Jump to content

IronForge king DEAD @ Dunemaul


GriM ReapeR

Recommended Posts

E pa kao sto znate (ili mozda ne znate) na Dunemaul serveru je ubijen IF king tako da ako se odredjeni drugari iz alijanse tamo pitaju zasto ga nema eto ga odgovor.....nadam se da cu uspeti da sakupim neke screenshotove a znam da ima i filmic pa cu postovati link kad saznam.....stay tuned....

Ah da utepan je i arch Druid u Darnassussu :)))

Link to comment
Share on other sites

@exile: Pa alijansa je sinoc napala UC i lady Sylvannas.....najblaze receno proslo je katastrofalno po njih....

@jasamnepismen: Pa da nije bilo onog debila Nameless-a koji je dojavio za 1. raid koji je bio organizovan 2 dana pre za 20h ubili bi ga mi i tada jos.....a ne mi dodjemo ispred IF a ono tamo cela alijansa nas ceka jebote....Btw i tad je kralj ostao na 50%....

@carnivores: taj UI koji lik koristi je Ultimate UI, a ako oces samo odvojeno XP/hour dovoljan ti je titan pannel plug in

Link to comment
Share on other sites

taj napad na sylvannas je glupost...

napravili neki likovi raid... i kad je bilo 20 lvla60 pocheli sa lvima 40 etc...

odmah se videlo da nema nishta od toga... ja sam krenuo iz zezanja

malo sam se isprdeo na sylvanu...

mislim videli su ih 20min pre nego shto su napali

retardi...

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Ma mi alijansa smo svuda retardirani ne vredi, jebeni WG ne mozemo da dobijemo kad povedemo sa 2:0 ffs !

I da ste napali u 2 popidne opet bi odradili :P

Gz za kill & 1 question: da li ste ushli na foru summona sa warlocima i invisibilty potiona ?

aj chik Ubite benedictusa 60:1 sa njim :)

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

mi smo na shadowmoonu roknuli arch biskupa ili kako se zove u stormwindu ... lik je totalno jadan, osim nuke-a za 1,5k dmg - 2k :)

posle smo hteli da idemo na ironforge ... medjutim vec je bilo kasno tako da smo odustali :p

inace, najbolja stvar je deader pvp i terror in ironforge AH ( lik koji sa lvl 60 undead roguem sabija ironforge aukcionere ... ono u to vreme je bio spawn otprilike 20 min tako da to gadno nervira :P a i nisu bili guardi na detect hidden :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

mi smo na shadowmoonu roknuli arch biskupa ili kako se zove u stormwindu ... lik je totalno jadan, osim nuke-a za 1,5k dmg - 2k :)

posle smo hteli da idemo na ironforge ... medjutim vec je bilo kasno tako da smo odustali :p

inace, najbolja stvar je deader pvp i terror in ironforge AH ( lik koji sa lvl 60 undead roguem sabija ironforge aukcionere ... ono u to vreme je bio spawn otprilike 20 min tako da to gadno nervira :P a i nisu bili guardi na detect hidden :)

cek ti na sm igrash hordu ?

chemu to :D ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...