Jump to content

liga


brank0

Da li biste ucestvovali u ligaskom takmicenju koje ne bi imalo nagradni fond?  

83 members have voted

  1. 1. Da li biste ucestvovali u ligaskom takmicenju koje ne bi imalo nagradni fond?

    • Da
      64
    • Ne
      19


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kontam kada bi liga malo zazivela, kada bi je igralo i npr 8 ekipa ALI IGRALO, disciplinovano, ne bi bio problem naci i nekog sponzora da da, nemam pojma, 5 mx-eva za prvo mesto, shta god, mozda i neki cash... Ljudi bi svracali do vuka, gledali metcheve na video bimu, tralala, kako to vec ide... Blejanje, vikend, nema shta da se radi, ajmo do Vuka da gledamo ligu :)

A do tad, poucheni proslim iskustvima sa ligama, kako org moze bilo kom sponzoru da garantuje bilo shta?

:D

Link to comment
Share on other sites

Ako se vec organizuje takva liga, tipa amater, mislim da je najveca satisfakcija to shto ce prvih (shtajaznam koliko) ekipa uci u pro ligu ...

Novchana nadoknada je nebitna .. bitno je da dokazhesh da si dovoljno dobar da budesh zajedno sa pro team-ovima ..

Meni bi to predstavljalo dovoljan razlog da igram tu ligu kao shto sam igrao i prvu odrzhanu ikad ...

A ovima shto je zinulo dupe za kesh .. to njima na chast ..

Neke simbolichne nagradice tipa podloge, tast-ovi, shtajaznam ... to da .. ali neshto extra tipa 200evra za pobednika .. ma daaj ...

Link to comment
Share on other sites

Chitam i ne verujem koliko se proseravate... Svake nedelje potrosite na CS 1000 dinara da bi igrali na FFA serverima, a kao glumite neki nivo i necete da odvojite 2 sata nedeljno da igrali igru koju stalno igrate i jos da nista ne platite... + je zanimljivije igrati 5vs5.

Realno, ako i ima nagrade uzece je KGB tako da neznam sto se lozi ovaj sevaj... Iskreno koga boli kurac oces li ti doci ili ne, ako se iz Bg-a nadje 10 ekipa... ako neko oce da uchestvuje sa strane naravno da moze da dodje, ako nece nek napravi ligu u svom gradu...

Ja bih imao 100% ekipu, nismo pro, ali volimo da igramo 5vs5, a mozemo da pruzimo dostojan otpor, ne i da pobedimo neke jache ekipe, ali se ne bismo obrukali... daleko od toga.

Vidim da prichate o nekoj amater ligi, ja sam mislio da se prijavim za to... Ako nisu popunjena mesta recite, posto sam malo chitao o tome da su popunjena mesta na nekom drugom topicu, a sad ovde neko govori da nece uspeti zato sto nema dovoljno ekipa. Nekad vas stvarno ne razumem.

@sevaj, nemoj ni da pokusavas da me smaras sa nekim argumentima, jer znam da neces reci nista cime ces me ubediti da si u pravu...

Link to comment
Share on other sites

sevaj aj sevaj.

mi se prijavljujemo sigurno i ako treba da platimo vreme a da ne dobijemo nagradu zato sto zelimo da igramo 5-5 iz razloga sto volimo cs. Ovo bi bila druga prica da zivimo u swedskoj gde oni dobijaju plate sto igraju cs a mislim da bi i oni igrali jednom nedeljno i da nema nagrade.

Pa mislim ni esl liga nema nagradu pa se kolko tolko igra ne razumem sto ne bi igrali neku ligu sto je organizovanija nego esl. mi smo za i ko nece ne mora niko nikoga ne mora da tera. +mene boli uvo sto sevaj nece da dolazi u bg to nije moj problem neka oni prave svoju ligu i nek se igraju a nas da ostave na miru/

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

citiram maria "a mozemo da pruzimo dostojan otpor, ne i da pobedimo neke jache ekipe, ali se ne bismo obrukali... daleko od toga."

u kojoj igri ?

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

za Mastera i Marija :)

Verujte mi ne treba vam ova prepirka. Zashto se svadjati sa decom koju realno ne mozesh da pobedish u "hocu-necu" "jeste-nije" igrama ? Ako oni misle da su pro - jesu. Ali samo izmedju sebe. Zashto bi se svadjao sa likom koji se tripuje da je krimos, bleji celu noc sa "ortacima", gleda u mirc i cheka da neko kazhe kako je neki klan bolji od njegovog ? Pa samo ih isqlirash i chekash da se posvadjaju izmedju sebe. Ionako nikad nece postati "pro".

