Jump to content

Weapon of choice


Recommended Posts

do 12. godine me je tjale ponekad tuko' i to samo samo ako sam bash bash preterao. keva me nikada nije udarila (sem one tjushke kao fora da se smirish kada si dete), nije smela. ostala rodbina nije praktikovala da me bije, recimo baba me je izbacila iz kutje sve sa koferima kada sam ziveo kod nje dok su mi se roditelji razvodili.. to je bilo gore od svih batina na svetu, imao sam 13 godina, kevu koju boli kita za mene, tjaleta koj se josh nije uselio u novi stan i kog nisam mogao da nadjem par dana.

dada opet krecemo sa "jadan ja", jebote kolko se drugim ljudima strasnih stvari izdeshavalo, ali, cutish i pushish.

ako imash neke probleme odesh i ispricash se sa nekim ljudima koji hoce da slushaju (najbolji ortak/ ortakinja, ili mozda poneki psiholog), ako ti nije do toga onda lepo kreni da bezish od realnosti, dok ne steknesh neku snagu da se suocish sa zivotom i krenesh dalje.

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cale je znao da mi lupi shamar par puta kad sam bio klinac, ali se toga retko secam, keva me nikada nije udarila, i ispostavilo se da je kevin nachin bolji od caletovog. Mada sam chuo da je smekshao, jer ovoj "novoj" deci ne sme ni da podvikne, chicken.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

golim rukama. poslednji put u osnovnoj i to za neke neverovatne razloge, tipa kad god bih dobio cetvorku. cale je jednom pokusao da me bije u gimnaziji kad je dosao pijan kuci, upao u sobu i rekao mi da sam ja . od svog rodjenja razlog svih svadja u kuci, da zbog mene on i keva vishe ne mogu normalno da pricaju, da spavaju odvojeno (citaj - keva mu jedno vreme (citaj mesecima, ako ne i godinu) nije davala) nakon cega smo se popickarali ( aja imam jezichinu dostojnu ginisa) sto je kulminiralo time sto sam ga ja gadjao monitorom od kompjutera... na srecu promasio sam caleta a monitor je zavrshio na krevetu.

od tada se samo pickaramo. redovno, ipak da ne izgubimo kondiciju

Sto ja "volim" svoje roditelje....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Keva me je dosta tukla kad sam bio mali, dakle ono sto pamtim od neke 5,6. godine kad bih se isprljao i do nekog 5. razreda zbog ocena... kad malo bolje razmislim, dobro sam bio vaspitan, nikad nisam pravio neka veca sranja... jedino sto sam pokvario ocene...

Weapon : Hmm, kaish, shake, papucha, drshka od onog sranja za ubijanje muva...

Sto se tiche caleta, nije me bash chesto tukao, udario me mozda 5,6 puta u zivotu i to je bio samar ili 2 shamara... jacha naravno... i to posle 5. razreda. Moj cale je nekako chudan, mislim nije chudan nego ne mozes bas uvek da provalish kad se zajebava, a kad je ozbiljan, nikad se nije nasmejao na svoj fazon, a stalno nesto izvaljuje da se pokidas. Tako i kad mi viche ponekad izvali neshto smeshno, a to da ni ne primeti... tako da sam obichno dobijao shamar kad bi mi se uneo u facu i vikao mi i usput opali neku tako smeshnu psovku da ne mogu da izdrzim da ne puknem od smeha... e tad bih dobijao shamar...

Link to comment
Share on other sites

Kewa uglavnom samare ali sam najvece batine dobio u 5 razredu osnovne kada su moji otisli na roditeljski i videli da imam 15 keceva koje im nisam prijavio. Te batine su mi posebno prirasle k' srcu [:)]

Mada batine me nikada nisu dojmile ono boli boli pa prodje brzo :) ali kada bi mi ukunuli komp dok ne popravim sve ocene plakao bih ko mala devojcica :))) (tada nije bilo igraonica) [:D]

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Mene nisu nikada bash tukli. Dobio sam nekoliko shamara od keve i caleta, ali to nije bilo nishta posebno. Najvishe me nervira kada keva krene da smara, mada sam i to tokom godina nauchio da ignorishem.

Ubedljivo najgore moguce kazne su psihichke prirode - kao shto je Cali lepo rekao. Postoje roditelji koji svojoj deci od rodjenja pune mozak osecajem krivice...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

jbt kolko papucha... otkud im papuche pale na pamet da vas snjima biju... i kolko vidim keve su dreadnought-i za malu decu... samo deru, da ti bude drago ako nemas kevu.

on topic.... nikad neke redovne batine... par puta tajo doso nervozan kuci i cuo kako sam bio very very bad boy pa resio da trenira strogocu i buca unarmed combat... al samo 2-3 puta.

dada opet krecemo sa "jadan ja", jebote kolko se drugim ljudima strasnih stvari izdeshavalo, ali, cutish i pushish.

ako imash neke probleme odesh i ispricash se sa nekim ljudima koji hoce da slushaju (najbolji ortak/ ortakinja, ili mozda poneki psiholog), ako ti nije do toga onda lepo kreni da bezish od realnosti, dok ne steknesh neku snagu da se suocish sa zivotom i krenesh dalje.

iskuliraj cak i kad si u pravu...

