Jump to content

hehehe, isqsni savet za idlere!


Sajro

Recommended Posts

oni koji odluche da izadju napolje i da vide kako je to imati real life, ili zele da odspavaju posle 3 dana igranja bez prekida or something else.. a igraju na ovom novom serveru gde ima big-o-big queue neka poslushaju savet..

znachi kada odluchite da zavrshite sa igrom nemojte misliti da tje vas afk spasiti od disca.. posle 30 minuta vas izbaci u character selection screen a odatle vas discuje posle 10 minuta, takodje blizzard je ukljuchio isto i za autorun opciju, znachi ni to vas ne vadi iz big shit of disc ALI ako ukljuchite autorun (num lock po defu) i stavite neshto na "A" ili "D" button (jelte levo-desno) vash karakter tje krenuti da se vrti u krug i u tom sluchaju netjete nikada dobiti disc od servera (ako sam server ne padne). to "neshto" je najbolje da bude tegitj.. pitajte babe/dede da li imaju tegitje za one ol' skul vage, ja sam jedan nashao i radi posao odlichno! =)

eto.. za one sa stalnim vezama & stuff ovo je spas za par dana od chekanja na queue! ja znam da netju izadji sa servera naredna 3 dana sada kada sam ushao!

cya suckers! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ako slucajno nemate bakin tegic, ili ne daj boze baku, postoji jos jedno resenje koje sam procitao jos dok Wowa ne bejase u nas. Ako se iole razumete u programiranje napravite skriptu za windows koja simulira svakih 10 min. pritisak nas taster "Z".

Link to comment
Share on other sites

Ako slucajno nemate bakin tegic, ili ne daj boze baku, postoji jos jedno resenje koje sam procitao jos dok Wowa ne bejase u nas. Ako se iole razumete u programiranje napravite skriptu za windows koja simulira svakih 10 min. pritisak nas taster "Z".

Programerske sposobnosti jos manji broj ljudi ima od onih sa bakinim tegicem [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...