Jump to content

Qpujem wow


killYg0r

Recommended Posts

Posto planiram za jedno par dana da qpim wow- posto sad pocinje skolska godina , pa da imam sta da radim. [8D]

Pa ako moze neko da mi pojasni malo stvari oko wow-a u opste ,

Prvo sta treba tacno da qpim i gde , da se nebi zajebao da qpim neku americku verziju ili tako nesto i koliko kosta tacno.

Drguo sta treba da uradim za kreditnu karticu , jel ta paypal (ili koja vec) jel moze na moje ime da se vodi i da ja uplacujem pare posto keva nece da mi da njemu.

Na kojim vi serverima igrate i jel cu moci sa vama da se prikljucim.

I to je to za sad ^_^.

Bez hate-a sto sam n00b [:I]

Link to comment
Share on other sites

killy ... umri :) umri ti mali pogani skakvchicu :)

samo dodji ... i da udji na horde u shadow moon , tamo su svi srbi ... i reci mi obavezno nick ... pls ... cuvacu te da te rapeuju zli humani dok se krepujesh ...

aj poz ... cekamo te u hordi ... aj

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

meni je isto dosta dugo isla instalacija...ali je na kraju prosla:)I da,ako ne planiras nikome da das guest pass nemoj da se zajebes pa da ga ne iskoristis,10 dana besplatno je 10 dana besplatno:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi pomagajte jebote bio sam sinoc ostavio komp celu noc da se instalira i i dalje stoji na terain.mpq [:(]

Znaci ovako ide instalira mi se prvi disk onda trazi 2. disk ,ubacim, instalira se i kad dodje do ovoga samo stoji tu [:(] ,ona vatra koja je pozadna instalacije se pomera tako da mi ne zabode komp nego ne znam sta se desi [:(]

Link to comment
Share on other sites

auuu kako sam se danas iscimao zbog jebenog wow-a [:(] trcao sam jutros do ortaka ,probudio ga da bi probao da instaliram wow kod njega pa ni kod njega nije radio, i onda sa kevom i caletom isao do sava centra i tamo mi lik narezeao 2. cd i dao mi i sad radi fala bogu [:)]

Tako da get ready ,uskoro dolazim[:P]

Link to comment
Share on other sites

Auuuuuu imam opet problem ,pri registraciji

kada biram da li cu da placam preko kreditne kartice ili game carda i ja izaberem game card i onda mi trazi da upisshem broj game carda koji naravno nemam sta da radim?

Bilo bi ok da neko me aduje u listu na msn mesingeru pa da mi lepo objasni sve

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...