Jump to content

Da li biste bili sa extra zgodnom romkinjom?


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ip adresU

80.93.nesto.nesto

Pa ne bas, s obzirom da bi pod to potpala i moja adresa sa posla i iz stranke (isti provajder, jelte). Ali znam ja gde mogu da nabavim vasu tacnu adresu hohoho

Mada te to i dalje ne oslobadja cinjenice da nisu rekao sta su ti crnci radili posto su ti rekli da si lep [;)]

@topic:

Boze, koja gomila gluposti. Izjave tipa "bio bih sa cigankom, ali ako je cista i ne smrdi". Mislim to se jebeno podrazumeva, ne bi bio ni sa belom ribom koja smrdi, gaji siske ispod miske i crno ispod noktiju. Nema to veze sa tim da li je ciganka ili ne. Drugo predrasude tipa "cigani smrde" su generalizacije koje uvek moraju da vode ka greskama. To je kao kada bi neko rekao "metalci smrde". Da ima ih koji smrde i imaju masnu kosu i sve, ali su najveci deo sasvim normalni pripadnici ovog drustva. Ili kad bi neko rekao "oni sto slusaju tehno gutaju eksere". Ja, a znam i masu drugih ljudi koja slusa tehno nikada nisam probao tako nesto.

Dakle moj odgovor je da, sto da ne. Ako mi se devojka svidi i ako se ja njoj svidim kakve veze ima koje je nacionalnosti ili boje koze. Imao sam u osnovnoj drugaricu iz odeljenja koja je bila onako tamnoputa, nikada je nisam pitao da li je ciganka i nikada je kao takvu nisam gledao, bila je jednostavno drugarica iz odeljenja kao i bilo koja druga.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Za Kruka, kao podrska Zwerku i za opste dobro:

Definitions:

1. opinion formed beforehand: a preformed opinion, usually an unfavorable one, based on insufficient knowledge, irrational feelings, or inaccurate stereotypes

2. holding of ill-informed opinions: the holding of preformed opinions based on insufficient knowledge, irrational feelings, or inaccurate stereotypes

3. irrational dislike of somebody: an unfounded hatred, fear, or mistrust of a person or group, especially one of a particular religion, ethnicity, nationality, sexual preference, or social status

4. law disadvantage or harm: disadvantage or harm caused to somebody or something

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

fucking hell, postoje i podrase o.O

kome su koji bonusi? [:D]

e ovako neka moja podela(znaci nisam nikakav rasista,niti sam kompetentan da govorim o ovome, ***znaci ovo je samo moj pogled na podelu roma*** bez uvrede)

Rom / Romkinja - Zanci normalna porodica cisti uredni,Roditelji rade nesto normalno zanci kako svaki prosecan posten covek...

Cigan / Ciganka - Znaci siromasniji od roma ali zive u sopstvenij normalnoj kuci i rade neki pametan posao,zaradjuju za svoj hleb,odecu,obucu dobi u dusi itd....

e sad : Mandov / Mandovka - E ovako obicno zive u nekoj sklepanoj kuci koja vise podseca na jazbinu nego na kucu,uvek gledaju da ukradu nesto da slicajno ne bi posteno zaradili,kad nema sta da se krade onda se prosi ali nikako nesto normalno i posteno da se radi,uvek gledaju da SMRDE sto jace i da ti sa ledja zabodu sardjali srafciger u bubreg(uglavnom MANDOVI redje MANDOVKE)

NE MOGU DA ZAVRSIM POSTO ME JE KEVA IZNERVIRALA IDEM SAD DA NAOSTRIM SEkIRU I UBIJEM JE NA SPAVANJU!!!!

Link to comment
Share on other sites

,Sep 1 2005, 12:00]sto? ja znam jednu dobru vulkanku, ali kazu da je frigidna sem jednom u sedam godina.

i bash taj jedan dan je zaglavila sa onim retardiranim teksashaninom..

[:D]

e, ovo mu dodje neshto kao spojler ako niste gledali ceo ST:Enterprise :P

edit: poenta mojih postova je da su komentari tipa 'jebo bi je ako se kupa redovno' besmisleni. Vi inache gotivite ribe koje smrde na leshinu, ali sa cigankama pravite izuzetak?

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...