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

za Mastera i Marija :)

Verujte mi ne treba vam ova prepirka. Zashto se svadjati sa decom koju realno ne mozesh da pobedish u "hocu-necu" "jeste-nije" igrama ? Ako oni misle da su pro - jesu. Ali samo izmedju sebe. Zashto bi se svadjao sa likom koji se tripuje da je krimos, bleji celu noc sa "ortacima", gleda u mirc i cheka da neko kazhe kako je neki klan bolji od njegovog ? Pa samo ih isqlirash i chekash da se posvadjaju izmedju sebe. Ionako nikad nece postati "pro".

so true

Pogledajte ove klince! Oni su tacno tako klinci kao kada sam ja bio klinac, oni se na isti nacin zabavljaju tako, vec vekovima i vekovima. Iste guzve, iste reci duha. Ista bezocnost, ista samouobrazenost, ista ludost iz koje ce uslediti mudrost zrelih ljudi. Vec vekovima jednog lepog dana oni ce na isti nacin ostariti. Istom pobunom ili istom pomirenoscu ili istim nacinom da o tome ne vode racuna. Kao i klinci iz prethodnih narastaja koji su ostareli, iste grcevitosti, iste plahovitosti.

Nikada nisam voleo ni klince ni matorce!

Link to comment
Share on other sites

evo bas sam procitao sve postove i hmmm i tako uvek isto i isto

1-vo pitanje za branka, pa ako ti neces da organizujes mora da onda da neko hoce cim ti pitas a sad ko je to....drugo eto ti tipican primer beogradska liga pa sad ti vidi...trece koliko god neko "hteo" da poboljsa nasu cs scenu NE MOZE jedino sto moze to je da napravi kao neki "extra" turnir i da uzme pare sebi.....a cetvrto cemu onda smisao lige kad nema para?ZABAVA?daj molim te ljudi i mogu da se "zabave" da odu da zakazu klanski li nesto 5 na 5 pa ce veruj mi da budu mnogo ozbiljniji nego kad igraju kao tu neki lugu u kojoj nece biti nagrada......THIHK ABOUT THAT....

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

evo bas sam procitao sve postove i hmmm i tako uvek isto i isto

1-vo pitanje za branka, pa ako ti neces da organizujes mora da onda da neko hoce cim ti pitas a sad ko je to....drugo eto ti tipican primer beogradska liga pa sad ti vidi...trece koliko god neko "hteo" da poboljsa nasu cs scenu NE MOZE jedino sto moze to je da napravi kao neki "extra" turnir i da uzme pare sebi.....a cetvrto cemu onda smisao lige kad nema para?ZABAVA?daj molim te ljudi i mogu da se "zabave" da odu da zakazu klanski li nesto 5 na 5 pa ce veruj mi da budu mnogo ozbiljniji nego kad igraju kao tu neki lugu u kojoj nece biti nagrada......THIHK ABOUT THAT....

1. Neću ja, a koliko znam ni bilo ko koga znam, samo me je zanimalo mi

Link to comment
Share on other sites

@ branko

veruj mi da ne moze da se "poboljsa" a pogotovo ako ti mislis hmmmm veoma tesko jer verujem da ti to ne bi radio za DZ niti bilo ko...a sto se tice 4-te stavke naravno da bi igrao ali nisam ja takav "PRO" kao ti...

@ manda

DIE BITCH!!! :D

Edited by watch:.

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

veruj mi da ne moze da se "poboljsa" a pogotovo ako ti mislis hmmmm veoma tesko jer verujem da ti to ne bi radio za DZ niti bilo ko...a sto se tice 4-te stavke naravno da bi igrao ali nisam ja takav "PRO" kao ti...

Mene zanima shta vama znachi "poboljshanje scene"? Ne moze sigurno jedna ligica od nekih 10-ak timova da uradi neshto po tom pitanju... Ok, moze biti mali korak u tom pravcu, ali nishta preterano...

Kontam da je poboljshanje scene MNOOOOGO vishe aktivnih klanova, mnogo vishe turnira, i mozda neki malo znachajniji uspeh nashih ekipa na ino sceni. A ocekivati sve to od ove "'ligice", pa sve i da je neko napravi, mislim da je nemoguce.

Hocu da kazem, na treba se sad opterecivati "poboljsanjem" scene, da li ce ga biti ili nece, tralala...

Ja mislim da je Sushtina da se igra [;)]

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...