Jump to content

Sta je sledece...?


StrayderGame

Recommended Posts

Da li ste ponekad razmisljali ,koja ce to sledeca igra da bude koja ce da vas veze isto ovoliko kao WoW,znaci licno mene WoW je jedina igra koja me vezala da 18-20 sati budem na racunaru i da je igram i da mi jos nije dosadila,tako me interesuje koja je to igra koja ce vas da zanima isto ovoliko kao i WoW ,kad dovedete sve moguce klase na lvl 60, odradite sve moguce instance i te zezancije kad ono prakticno ne budete imali sta da radite vise u WoW-u??? [:)][?]

Igra koja ce mene da zanima isto ovoliko kao i WoW je ....WoW ekspanzija [:D] nista drugu ,mislim da nece izaci igra koja ce da bude ovoliko zarazna!!

Link to comment
Share on other sites

vezivao je war 2 , starcraft ( legenda ) diablo 1 / 2 , war 3 ... sada wow ... idemo bliz ownz

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hehe a btw cuo sam negde da ce da povecaju level range preko 60 i da ce da ubace 15 pvp rank

a levelovanje preko 60 ce biti moguce samo ako imas rank 15 :)

neznam kolko je ovo tacno ali mozda jeste

Cuo si pogresno 100%

Imas lepo na samom WOW sajtu deo "Under development" pa ti tu pise sta ce ubaciti.

Sto se likova tice,ubacice Hero class,ali se za sada ne zna nista o tome...

-------------------------

WoW Server: soon to be updated...

Character: soon to be updated...

Link to comment
Share on other sites

Expansion za Wow ce izaci oko nove godine, kada ce se pojaviti i veca kolicina novih servera. Od sigurnih stvari je da ce biti dva nova kontinenta. Jedan je oko onog vira u sredini mape, izmedju dva postojeca kontinenta. Ima i radni naziv al' sam zaboravio.

Moje misljenje je da ni to nece spasiti Wow od velikog sunovrata iduce godine. Ipak je Wow samo dobro nadrkani, ispolirani Diablo. Ova igra nema nista od RPG-a. Cist Hack'n'slash. Ali je i dalje zarazna. Dokle - videcemo.

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta ce to biti ,ali Blizz ce morati da napravi nesto jos bolje od WoW-a ,mislim u serijalu warcrafta,jer dva miliona ljudi koji su kupili WOW nije mali broj tako da sad imaju veci zadatak da bi odrzali toliku igrivost njihovih proizvoda ,a u vezi EA battle for the midle earth RPG,gledao sam neke skreenshotove ,ali za te ce trebati

1) nenormalno dobra konekcija

2)nenormalno dobar racunar ,

jer je grafika perverzija,ali isto mislim da nece "brzo" izaci igra koja ce da dostigne WoW igrivost [;)]

U vezi novih lvl-a,novih ostrva ,ja sam ovako cuo znaci sve ce to biti u expansion pack-u koje ja licno ne znam kad ce da izadje,n njemu ce biti nove klase,novi itemi lvl-up do 75 lvl-a,novi mounti, novi epic mounti 125%,samo sto kazu da ce do lvl 75 morati da se dobro oubijes da bi stigao do njega,sad koliko je to istina jer isto tako su pricali i za 60 lvl [:D] ,bice jos mnogo this zezancija ali vidjecemo,za mene

World Of Warcraft ====>>> FOREVER [;)]

Edited by malisha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...