Jump to content

Fakulteti


Recommended Posts

Znam da je bilo topica na ovu temu ali jbg

Posto ja za 2 godine zavrsavam srednju skolu (sacu 3. razred) mislim da je vreme da pocnem da odlucujem o fakultetu,posto po mom zakljucivanju sad sam relativno sposoban za takvu odluku [:D] .

E sad razmishljao sam o FON-u ,posto to je kao fax na kome imaju "smerovi" (ili kako se to vec zove) u vezi racunara [8D].

Pa ako neko ide na fon bio bi zahvalan na report-u o njemu.

I na koje sve faxove idete "vi" ljudi sa foruma a kako je na tim faxovima?

I jos jedna zanimljivost (to mi je keva rekla , ne znam da li tacno) ali da ce se oprilike skratiti trajanje fax-a na oko 3 god, ali ce se i promeniti nacin ocenjivanja ,u kao neke bodove koji ce se sqpljati tako sto dolazis na predavanja itd

EDIT:

i jos jedna stvar koje su uopste sanse da upisem fax , koliko bodova treba i tako to ?

I bio bi zahvalan da ovo bude ozbiljan topic sa normalnim odgovorima.

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovako ja ne idem na fon ali imam ortaka koji tamo ide elem zabluda je da je to racunarski fakultet

posto samo uce sociologije ekonomije i tako neka sranja.

sto se tice skracivanja odnosi se na bolonjsku konvenciju po kojoj obrazovanje traje 3 do 4 godine (mislim na vise i visoko) sto se tice fona on ce sigurno trajti 4 godine.

vise informacija o bolonjskoj konvenciji mozes naci na siteu ministarstva prosvete.

P.S. Moja preporuka ti je Visa Elektrotehnicka Skola na vozdovcu.kasnije cu editovati post i dopuniti ga detaljnije sad sam u guzvi pa samo kratko.

Edited by Nykolla
Link to comment
Share on other sites

ja imam jos nesto manje od pola godine da donesem odluku ... i stvarno nemam pojma sta cu upisati

a secam se pre par godina , da me neko pita , pricao bi o informatici , racunarima itd... a sada sam se

skroz oladio od toga , mada imam kliker za to , ali me ne privlaci vise...

a burazer me je savetovao , koji je 6 godina stariji i sada zavrsava fax (bio je u subotici na ekonomskom (zajebaovao se nije dao 4 ispita) , prebacio se u bg na ekonomski (opet se zajebavao,

trosio kes,dao 2 ispita,preko veze ) i sada je 4 godina na bk u novom sadu , ladi jaja , neide na fax ,

a daje sve ispite na koje ode , btw... on nema ni knjige , samo prepisivacina (resavska skola i ti fazoni) , usmeni se nasteli itd...)))

rekao mi je " Ti si kreten ako ne upises privatni " i to jeste tako , ako kontas da ides putem slabijeg

otpora ... ali videcese , ima vremena ; )

fml

Link to comment
Share on other sites

ma koja crna visha skola..........

ako zelis papiric sa kojim mozes da se zaposlis najbolje opcije su ti ETF ili PMF, u zavisnosti da li ces vise da se drkas sa fizikom ili matematikom. Sve vise skole u srbiji nisu N I G D E priznate, kao ni privatni fakulteti......ovo pricam u kontekstu da ovo vazi ako zelis sam da se probijas kasnije u zivotu i nemas neku vezu koja ce te gurnuti u igru sa bilo kojom vrstom viseg obrazovanja....

Sto se FON-a tice, tu nisam mnogo upucen ali deluje kao OK fakultet. Samo nisam siguran koje zvanje dobijas i gde se mozes zaposliti.

***

a42_006.jpg

***

Link to comment
Share on other sites

Sve vise skole u srbiji nisu N I G D E priznate, kao ni privatni fakulteti......

Zavisi. U USA ti to varira od univerziteta do univerziteta (i naravno koji fax ovde si zavr

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

killy moram da te razocaram,ali ne postoji fax na kome ima odsek "Hakerisanje"...

Lepo sam napisao da bude izboljan topic [;)]

ima. shumarski..

ako si kapacitet idi na ETF

Ne svidja mi se po pricama ETF [:I]

Skoro sam razmisljao na istu temu i kapiram da VETS i RAF jesu mesta gde nesto mozes da naucis. Samo koliko znam godina na VETS-u kosta 1000 jura, a na RAF-u 3000 jura. Jebi ga, standard. :)

Dobro i RAF otpada zbog cene [8D] , a VETS ne znam sta znaci i od cega je skraceno

aj ti kiligore polozi taj popravni na koj si pao pa onda da pricamo....

Imam casove iz matisa svaki dan i ucim [:p]

Ko zna sta ce se izdesavati sa njim :)

[:)]

rekao mi je " Ti si kreten ako ne upises privatni " i to jeste tako , ako kontas da ides putem slabijeg

otpora ... ali videcese , ima vremena ; )

treba imati casha za to [xx(]

Najbolje je shto se na jednom od tih topica bash, bash nashiroko prichalo o FON-u i ostalim haxz0r faksevima/vishim shkolama. Definitivno treba da potrazish taj topic, Kiligore.

Daj link ^^ posto meni je srch sjeban i nikad se nista nepojavljuje

Link to comment
Share on other sites

Ja sam 'zavrsio' prvu god na fon-u (samo vremenski:),ali cini mi se da je relativno lak u odnosu na ostale,a takodje mi je bila opustencija prijemni,za koji sam se spremao nedelju dana(GOD BLESS TEST OPSTE INFORMISANOSTI!),a sad ko mi je kriv sto nisam ucio,pa sam polozio samo jedan ispit :-(

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ja cu sad da krenem 4tu godinu i totalno nemam pojma sta cu da upisem...kad sam mentol,naredjam na pocetku surnaest keceva i onda surim petarde da popravim i uvek sam 3.53...blah...realno,ako ne upadnem na budzet onaj smer sto cu odluciti,mogu da se oprostim od dobrog faxa...kako je krenulo najverovatnije cu se odluciti za DIF,a neverovatno me zainteresovao fakultet politickih nauka(Novinarstvo)ali na prijemnom moram da polazem srpski i istoriju a ja mentol idem u ETS...LOL

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...