Jump to content

liga


brank0

Da li biste ucestvovali u ligaskom takmicenju koje ne bi imalo nagradni fond?  

83 members have voted

  1. 1. Da li biste ucestvovali u ligaskom takmicenju koje ne bi imalo nagradni fond?

    • Da
      64
    • Ne
      19


Recommended Posts

jasno i glasno NE!!!

samo TURNIRE TURNIRE I TURNIRE>>>>> jos kad bi imao neko sponzorstvo bilo bi do jaja a ako se tu nadje neki dobar net JUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU SHOWWWWW ! )):))

------------------> moje mishljenje

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos jedan komentaR

i ako pocne liga nece dugo trajati milion triliona peshesnaest hiljada %%%

pod ovakim uslovima sto ste dali...igramo za sareno jaje...ljudi ce upocetku imati volju da dolaze mada i to ce im dosaditi, pola klanova ce se raspasti i daj boze opet sastaviti dok pocne ta liga ... sta ce biti kad se to desi tada ????

think about that !

-----------> o5 moje mishljenje LaL

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Jebote, meni nije jasno...

Ajde ja sad kao treniram bezbol imam do jaja palicu, i joh bolje rukavice... Gledam metcheve preko neta, lozim se, imam omiljeni tim i josh jedno 5, 6 omiljenih igracha, ma OBOZAVAM TAJ BEZBOL i ja i mojih par do jaja ortaka!

I onda neko organizuje bezbol ligu gde treba da odigramo jedan metch nedeljno a mi necemo?

Pa koji bre qrac igrate taj kanter? Jel smisao imati boljeg misha, podlogu, shto vishe CS filmova, ili mozda OKUSHATI SE SA NEKIM DRUGIM, takmiciti se, pobediti?... Shta je problem odigrati metch nedeljno? SHTA??? Kao da treba da dodjete da kopate kanal ili istovarate dzakove cementa, jbt, ne razumem??!!

Evo ja kazem ko vec to misli da organizuje neka organizuje, ja ga LJUBIM U BULJU zato shto znam da ce:

1. da se izdrka kao budala za ljude koji to ne zasluzuju

2. da troshi na isto svoje slobodno vreme kao i da bi meni omogucio da igram CS (i vama)

3. ...

Mnogo ste bre nezahvalni i izvoljevate previshe... Ocete turnire, kada okachim topic na ruru "ocemo friendly metch dolazimo, tralala" NIKO ZIV da se javi...

Smejurija.

Moje misljenje.

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

masteru prema tvojim komentarima zakljucujem samo da si ti glup----nije hejt bez uvrede losi su ti komentari jako...a sad cu da ti objasnim zashto :

Ova drzava me smara zestoko a ljudi u njoj su mnogo glupavi.------> "tvoj slogan"

procitaj jos jednom svoj post ....

1. spomenes sport koji je medjunajskupljim u svetu... za koga jedna karta za obican match kosta 200usa.$ i ako se vec osnuje ta liga za bejzbol ta liga se nece sigurno igrati za dzabe ...

2. liga da bi uspela ne moze da ima 5 timova kako ti kazes pogotovo ako su nevazni kao tvoj tim u ovoj drzavi

3.ako vec oces da igras ligu sa 5 timova tj oces da igras jedan klanski nedeljno evo iscimaj se do ns-a mi cemo prvi igrati sa vama lanmatch a verujem da ce vas i ostali timovi ugosititi lepo :S

4.ma kolko se trudili da uspe LIGA nece uspeti sto posto ako se igra za SARENO JAJE! :pppppp lik tj brank0 ako vetj hoces da pravis ligu napravi kako treba gde cu se ja cimati iz ns-a da svake nedelje budem tu da svake nedelje odigram najbolje sto mogu da upgradujem svoj skill :)) da zelim da igram sa bg ekipama jer se dosta razlikuju od svih ekipa sa strane samo zbog NETA koji imaju :)

pa prema tome svaki put kad bi dolazio moram samo kartu da platim 400din plus puno mnogo dosta svega :) a za dzabe naravno ne bi dolazio

----------->moje mishljenje....mada ova anketa nema smisla

cu ppl i'm off :)

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

masteru prema tvojim komentarima zakljucujem samo da si ti glup----nije hejt bez uvrede losi su ti komentari jako...a sad cu da ti objasnim zashto :

Ova drzava me smara zestoko a ljudi u njoj su mnogo glupavi.------> "tvoj slogan"

procitaj jos jednom svoj post

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

i meni veruj mi...

o5 dokazujes svoj slogan hahahaha

i nisam te hejtovao nego sam rekao da imas jako glupave komentare a to se vidi i iz ovoga sto si napisao....

1. bejzbol ---naravno da sam shvatio kao primer... ali ti ocito ne razumes neke stvari mrzi me da ti i objasnjavam trosim "snagu" na tebe

A ako oces da ides da se setas i provodis sa drustvom to mozes i da radis i kad ides na vezbanje :) a liga je uspela kad imas recimo npr. 16 ekipa koja ce stalno dolaziti i nakraju osvojiti nesto i igrati za nesto da ulazu sav svoj trud u to i da pobede...a ne da idu iz shale i zabave...e u tome se razlikujemo ja ti...ti si niko i nista u tom cs i neces i biti nikad...a ja zelim da budem nesto mada je i ova moja recenica smesna ZELIM :)))))))))))

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Obojica ste pajseri zato stfu majke vam stvarno bi trebalo da pochne neko banovanje da radi po ovom forumu ....a shto se tiche lige bez nagradnog fonda nema potrebe stvarno mislim da je jedino shto bi moglo da probudi malo ovu "SCENU" da se napravi liga ali sa nagradnim fondom koji bi obuhvatao nagrade od 1-10 mesta ali ono po sistemu prva tri mesta kao neshto a ostala mesta neki mishevi padovi tastature jasno je zbog chega ....mrzi me da pishem vishe...

Edited by btl ^ juicer

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

ovako nisam stigao da procitam sve postove procitao sam par,jer sam u zurbi...

cisto da kazem moje misljenje je da bih ucestvovao u takvoj ligi,i mislim da bi trebala da se organizuje,cisto da se odrzava ova nasa cs scena koliko toliko...

valjda nisam ponovio sto je neko vec rekao :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...