je vetja hala (mada je u Pioniru, a ne mogu da verujem da to pishem, zbog Hale 14, bilo loshije ozvuchenje, a vetje kolko se setjam). Drugo, movement je bio drugachiji. Zemlja u sred sranja. Tretje u Hali Pionir je bilo skoro 15.000 ljudi tada. I mnoooooooogoooo dizela, i ona chuvena bakljada na "No Good" gde su momci iz Prodigy-ja zastali na trenutak totalno zbunjeni.

Meni je mnogo drago shto klinci u ovoj zemlji mogu da chuju neshto ovako. Mislim da su ovim definitivno razbili sve predrasude o bendu kod nas. Bilo je mnogo gotivnih devojchitza i mogu da kazem da mi je drago shto sam najzad video toliko urbane gradske ekipe... Ove novije stvari su chist punk, shto govori o tendenciji da idu josh tvrdje i dublje.

Live bubanj i live gitara, standardno dobro. Ja sam ochekivao da tje biti josh tvrdje, ali i tu imam samo rispekt za njih. Jer kad su pushtali manje poznate stvari, raja jednostavno nije sa toliko energije propratila to. Daleko od toga da je naprimer "Smack My Bitch Up" meka stvar :) Ali opet je bilo tvrdje nego `95 (iako naprimer u UK oni imaju bukvalno HC koncerte).

Bis je `95 trajao oko sat vremena, ovog puta nije, ali ja mislim da jednostavno nije bilo snage za josh naprimer pola sata. Odlazi se kad je najbolje.

I naravno, da mi cela hala na kraju peva "Out Of Space"... pa ja bih odlepio.

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Kao sto je vietjina rekla bilo je extra,stim sto umalo nisam pao u nesvest.Znaci bio sam toliko zedan da sam skoro poceo da haluciniram :)) Inace ortaci i ja smo krenuli negde sa srede i zavrsili u drugom redu i kao sto neki rekose da su nastavili jos da sviraju umro bih.

@Longli:E da nisi ti mozda bio lik u sivoj majci,kratka kosa i bio si sa nekim ortakom? Drugi red...

I

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Huh.... Mnogo je dobro bilo!!! U zhivotu nisam onoliko skakao i gurao ljude oko mene :D

Ako gledate ozvuchenje kakvo je bilo iskreno je bilo shit zato shto im je bass bio prejak... Trebali li su samo malo da ga smanje...

Najjache je bilo uz Breath,Smack my Bitch Up i Magic People Voodoo People...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

@grasshoper:

Jesam kratko osisan i imao sam sivu majcu , ali nisam bio bash drugi red , ali sam bio "prilicno" blizu bine... Mozda sam to bio ja,  bio sam u shutci stalno...sta znam , imao sam crnu trenerku dole i oko struka duks vezan ...thats about it :)

Heh,onda si mozda to ti,jos ako si se pokacio sa nekim likom,onako krupan,duga kosa(metalac) onda sam siguran da si ti :))

Al najjakije mi je bilo kad sam video lika u nekim vojnickim odorama kako ulece u masu sa polu zatvorenim ocima,ne moze glavu da drzi uspravno kolko se uradio ili sta vec.Ono lupaju ga svi po glavi on nista...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@Grasshoper:

ZLO , pokacio sam se sa par likova tokom koncerta mozda i sa nekim metalcem, prvo pre koncerta dok je bilo jako vruce onako spljosten u masi pukao mi je film ali lik je bio ono kao "whoah dude chil" pa sam iskulirao , onda sa nekom dvojicom , njegovog druga sam gurnuo na njega i oni su pali i tu su oni hteli da se biju kao dza bu , ovo ono , i ja kao ko vam jebe mater sto ste u sutci , a neki nesretni mrsavi narkomani a oce da se shutaju...I josh sa 2-3 random lika koji su me bez majce onako svinjski oznojani grlili X( od toga pizdim ako vec svuces majcu jer ti je vruce nemoj me grliti!!! I tako... :)

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Haha,eh jbg sad,nije ni bitno u sustini,samo sam hteo da vidim dal si to bio ti. :)

Inace i ja sam ispizdeo par puta,jer lik ima vunu na glavi,stoji ispred mene a glava mu smrdi na znoj/travu.Znaci odvratno,zasto bar nije opro kosu pre nego sto je dosao na koncert...

I isto likovi koji skinu majce,znaci ogavno.Kako da znam dal ima lepru ili ne??

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

@Grasshoper:

ZLO , pokacio sam se sa par likova tokom koncerta mozda i sa nekim metalcem, prvo pre koncerta dok je bilo jako vruce onako spljosten u masi pukao mi je film ali lik je bio ono kao "whoah dude chil" pa sam iskulirao , onda sa nekom dvojicom , njegovog druga sam gurnuo na njega i oni su pali i tu su oni hteli da se biju kao dza bu , ovo ono , i ja kao ko vam jebe mater sto ste u sutci  , a neki nesretni mrsavi narkomani a oce da se shutaju...I josh sa 2-3 random lika koji su me bez majce onako svinjski oznojani grlili X( od toga pizdim ako vec svuces majcu jer ti je vruce nemoj me grliti!!! I tako... :)

mozda mu se svidjas ;)

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa ortakom bio u prvim redovima akda je ovaj izvadio fotku i onaj lik iz obezbedjenja je skocio u masu i oteo mu aparat tako da smo ceo cer prodigy-a jurili po muriji i obezbedjenju da vratimo (nimalo jeftin) fota aparat... tako da od koncerta nisam video nista :( btw na kraju smo vratili aprat ali nam je neko u masi otvorio ranac u kome su na bile stvari i ukrao drugom ortaku duks...

srbijo najlepsa majko srbijo oce i ma u ku**c.....

Citiracu Psyha "Nije mi zao sto sam dosao na ovaj koncert jer sam skapirao koliko su srbi stoka..."

Na karti pise da se ne smeju unositi kamere/digitalci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...