Link to comment
Share on other sites

Auhhhhh :)

od 1-3 razreda...tjatja me laganim potezom digne naopako i izudara vojnim kajisem

3-6 razreda tjatja me juri kaisem i bije

6-1 srednje digao je ruke, vidim da me nije vise tukao sa istim zarom

ah da 4 osnovne ugrizao me za ruku jer sam ga podjebavao sto ne zna da mi uradi zadatak iz matematike.

No mnogo sam se vise plasio nekontrolisanih kevinih udaraca tankim zenskim kajisem.

Kada sam sa 20+ debelo razmislio nisu me dovoljno tukli. Ipak izbacen iz skole 2-gog dana 1-og osnovne + ukori nastavnickog vetja od 3osnovne do osmog (plus ukor pred iskljucenje u sestom), a sve 4 godine srednje nedovoljno vladanje.

give this man a medal

ccc... jbg rastao u komunizmu gde nisu tolerisali takve kao ti [;)] ... ti bese bio 1. osnovne kad je kenedi ubijen?.... ili kad je leka rankovic izbacen iz ck?

Link to comment
Share on other sites

uglavnom shamari (a ima ruke k'o lopate)

žika je rođen sa čudesnim darom

sa'rani kad potegne desnicu

zato je tuk'o samo šamarom

nije koristio pesnicu

najgluplje pesme riblje čorbe napisao je bajaga..

Link to comment
Share on other sites

golim rukama. poslednji put u osnovnoj i to za neke neverovatne razloge, tipa kad god bih dobio cetvorku. cale je jednom pokusao da me bije u gimnaziji kad je dosao pijan kuci, upao u sobu i rekao mi da sam ja . od svog rodjenja razlog svih svadja u kuci, da zbog mene on i keva vishe ne mogu normalno da pricaju, da spavaju odvojeno (citaj - keva mu jedno vreme (citaj mesecima, ako ne i godinu) nije davala) nakon cega smo se popickarali ( aja imam jezichinu dostojnu ginisa) sto je kulminiralo time sto sam ga ja gadjao monitorom od kompjutera... na srecu promasio sam caleta a monitor je zavrshio na krevetu.

od tada se samo pickaramo. redovno, ipak da ne izgubimo kondiciju

Sto ja "volim" svoje roditelje....

Kad dete uleti u zivot, zena sve svoje povladjuje njemu, ljubav od nje vise neces dobijati. Bar ne u kolicinama na koje si navikao. Ne mislim prvenstveno na seks ofkors, nego generalno. Normalno da ti je cale bio isfrustriran.

Zene. Dno.

Tako da jesi ti kriv, ali ne sopstvenom krivicom, koliko god to paradoksalno zvucalo :)

Jebote, jel su vam svima keve domatjice, samo su vas varjachama tukli?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisu me tukli skoro uopste.Par puta cale zavrnuo koji samar,ali kako kaze tme ponizni...

Keva jednom samo varjacu upotrebila,al tad sam se vise smejao nego sto sam bio ''potresen'' :P

Inace najvise mrzim ''porodicne'' razgovore,u kojima keva najvise sere,kako sam se ja promenio,bla bla.A jok nego cu ostanem isti... :/ I svaki put nadju o necemu drugom da mi seru,valjda me nece vise smarati kad navrsim dvaestu...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

varjache uglavnom,ali sam vremenom postao imun pa su morali toliko jako da udare varjacom da su jadne pucale...a meni nista....i tako su ostali bez varjaca a ja bez batina :))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Keva jedan jedini samar u zivotu... Kum me nagovorio da je opsujem. I ja nadrljo.

Inace moralno maltretiranje. Pa kad se rasplacem, stavi me na krilo i krene sa "ko te diro?" forom. Redovno se nasmejem kad se setim tih njenih fora.

Sada kad se vise ne lozim na to, ume da me zvekne preko usta. Jbg. zna da boli vise od samara.

Mada, posle toga uvek ide provala smeha jer vise ne moze ni da me dohvati kako treba.

Cale mi je miroljubiv, mada mu keva i nije ostavila izbora. "To su moja deca, i ako ih samo pipnes ima da ti odsecem muda na spavanju." :)

Link to comment
Share on other sites

Majka samo samarom,do 4 razreda.

Otac kais i samari,tako do 5 razreda.

Od 5 razreda to prestaje.Razlog? Bio sam tucen od strane drugara iz odeljenja.Znaci full out fight.Sam protiv svih.To je trajalo do 6 razreda kad mi pukao film i tad je vrag odneo salu.Drugara sam za dlaku udavio.Bes nije zdrav.

Istina je sto kazu ljudi,batine batale roditelji kad vide da nema vajde.Tada krece psiholoski rat,smor nad smorovima je keva.Kad tako krenu ja samo podignem glas,nahranim ih govnima i napustim prostoriju.Cale preti da ce da ode,keva da se ubije a ja nastavim da radim sta sam do tada radio.

Ah da,babe i dede su pomrle u kratkom roku posle mog rodjenja.Ali oseca se pritisak i sa njihove strane tipa "Eh da ti je deda ziv" ili "Isti deda" .... dede su bile alkoholicara btw.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...