Jump to content

WCG Quake3 turnir


Recommended Posts

Turnir je bio pun iznenadjenja. Pochevshi od malog spase (Mz-a), koji je u grupi eliminisao sch4 i rmb-a... preko Oxo-a koji je impresionirao sve i izbacio Tigera iz takmicenja vec u 1/8 finala, i Sainta u 1/4 finala. Cile je otpao u 1/4 finalu od zeroqla, Sima od CWD-a (panchevachki pacov)...

Sve u svemu... krajnji poredak.

1. Zeroql*qcg (u polufinalu pobedio Oxo-a)

2. Remedy-che (u polufinalu pobedio panchevachkog pacova)

3-4. CWD, Oxo

5-8. Sima, Cile, Saint, Tibor

to je to....

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)))

Iznaenadjenje zaista, sad mi je zao sto nisam ostao do kraja! :(

gg zeroql:)), i tebi remedy... Pomalo neocekivan poredak, priznajem.

...

[:)]

PS

kakve su sanse da se negde nadju demoi zavrsnice, od 1/8 fianla pa na ovamo?

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, takav sam covek... za graficku karticu i dupe prodajem :))

Nego voodoo... trebao si da budes samnom u grupi samo da znas :)

@overk1nd... : Niko je uzeo demo-e 1/8 i 1/4 finala cini mi se.... ja imam (i treba da mu posaljem) 1/2 i finale iz svog pov-a... mislim da je zeroql isto uzeo svoje i da ce poslati.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

rmb noob se javlja :)))) cuo sam da ti neko dete polupalo picku na turniru

pa gle dosao bih stvarno ali kasno sam se setio da se drkam oko prevoza

btw ustao sam u 6 sati i budio drugara.

slusaj idiote nalupacu te ko KO SVINJU znaci sledeci put cu samo zbog tebe da dodjem i tvoj ortaka.

ae bok . ( rmb + 40 club )

Edited by pOpeYe

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

haha voodo ^^ mene su mnogi pobedili pa sta ? ja nemam net ne igram ozbiljno .. u ns-u igramo samo nas 2je (1dom mesecno od prilike)! Ja se ne zalim niti imam neke preterane ambicije ...^^! Ajde dodji sledeci put ...... da me nalupas "ko svinju" cya . . .

Edited by rmb
Link to comment
Share on other sites

izvini tibore nisam mogao :)

da rmb. pa da nisi toliki pacenik nebi isao stalno na te turnire,ti mislis da meni stalo do svega toga hahaahah

pa da sam toliko nalozen nebi propustio ni jedan nego me mrzi da se cimmam zbog igrice kapiras...

hteo sam da dodjem samo da vidim ljude i da se upoznamo jebe mi se za igricu.

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

"da rmb. pa da nisi toliki pacenik nebi isao stalno na te turnire,ti mislis da meni stalo do svega toga hahaahah"

Ti mislis da sam ja pacenik i da se cimam na turnire da bi osvajao? Ja upravo idem na turnire zbog druzenja .. nije tamo samo sednes i igras ^^ ti verovatno nisi nikad bio na turniru ... aj cao!

Link to comment
Share on other sites

znaci voodoo,

ti si brate toliko nalozen sam na sebe, da si degeneriku jedan stavio taj avatar i signu iako neshvatas da su ti "steroidi" od kojih si dobio "18 kila u misicima" samo tvoja sramota nesreco bozija!!! prvo sto verujem da si takav debil da neznas ni kakvo si sranje uneo (kroz rektum verovatno) u sebe, a i pored toga pokazujes da si jos veca picka i neverovatan magarac (izvinjavam se magarcu sto ga poredim sa tobom) time sto si se napucao, prozivas nekoga koga neznas (necu napominjati da sam mladji od tebe) i onda kada ti kazem da cu doci da ti dam sansu da ostvaris sve te tvoje prozivke tj. "polupacu te, glavu cu ti otkinuti, dodji u BG da ti pokazem kako sam lud klinjo" i lepo ti se najavim da cu doci (samo da znas na ESWC sam dosao da uposnam RG, i tebe da odbijem od pesnice) ti ispalis, a onda dve nedelje posle turnira, a tri i po nedelje od dana kada si me na SBB-u prozivao pred cetvoro ljudi kazes da nisi mogao da dodjes jer si bio 2 meseca na moru?! I onda opet, dodje WCG i ti uradis sta?? NE DODJES PICKETINO!!!! mislim daj stvarno idi iskopaj rupu sebi u tom tvom vukojebnom Valjevu(bez uvrede Valjevu), i ostani tamo do kraja zivota jer sve ostalo sto radis JE SRAMOTA CAK I ZA DEBILE!!!!!

