Jump to content

Informacije za Worlocke, tailore i enchantere


BwadBoy

Recommended Posts

Pozdrav svima,

Vidim da je dosta ljudi pazarilo retail Wow. To mi se svidja.

Ako ima nekih Worlocka ili tailora i enchantera koje interesuju neke stvari, nek slobodno pitaju.

Ja sam lvl 58 Ork Warlock na Vashj serveru. Tailoring & Enchanting 300 pts.

Video sam skoro sve instanse. sem stratholma koji cu verovatno videti veceras i Blackrock Spire-a za koji cekam spajanje naseg gilda (The Chosen sa jos dva evropska guilda) da bi mogli da ga izdominiramo kao raid party.

takodje zanimaju me talent buildovi ovdasnjih warlocka :D

PS: Obavezno shtivo za sve warlocke:

DrakeDog4 Movie

Nezvanicno, najbolji Warlock na svetu. KoreJanac naravno. Sada u penziji. 1:1 protiv zilion razlicitih klasa lvl60. Videcete jedan "neat" nacin koriscenja Succubussa i inzinjerskih bombi.

Pozdrav,

Edited by BwadBoy

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

  hehe, ja krenuo novog chara na vashj ;)

Hehe, potrazi me :D

Evo prvog saveta. Mageovi, druidi, priestovi i ostali kasteri, sva oruzja i staffovi postaju beskorisni, onog momenta kada ste spremni za Scarlet Monastery instance.

Glavni baja u Library, baca Illusionary Rod (staff) ili Hypnotic Blade (dagger). To je sve sto ce vam trebati do nekog 55 levela. Samo nadjite dobrog enchantera da zabode +22 Intelect na 2HW. To ce mnogo da kosta ali vredi :D

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

Da zabodes 22 int na ilusionary rod???? CCC, lepo sam napisao milion puta da se ne postuju gluposti ovde...

e razmisli malo o tome.. nije tolika glupost zapravo. jeste, +22 je glupost, ali recimo +15 je okej.. lepo kaze chovek, kada nabacish taj staff i taj enchant nema vishe zajebavanja do lvl 55+.

BwadBoy

drago mi je da ima josh jedan ol' skul warlock! ;) ja pocheo da levelujem klasu koju od prvog dana gotivim pored mejdza.. warlocke. gotivim ih i sve slichno njima od kako postoje frp/rpg igre i roll-playing sa ortacima! =)

Link to comment
Share on other sites

e razmisli malo o tome.. nije tolika glupost zapravo. jeste, +22 je glupost, ali recimo +15 je okej.. lepo kaze chovek, kada nabacish taj staff i taj enchant nema vishe zajebavanja do lvl 55+.

drago mi je da ima josh jedan ol' skul warlock! ;) ja pocheo da levelujem klasu koju od prvog dana gotivim pored mejdza.. warlocke. gotivim ih i sve slichno njima od kako postoje frp/rpg igre i roll-playing sa ortacima! =)

Mislite li da je glupost trositi taj Enchant na Ill Rod ili ne postoji?

Mighty Intelect

Ako guild ima dobrog enchantera, ne vidim razlog zasto je to trosenje?

Jeste da treba 15 Large Briliant Shardova, ali to je tri puta uraditi Sunken Temple i 2 puta BlackRock Depths + ako je server stariji, cena shardova naglo opada.

drago mi je da ima josh jedan ol' skul warlock! ;) ja pocheo da levelujem klasu koju od prvog dana gotivim pored mejdza.. warlocke. gotivim ih i sve slichno njima od kako postoje frp/rpg igre i roll-playing sa ortacima! =)

Kada sam video prvi put screenshotove is Bete za WOW, rekao sam sebi, moram biti Warlock ili tebe biti nece. Ali naravno, destruction warlock :D

Ako te interesuje najbolji trenutno Destruction PvP Talent Build za Warlocka samo reci da ispisem. :D

Edited by BwadBoy

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

Kakav iluzionist rod .... Pa dobijash na 42. levelu onaj Vexining staf u Zul faraku koji josh uvek nosim ! I TATALNI IDIOTIZAM JE STAVLJATI BILO KAKAV ENCHANT NA STAP KOJI NIJE GLOWING ili tako neka bolest ... samo se zamima koliko ljudi ima 100 g da da na enchant stapa na 40 lvl ? ROFL

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

hmm ovako, za mighty intellect treba 15 large brilliant shardowa , 12 greater eternal essencija, 20 illusion dusta, i 300 enchanting skilla, shto pre jedno lvl 45 ne moze niko da ima (skill mislim), a staf koji se enchantuje stera da vredi toga, takoda ja pre svega ne bi na njega nabacio vishe od +9 intelecta.... Zum'rah je bolji jel' daje +20 na spell dmg i +10int & sta tako da je bolji od illusiona, a i ima 100% drop rate dok illusion ima mozda 25%, tako da c pre ici da bacam ench na zum, nego na illus jer mi nece ni 10 lvla stajati !

