Jump to content

Dragonmaw-Alijansa-Srpski guildovi


junacina

Recommended Posts

@Milani

Znas sta je najgore? Ja prodjem pored likova koji su po 10-15 lvla manji od mene. Ne diram, samo prodjem a oni zastanu... Sta mislis sta rade, meditiraju? Par sekundi posle toga dolaze po mene par likova da me satru na epic mountovima, znaci bezanja nema. Da bi stvar bila jos zanimljivija, napadaju me i ti zeleni koje sam pustio da zive. Za vreme dok ti njih pustis oni tamo na general kucaju "one ally lvl ?? passed us by..." i ostala cuda.

Reche kurshlus pametno - ako hoces da zivis, ubij sve oko sebe. Neka nema Honora ali se meni ipak zivi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja te shto zastanu po kratkom postupku odma, tacno znam shta im je na umu :D. Ili zove nekoga, ili razmishlja da li ima dovoljno lowbiesa okolo da me napadnu. Dobro , ima i onih shto mi se dive , ali bolje im je da odma /wave /aplaud , inace gotovo, ubi :D

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Mnogo si jadan ... sledeci put nemoj da kampujes ljude koji su 10 lvl ispod tebe ... a seti se koliko si jaci bio kada smo te napali . .prema tome borba je postena ... sto ti sada places govori samo o tvom karakteru ... a sto se ice nalazenja ... slobodno dodji u BB kada god hoces ... 1na1 5na5 vas 55na1 ... nije sramota izginuti ... ali ocigledno ti volis da kukas nad svojom zlom sudbinom ... pre tome i ti i cela tvoja horda je dobrodosla .... dodji da te malo nasikiram (opet)

buahhahaha

Pre svega ja u opste ne kukam, samo kazem da vam je stil igre jadan. i nisi me ni malo nasekirao cak si me nasmejao sa onim skakanjem sa krme i bezanjem glavom bez obzira. sto se fighta tice nema frke :) kada se vidimo radice Wind furry :),charge, totemi, execute i ostale lepi i nadasve korisni skillovi :)

E sada necu da prozivam nick, prepoznace ce se on sam, lvl 19 warior ispred SRR bije se sa spiderom, lik silazi sa mounta i napada malog warriora dok se ovaj bori znaci to je 21+ nivoa razlike. E pa sada ja ne znam da li je taj paladin dobio nesto od toga meni je iskreno to lame, ajde i mogu da razumem kada napadnu nekog jaceg od sebe ne bi li dobio 50-50% sanse da ga ubije, ali manjeg od sebe i to manjeg za preko 21+ lvl pa ono smehoteka po meni.

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

uh kako ja volim kada bilo ko prodje pored mene :P mozda sam dobio komplex jer su mene gankovali njih 5 10 lvl iznad mene dok sam radio q , pa ima se ovako svetim , ubijam ljude 40 lvl ispod mene i do jaja mi je .... pustim peta na agressive i sve ih pobije , buhahahhah

ne znam zasto sam ovo napisao smorio sam se , puko server

Edited by c0nfy

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

dok sam questovao u ashenwale-u horda me je sabijala iskljucivo sa ledja ,ono kao ti ubijas kripove a oni samo cekaju i onda navale kad imas malo helta.Zato kada sam dobio 50 lvl otisao sam tamo i samo abushovao jadnike niskog nivoa ,cisto da izravnam racune sa hordom generalno.

Link to comment
Share on other sites

Heh.....dakle ova igra biva sve bolja i bolja.....

Dakle u DW pochnem da radim time limite q....za maga...i odjednom naidju 3 alija...naravno ja u frci da sto pre resim q ignorishem ih.....oni me naravno napadnu. Ja viknem da radim time limte q....

ubijiu me ja poludim i brze bolje do lesha....

ozivimm se i vidim da MOZDA mogu da ga zavrsim...

pocnem ja da bijem elemtale...kad vidim posle mog prvog hica na metu....jos neko pochne istu da puni...heh

okrenem se ja kad ally mage mi pomaze da ih sto pre ubihjem (pokajao se chovek)...i zavrsio bi ga da nije bio mfk LAG....

Naravno okrenem se i vidim stoje njih 2 maga....gledamo se malo ....i ni

Link to comment
Share on other sites

izgraj sa alijansom ... videcesh kada te po ungoro kao lvl 49 juri 5 taurena sa epic mounts ... ali juri bukvalno ... sat vremena ... se nisu mrdali iz ungoroa , samo patroliraju i kiluju ... ffs

face , goshe , sabijachi ...

ili kada te dok pijesh vodu i leb :/ sa ledja charguje tauren 12 lvl veci i ubije a ne vidish nishta i onda se steka kod corpsea 30 min, proverava da li si se spawnovao iza drveta itd itd itd

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ljudi...svi oni koji se zale kako ih gankuju, corpsekampuju ili jure na epic mountovima trebali su lepo i natenane da procitaju objasnjenje sta su to normal, roleplay, a sta PvP serveri...u tome i jeste car igre, jbga...pre neki dan ja sa priestom 23lvl vidim gnoma worlocka lvl21 kako bije moba, stanem pored njega i mahnem, ne diram ga jer bih ga pojeo...odem dalje svojim poslom i posle 15 min u sred borbe sa sinom Cenariusa i onim drvetom koje ga prati mene pocne da puni jos neko, a kako nisam bas cuvao mane ubiju me kao malog zeku, kad ono vidim istog malog smrada koji me spituje...i da li sam se iznervirao?

Da, ali zbog moje gluposti a ne zbog njega...

Link to comment
Share on other sites

"Mene je jednom u Ratchetu ubijao tauren lvl ?? sa shtapom za pecanje.Ja se ozivim skochim u vodu a on zamnom.Jedva sam mu pobegao.Smrad"

Oprosti, ali moram da se nasmejem :) Haahahah sa stapom za pecanje :)) Mogao je ladno cipelom da te tuce :)

Meni se desilo bas juce, dok sam skupljao neka cuda za repeatable q u un goro da nisam ni primetio hordase iza mene. Okrenuh se-3 ud priesta lvl 49-57-60 i nista. U jednom trenuku jedan od njih poce casting neceg. Posle nepunih 5 sekundi pljas-mind control :) Napadose sa mnom nekog creepa, dadose mi onaj forittude i intellect buff i pustise me :) Eto, dobih mane i hp-a umesto da me satru ko pacova :)

Sta cu, ja brze bolje onom lvl 60 /bow i travel form-stura ebote :)

Link to comment
Share on other sites

izgraj sa alijansom ...  videcesh kada te po ungoro kao lvl 49 juri 5 taurena sa epic mounts ... ali juri bukvalno ... sat vremena ... se nisu mrdali iz ungoroa , samo patroliraju i kiluju ... ffs

face  , goshe , sabijachi ...

ili kada te dok pijesh vodu i leb :/ sa ledja charguje tauren 12 lvl veci i ubije a ne vidish nishta i onda se steka kod corpsea 30 min, proverava da li si se spawnovao iza drveta itd itd itd

Pa da, horda zna samo sa ledja.

Ne znaju drugacije. Izleveluju se za 10-15 dana i samo sibaj.

Sta ce ti mozak, samo udri.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...