I da, ti konju nebi trebao-ako imas imalo samopostovanja-da se napusavas sa svima, jer si 15 puta pokazao kakav ti je odnos reci i dela! I rmb-u nemas prava bilo sta da kazes, posto je on za razliku od tebe lik koji zaista dodje samo radi druzenja!!!

p.s. aj samo molim te mi kazi koliko si tezak sada kada si se "ludo napucao", i cime si se ti to radio pa si dobio "18 kila" dok si bio "2 meseca na moru"???

Don

Link to comment
Share on other sites

GAHAHAHHAHA

da tebe sam se upikio,zato nisam dosao :)

da i tvog ortaka rmb :)

e pazi degeneriku kad god sam te dobio u kvejku uvek si mi psovao majku itd. jer si gubio :)))

to sta ja uzimam i zasto je moja stvar...i da ne razumem se uopste u to :))

da steroide sam uzimao da bih bolje igrao kvejk i uradio dobro prste da budu snazni,za bolji osecaj kad

ti nabodem rejl u guzu.

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

Brate.... Zeroql je dobio NX 6800 ULTRA... sa 512 DDR-a...  kartica koja koshta u fazonu 420 eur :))

Za drugo mestu.. na moju srecu nisu bili mishevi nego je NX 6600 GT :)))

Momci svaka vama... :)

To su extra nagrade. Da sam znao pa da se i ja malo vise potrudim :)

Lucky, ili vec ko, je bio darezljiv preko vikenda. Zaista.

Aj se iskombinujte za te demoe...

I ajde ne izdrkavajte se vise vas dvojca, rmb i voodoo. Imate pm za to :P

Edited by oveRk1nd
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

GAHAHAHHAHA

da tebe sam se upikio,zato nisam dosao :)

da i tvog ortaka rmb :)

e pazi degeneriku kad god sam te dobio u kvejku uvek si mi psovao majku itd. jer si gubio :)))

to sta ja uzimam i zasto je moja stvar...i da ne razumem se uopste u to :))

da steroide sam uzimao da bih bolje igrao kvejk i uradio dobro prste da budu snazni,za bolji osecaj kad

ti nabodem rejl u guzu.

URR PERSONAL SUPERMAN [:D]

Link to comment
Share on other sites

totalno podrzavam, i mislim da nisam jedini...

iskoristis jos jednom MOJE reci u pogresnom kontekstu, ima da zapalim ceo jebeni Novi Sad zajedno sa tobom....

Edited by tibor~!

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

OK, prestanite da smarate :)) Sto se tice nagrada sto je neko gore pitao, prvo da se zahvalim onima koji su morali da cekaju jedno 3 sata svoje graficke ;) onima koji su dosli po graficke i tome slicno. Sto se tice same vrednosti, situacija je sledeca:

MSI GeForce 6600GT (220 evra) -- 2. mesto

MSI GeForce 6800Ultra (430 evra) -- 1. mesto

Ovo su svezhe cene iz cenovnika koji sam sad iskopao, pa ako su tu pogresne, sorry. Defitnitivno mi je drago sto smo mogli da podelimo ovako vredne nagrade quakerima, kapiram da do sada nije bilo takvog nagradnog fonda na nekom Quake turniru, a inace veliko hvala Simi, Niku i ostalima koji su pomogli u organizaciji turnira. Bilo je ono kasnjenje i frka zbog onog net kabla, al' sta da radimo, valjda je i moralo nesto da bude cisto da se turnir ne bi zavrsio na vreme. Srecom pa kasnjenje nije bilo nesto bas ekstra veliko pa smo sve lepo odradili u neko normalno doba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...