Jump to content

glupi interface bug


Sajro

Recommended Posts

ajde ako neko moze da mi pomogne jer sam ja brisao WTF/WDB foldere, interface foldere, reinstalirao igru, chak radio i jebeni defragment bez ikakvog razloga..

castingbar mi je ubagovan, znate kada bacate neku magiju koja ima xx sekundi casting time i ono "zeleno" se puni a oko njega je kao okvir.. e to zeleno je meni iznad okvira i josh skoro pola santima nadole.. znachi iritira strashno, ruzno je i bezveze.

shraf mi je rekao da je imao isti problem samo ne setja se kako je to reshio.. a ja sam probao sve u poslednja 3 sata i nishta. josh uvek je tako dezorjentisan.

ajde pomozite plz.. ja sam tip ljudi koji ne moze da gleda svesku na stolu kako stoji krivo vetj mora da ustane i da je ispravi. sve mora da mi bude simetrichno i sredjeno.. a ovo tako ubija u pojam da niste ni svesni! :(

Link to comment
Share on other sites

ajde mi uchinite jednu uslugu.

probao sam na josh 2 kompa na 5 razlichita accounta i svi imaju isti problem samo brine me shto su oba kompa moja.

znachi samo treba da pogledate kada bacate magiju da li je ona zelena traka (casting bar) na dobrom mestu.. to jest da li je MAKAR MALO dezorjentisana.. ili par milimetara u dole ili na levu stranu. druga stvar, uradite /console reloadui da vidite da li ima razlike.

hvala unapred.

Link to comment
Share on other sites

to ti je do podeshavanja u cosmosu , to sa torbama , ako si ga izbrisao moracesh da ga stavish ponovo i da ih namestish kako treba ...

ovo cirino stvarno ne znam , mora da tu rade neke vishe sile :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

neznate vi moj bug ... :) dok sam kao pocetnik igrao na ravencreastu istripovo mi se zvuk i nisam imao sound uopste , samo sam cuo muziku u pozadini ( a ja kao i mnogi pacenici :) volim da cujem trs trs bum ) to me je uzasno nerviralo , znaci probao sam sve i nista i onda je u jednom trenutku sve bilo ok ( posle nekih 10dana :( izvino ciro :) ) .

EDIT : koga bre ovo zanima , sta ja tu pisem ...

opet smara jbni queue [;)]

Edited by enclave
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...