Jump to content

Island


Recommended Posts

Sto se tice Scarlett... Tek pre neki dan sam je gledao u "Izgubljenima u prevodu"... I tamo mi se bas svidja... Taj stil devojke "tek sam se probudila"..."spavam u gacicama"... "imam malo napucene usne" i "zgodna sam ali nisam svesna toga"....jako mi se dopao :)

E brate, svaka ti čast, i meni je bio isti ovaj trip, kad sam gledao film. Ono fazon, tu ribu bih vodio i na kafu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

heh, odgledah vecheras "Ostrvo"...

Film je (po meni) extra uradjen... za razliku od svih novih filmova koji se maximalno reklamiraju, ovaj i vredi pogledati... ima poprilichno efekata (kao i reklama), ali pricha i ideja su dobre, nishta nije zbrzano i zbudzeno (ali preterivanja ipak ima)

sada - za one koji ne zele da saznaju radnju i detalje dok ne odgledaju film, neka preskoche sledeci pasus ...

Reklame:

Puma prezentuje odecu buducnosti (mada i nije nishta inovativno)...

X-box prezentuje igrice buducnosti...

MSN prezentuje informacione baze buducnosti...

Nokia prezentuje (mobilne) komunikacije buducnosti...

(seticu se josh ochiglednih primera logoa na uochljivom mestu)

Takodje, SVA vozila su birana da izgledaju maximalno futuristichki (ovo je bash pohvalno)... tako npr. Dodge charger koji je predstavljen kao buduci pandurski auto amera, u filmu je bash to - standardni auto plavaca... Pojavljuje se neka takoreci obrada PT cruisera (mozda se neki ne sloze), u nekoj kao kamionet verziji...

Ono shto me je bash odushevilo je futuristichki izgled jednog "Mack" kamiona...

Shto se tiche uopshteno futuristichkog izgleda i grada i enterijera, sve izgleda odlichno osmishljeno

sada, jedna greshkica im se promakla...

mozda i nije, ali mi je zapalo za oko...

ovako: vozovi su naravno futuristichki, i ne dodiruju povrshinu, dakle, nema shina ni tochkova...

nakon 20ak minuta, u suludoj jurnjavi po gradu, glavni likovi se penju na kamion koji nosi bash tochkove koji se koriste kod vozova i vagona

malo mi je nejasno... chemu sluze ti tochkovi ako se vozivi ne krecu po shinama vec lebde?

ne bih znao reci, ali ochigledno je da je kasnije sve objashnjeno kada su ti isti tochkovi bili izbacheni sa kamiona i napravili HAOS po autoputu

te scene su fenomenalne!! bash me zanima da li su zaista razmrskali onoliko vozila pri snimanju scena...

rezime: vredi pogledati, zaista se chovek zapita da li cemo na kraju i mi sami postati potroshna roba buduceg potroshachkog drushtva??

jbg. ako sam nekog smorio [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...