Jump to content

Nova zaraza


H2B.PhoBoS

Recommended Posts

kad kupish wow (~50e) dobijash 10 dana guest pass +prvih mesec dana ti je dzabe, placash kreditnom kartico ili game cardom* ali bez obzira kojom opcijom od ove 2 cesh placati, kada kreirash account morash da unesesh broj kreditne kartice,a odmah cim zavrshish kreiranje mozesh da promenish metod placanja.

Game card ti je neshto k'o dopuna za mobilni -kupish koshta 3300 dinara ukucash broj sa istog u sajtu, dobijash 60 dana igranja.

Kad bi placao creditnom karticom onda bi ti mesechno iznosilo 13e, dok ako bi uzamao na vishe meseci imao bi popust, 3 meseca 36e, 6 meseci 65e.....

Sa 56k bi mozda mogao da igrash zavisi od toga na kom si provajderu i gde se nalazish, odnosno koja ti je centrala, da li je digitalna ili je stara pulsna, neki ovde sa RuRa kazu da je igrivo, valjda sa Yubc-jem ali za to ce se oni javiti.

Toliko od mene.

Link to comment
Share on other sites

tek nakon 3 meseca igranja osetitjesh potrebu za nechim brzhim od 56k modema, lichno se kunem u yubc kao najbolji provajder za "domatje razjebane analogne centrale" ako si na digintalnoj centrali skoro svaki provajder je ok, ostalo je SScion rekao ok

Link to comment
Share on other sites

56k moze da prodje - dosao sam do 60lvl sa 56k. Tek tad ti treba jaca veza za end game avanture. Ali ti bas treba 56k. 33.6k je apsolutni minimum i zasmetace ti vec negde kod 20-30 lvl. Vise ti se isplati preko kreditne kartice da placas nego preko game carda u platou jer su mnogo skuplji. Mozes na netu da narucis gamcard preko kreditne za manje para, ali onda mozes da platis i blizzardu direktno zar ne :D

Link to comment
Share on other sites

pa ono ima vrlo slabo da ti radi 56k recimo kada udjes u neki od vecih gradova ima da ti secka onako podosta ili ako naidjes na vecu skupinu ljudi i slicno, ja imam SBB kablovski net i prvo sam igrao WoW na 128k i ono odlicno radi ali kada djem u neki malo veci grad ume da ubaguje tako da cu sada ceo septembar da uplatim od 256k flat pa cemo da vidimo kako radi.

Link to comment
Share on other sites

pa ono ima vrlo slabo da ti radi 56k recimo kada udjes u neki od vecih gradova ima da ti secka onako podosta ili ako naidjes na vecu skupinu ljudi i slicno, ja imam SBB kablovski net i prvo sam igrao WoW na 128k i ono odlicno radi ali kada djem u neki malo veci grad ume da ubaguje tako da cu sada ceo septembar da uplatim od 256k flat pa cemo da vidimo kako radi.

To nece da ti resi proble. To seckanje je do rama. Ja sam igrao sa sbb 512 sad igram na 128 i apsolutno je isto, a kada sam sa 512 rama presao na 768 prica je druga. U ifu mi ne secka kao pre.

Link to comment
Share on other sites

Tachno , seckanje = ram ... ja naravno to ne poznajem :)

dok lag u bgu moram da iskorenim jednim dslom , pa bar za 2 god :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...