Jump to content

Tradeskills


TeacH

Recommended Posts

Tradeskills koja klasa koje treba da uzima:

Warrior - mining plus jedna po izboru

Shaman/Rogue/Druid - Skinning plus jedna po izboru

Mage/lock/Priest - Alch plus jedna po izboru

Evo primer zashto bi recimo rogue trebao da ima skinning obavezan: Ako nema skinning i hoce da mu ja napravim iteme, ja kada mu pravim item (neki zelen ili plav) gubim mnogo materijala koji bi upotrebio za da podignem skill a ako uzme skinning onda ce imati meni da shalje materijal da podizem skill plus da kaze ako/koji item hoce da mu napravim, tako da ja ne gubim materijal i ne utiche toliko na moj LW skill. Elem, i da mi ne shalje da podizem skill barem ne bi gubio materijal za skill jer bi mi on poslao materijal za item koji hoce da mu napravim.

Svi koji nose cloth mogu da uzmu bile koje dve skupljachke profesije... zato shto za tailoring ne treba nijedna sakupljachka profesija jer stvari za tailoring dobijaju iz dropova. Bilo bi lepo da oni uzmu herb plus josh jednu skupljachku profesiju po izboru.

Blacksmithing:

Migsa - axesmithing

Masta - amorsmithing

Leatherworking:

Teach - Dragonscale Leatherworking (koji treba za shaman-e)

N/A - Elemental Leatherworking (koji treba za rogue-ve

e sad ne znam za koga je Tribal Leatherworking

Alch:

Soulless

Riga (ima isto alch a i visi ceo dan u wow-u pa bi i on pored Cyre mogao da ima alch)

Neka Cyra/Kole edituju/ubace shta treba (neka dorade malo, ne znam sve napamet)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

proizvodi tribal lw su i za rogua i za druida...

opet nema info za enchantera... ja nemam mesta u banci vise a i torbice su mi po 8 pa saljem zelene iteme altu dok se vi nedogovorite ko je main enchanter.

sto se tice klasa i profesija... skinning se najlakse budzi ali nema potreba da ga uzimate ako niste neka od klasa kojima treba lw proizvod (kao sto je teach lepo objasnio), mnogo je potrebniji mining i herb cinimi se.

pored gathering mozete uzeti i eng (ali u tom slucaju uzmite i mining zbog resursa)

Link to comment
Share on other sites

pa valjda ja mogu da biram koju profesiju ocu? :)

pa naravno da svako moze da bira ali nevidim poentu... main proizvodjacu se salju svi recepti i reagenti ionako... plus on pravi za gildu... a nema nekih para tu, vece su pare u gathering profesijama.

ako niste sigurni uzmite eng, pomoci ce i vama i grupi plus je pro pvp profesija.

Link to comment
Share on other sites

proizvodi tribal lw su i za rogua i za druida...

opet nema info za enchantera... ja nemam mesta u banci vise a i torbice su mi po 8 pa saljem zelene iteme altu dok se vi nedogovorite ko je main enchanter.

sto se tice klasa i profesija... skinning se najlakse budzi ali nema potreba da ga uzimate ako niste neka od klasa kojima treba lw proizvod (kao sto je teach lepo objasnio), mnogo je potrebniji mining i herb cinimi se.

pored gathering mozete uzeti i eng (ali u tom slucaju uzmite i mining zbog resursa)

main ench je mohican, vec je bilo napisano par puta..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...