Jump to content

Fakulteti


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako ti teba 8 god da ga studirash po novom nisi ga ni trebao upisivati. etf je pojednostavljen toliko da mi dodje da plachem sho nisam godinu dana mladji da idem po novom. da su hteli nisu mogli vishe da olakshaju. dokaz: oet predmet sa 10ak desteki godishnje po starom statutu, po novom je u prvom roku bilo 50 desetki. sha vishe retji. najzajebaniji kursevi(elektronika 1 i 2) po novom ne postoje, fizika je izborna, pola beskorisne mate je izborno itd. da ne govorimo sho se sve ili skoro sve moze dati preko kolokvijuma

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Sto se FON-a tice, tu nisam mnogo upucen ali deluje kao OK fakultet. Samo nisam siguran koje zvanje dobijas i gde se mozes zaposliti.

da, da... samo deluje...

Pesma-mrtve-dece ti je lepo rekao... i izmenjeni su neki ispiti...

ali je i dalje sranje jer pravu reformu su opet preskochili...

Dobar im je sajt onda koji kasni 2 godine

sayt im je uradjen 1998 god. :P

i vec duze vreme je novi "u izradi"... kao ;)

btw. puno predmeta je izmenjeno, tako da ti preporuchujem da skinesh taj novi program studiranja i pazljivo ga prouchish...

Ono shto morash imati u vidu je da je to matematichko-ekonomski fax...

odnosno... IS smer uchi 50% matematichke predmete... verovatnoca i statistika, numerichka naliza mata 1,2,3... a prve dve god se cimash sa drkavom ekonomijom, menadzentom, osnovama organizacije i sl. sranjima...

btw. trenutno se u I god. uchi UIS (ms access & malo teorije), a na drugoj se uchi principi programiranja (Java)...

(nadam se da se moderatori nece naljutiti, nije mi cilj reklama)...

ako vec zelish svezije informacije, idi na FonForum.org i Puskice.co.yu ...

i btw. FON kao "rachunarski" (bljak) fax, NEMA RC za sudente... i boli ih kurac da ga prave...

Link to comment
Share on other sites

etf je mnogo lakshi sad, imam ortake koji su dali uslove u junu i ostalo im 2 za chishcenje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mate nisu iste kao pre, chetvorka i statistika su razbijene i samo 2 parcheta su izborna. sho se oeta tiche, ako ne mozesh da ga polozish ovako, kako bi ga tek polozio dvosemestralnog. uvek tje ti neshto izgledati teshko, ali to je samo zato sho se smanjivanjem tezine ispita smanjuje i kriterijum studenata koji ocenjuju sha je teshko. moja elektronika meni je teshka, dok bi se pre 10god(za cajine vladavine) smejali sadashnjim rokovima.

u svakom sluchaju rasprava je izlishna, ja tju retji samo da sam rodjenom bratu savetovao da dodje na etf. nuff said

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...