Link to comment
Share on other sites

hmm ovako, za mighty intellect treba 15 large brilliant shardowa , 12 greater eternal essencija, 20 illusion dusta, i 300 enchanting skilla, shto pre jedno lvl 45 ne moze niko da ima (skill mislim), a staf koji se enchantuje stera da vredi toga, takoda ja pre svega ne bi na njega nabacio vishe od +9 intelecta.... Zum'rah je bolji jel' daje +20 na spell dmg i +10int & sta tako da je bolji od illusiona, a i ima 100% drop rate dok illusion ima mozda 25%, tako da c pre ici da bacam ench na zum, nego na illus jer mi nece ni 10 lvla stajati !

Iskreno Zum'rah's Vexing Cane mi nikad nije dropovo u instansu, a farmovao sam ga besomucno. Bad luck cini mi se.

Illusionary Rod mi je nekako bolji za Warlocka zbog stamine. Takodje drop za Illusionary rod je negde oko 30%, a Zum'rah's Vexing Cane droprate nije sigurno 100%.

A sto se tice enchantovanja, ako guild ima uravnotezene level tj. svi su oko 40lvl recimo. Naravno da onda ni ne moze da se enchantuje jer enchanter nema 300pts. (mora da ode u Uldaman kod enchantera koji je u instansu, koji je inache broken).

Govorim o enchantovanju, kada guild ima dovoljan broj Highlevel charactera koji farmuju sa enchanterom instanse. Npr. Blacksmithu/ mineru lvl 60 sa 300pts nije problem da cepa kamenje i tovari torium barove da bi pravio iteme koje cu ja da razvalim kasnije (disenchantujem :D ). Tako da sa jedne tacke gledista ste u pravu. :D

Kad pomislim koliko sam mogao para da zaradim da sam enchantovo sve za pare a ne za guild :D

TATALNI IDIOTIZAM JE STAVLJATI BILO KAKAV ENCHANT NA STAP KOJI NIJE GLOWING

Ne slazem se sa tobom. Ne znam cemu sluzi Greater Weapon Impact on 2HW (+7 dmg) enchantment na staffu sem iz estetskih razloga, kada ga ti kao kaster koristis samo da bi dobio beneficije statova na njemu. Neces sigurno ici da se lemas i tankujes.

Edited by BwadBoy

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

Zum'rah's Vexing Cane ima drop 75 % , a ilsuionist 25 % ... bez obzira ne treb ni na jedan stavljati bilo kakav enchant , a kamoli + 20 int ili tako neshta ... znachi rofl , lupio je ostao ziv ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e razmisli malo o tome.. nije tolika glupost zapravo. jeste, +22 je glupost, ali recimo +15 je okej.. lepo kaze chovek, kada nabacish taj staff i taj enchant nema vishe zajebavanja do lvl 55+.

Cyro, ja sam taj staff furao vrlo dugo,ne radi se o tome,nego se radi o pisanju gluposti...Ovako da bi dobio recept za +22 treba ti cini mi se neka reputacija sa torijum broth.,to ne moze da se odradi ispod 47-8 lvl, a pouzdano znam da su tada posle kupovine mounta svi u skripcu sa lovom. Tako da kupiti ili nabaviti materijal je nemoguce,a plus sto treba ench 300 za to. Znaci to pojma nema da se odradi....

Jeste da treba 15 Large Briliant Shardova, ali to je tri puta uraditi Sunken Temple i 2 puta BlackRock Depths + ako je server stariji, cena shardova naglo opada.

E vidis sad, ti pises o tome da ces da stavis na 50 i nekom lvlu 22int na ilusioanary,mislim stvarno aj malo ozbiljnosti,ne mora na svaki post da se nesto napise...

Btw +15 int ne postoji

Link to comment
Share on other sites

Po meni +22 inta (koji na shadow moonu kosta 120 golda ili 30g ako imas materijal) se isplati samo na Glowing Brightwood Staff (+15 Stamina +29 Intellect +9 Spirit ) koji inace kosta od 400-800 golda. Ja sam prist 60 lvl i nekako se najbolje osecam kad imam puno mane jer u brzini i kad laguje cesto i promasim po neki flash heal. Jos uvek sam na nivou Devout opreme, mozda je za MC i Onyxiu vise potreban spirit ili regen mane ali nisam tamo bio tako da o tome ne mogu pricati..

Link to comment
Share on other sites

ali sto mrzim izrze "najbolji warlock" ...

Mislim stvarno! Ko ga je izabrao najboljim warlockem ? Nija ti ovo jebeni WCIII pa gde se po statistikama biraju najbolji igraci, skapiraj to ...

Ovo je globalni "syndrom" da ljudi zbog WCIII odmah krecu da se pale i u WoW-u kao najbolji koreanac, ubija kako igra, ovo - ono.

Skinuo sam video i lik igra totalno prosecno kao xyz warlocka na svim serverima ako mene neko pita, a i uopste, wow pvp je takva, da svako dobija svakog i da na lvl 60 je sreca bitan faktor ... i nije predvidjen da se odredjuje ko je najbolji ... system nije takav.

kthnxbye.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ali sto mrzim izrze "najbolji warlock" ...

Mislim stvarno! Ko ga je izabrao najboljim warlockem ? Nija ti ovo jebeni WCIII pa gde se po statistikama biraju najbolji igraci, skapiraj to ...

Ovo je globalni "syndrom" da ljudi zbog WCIII odmah krecu da se pale i u WoW-u kao najbolji koreanac, ubija kako igra, ovo - ono.

Skinuo sam video i lik igra totalno prosecno kao xyz warlocka na svim serverima ako mene neko pita, a i uopste, wow pvp je takva, da svako dobija svakog i da na lvl 60 je sreca bitan faktor ... i nije predvidjen da se odredjuje ko je najbolji ... system nije takav.

kthnxbye.

Ja rekoh nezvanicno. Nisam izrazio svoje misljenje o tome. Sto se mog misljenja tice, i ja mogu da napravim film kako shurim neke lvl60 karaktere ili kad me usere da ubijem 2-3 odjednom, i onda sam ja kao shef. :D

Slazem se da sistem nije takav, ali ima dozu counterovanja spelova i akcija, kao u WCIII.

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

Za ovaj enchant potrebno je biti revered sa Thorium Brotherhood-om.

-> Friendly

240 Incendosaur Scales

480 Kingsblood

120 Coal

-> Honored

960 Dark Iron Residue

Za revered

12000 reputation

50 reputation per 10 ore

1 ore every 45 seconds

Equals:

exactly 30 hours of nothing but ore farming... sto bi reko jedan kolega.

Inace i dalje govorim da je lepo imati taj enchantment na kojem god vrednijem stafu, jer ako je server prezasicen reagensima na AH, cena naglo pada. Takodje ako je guild dovoljno veliki ima dovoljno ljudi koji redovno farmuju instance i rade na reputacijama sa raznim frakcijama nema nikakvih problema.

Zelim samo da vam kazem, da posle 10-15 dana redovnog farmovanja instansa, i sa punom bankom i 4 X16 torbe u banci reagenasa napravio sam ciste zarade 300g. A izgubio sam TRI PUTA TOLIKO enchantujuci za guild.

Postoji nepisano pravilo, sve sto se dropuje a niko iz guilda ne zeli ide meni kao enchanteru na razvaljivanje.

Bitno je da u guildu bude samo jedan ili eventualno 2 enchantera. Prednosti jednog enchantera je da ce imati shitload reagenasa, ali posto nisu svi clanovi guilda u isto vreme online, ne moze da radi na beneficijama frakcija. Ako su dva enchantera u guildu, manje reagenasa za koriscenje, ali su sanse da jedan od njih dvojice zabode revered status sa potrebnim frakcijama i samim tim za sitne pare dobiti besne formule znatno veci.

BwadBoy

----------------------

PiTCHW!SE

Link to comment
Share on other sites

poshto ste se lepo izlupetali ovde da vam chika dele ispricha par stvari :P

- za lockove je 1h sword = azuresong mageblade al poshto za njega treba MC boss da se rokne ima i slichna verzija koji pada u maraudon od nekog gremlin minibosa ( oko 30% drop chance ) koji ja koristim a u offhand major spellstone. naravno zavisi i od builda , neko fura +% crits a neko + spell dmg stvari

ima par skroz interesantnih buidlova , teshko chovek da se odluchi, respecovao sam mali milion puta :P

interesantan topic http://forums.worldofwarcraft.com/thread.a...p=1#post4537235

Link to comment
Share on other sites

pa nemaju svi itemi i ijedno i drugo, mislim bilo bi super da imaju al uglavnom mora da birash ... dosta sam se isprichavao ja jipiekayey, on fura uglavnom sve + spell dmg sam par puta igrao sa drugim tipom koji se nabudzio za hellfire ( ima nekih 6.5 k life ), stvarno ima dovoljno podjednako interesantnih buildova.

jedina ~velika mana je nedostatak snare skil-a za PVP , to sam donekle reshio uz decombultor ray koji redovno koristim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...