Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zashto Petrzalka ponovo?

jednom sam na JNA pukao od muke... a sada sam pukao 1600 dinara.

Pogodio sam Lion, Milan, Liverpool,Inter i jos jedan sada ne mogu da se setim i Porto - Artmedia 1 sam igrao kad ono 2...

dokle vishe sa tim pacerima?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

shta da se javimo?

prvi gol chelzija, glupi traore i srecni drogba, penal isto tako zamalo da odbrani reina

drugi opet neka muljavina u kaznenom, dok su treci i cetvrti ciste kontre koje su se desile posle otvaranja (ostao samo carra u odbrani, ushli umesto defanzivaca sissoko, sinama i cisse).

Chelzi je uzeo titulu josh ranije, jer nijedan tim ne moze da parira chelzijevoj odbrani a narochito sredini, i zato njima odgovara vishe odgovara sistem igranja svako sa svakim. A u lsh ce opet da naleti neko ko ce da ih opere, nadam se Barsa da se osveti za nepravdu od prosle godine. A moze i lfc opet u finalu da vam pokaze, jer se u sredu u lsh niste naigrali (osim prilike robbena nishta, lfc nadmocniji ali jalovi napadi), a i da je sudija bio iole poshten, dosudio bi chist penal za ruku Gallas-a.

mega-odgovor na megahejt :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e shto volem da prochitam hajlijev post kad komentarishe chelzi pa to je strashno (nie podjebavanje) ;) da se ne bismo prepucavali ko retosi na forumu, videcemo LS ove godine :))))

brate bolje i ovakva dva nasha posta i prepucavanje, nego gluposti koje se pishu po forumu, da se ne lazemo :))

dalje ne mrzim ja chelzi, chak vecinu igracha gotivim (cole, lampard, gallas, del horno, swp (njega gotivim maximalno, i zbog caleta, a i zbog njegove igre u man city-ju), crespo-a itd), ali jednostavno chelzi u vecini svojih tekmi ima vishe srece nego pameti. Protiv lfc-a sad ovakav penal, prosle nedelje protiv aston ville opet slichan penal i slobodnjak lamparda koji jedva prolazi ispod zivog zida, protiv andrelehta u lsh greska golmana, itd. Jesu jaki, jeste murinjo dobar struchnjak, ali jednsotavno ne volim sistem igre chelzija, a narochito se smorim kad takav bunker dobije igru ko shto igra barsa.

Da se ne lazemo, nije rafa daleko od murinja sa 4-5-1 i banderom crouch-om kao cf.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali jednostavno chelzi u vecini svojih tekmi ima vishe srece nego pameti.

Sreca prati hrabre... [:D]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

'Ste prestali da se kladite ili shta???

Anywayz...

France - Cyprus 1

Slovenia - Scotland 1

SCG - Bosnia-Herzegovina 1

England - Poland 1

Slovakia - Russia 1

Greece - Georgia 1

Finland - Czech Rep. 2

...reda radi... [:D]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Slovenia - Scotland            1

ovo moze samo vezer da odigra , 0:3 shkoti , koji su ubili eng ...

a ostale utakmice imaju smesne kvote tipa 1.2 ili cak 1.1 dok druge imaju hendikepe , tako da se tesko moglo uvatiti nesto

urugvaj je slavio , a bio je stopiran u dosta kladionica , jer je argentina imala 100% prolazak , a urugvaju je falila pobeda za baraz , isto tako trinidad & tobaco u americi itd , itd...

kada se igraju reprezentacije , vise odlucuje matematika i politika nego jacina repke

fml

Link to comment
Share on other sites

@E jebes baku:

Ja priznajem da sam n00b za kladjenje, ali reko' malo da ozhivim topic poshto se niko od vas experata nije javljao.

A ti umesto shto me prozivash ovde lepo okachi unapred shta mislish da igrash pa cemo posle svi da ti se divimo. :P

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

@E jebes baku:

Ja priznajem da sam n00b za kladjenje, ali reko' malo da ozhivim topic poshto se niko od vas experata nije javljao.

A ti umesto shto me prozivash ovde lepo okachi unapred shta mislish da igrash pa cemo posle svi da ti se divimo. :P

nemoj da lupas tek tako tekme jer je kvota manja , to su navlakace [:)]

ne volim da kacim , jer kada se promasi tekma , moze neko vrat da ti slomi ...

btw.. kladionicom se ne bavim na ovom forumu , a i ako ikada budem pisao o nekom tipu , pre toga cu malo da ga pojasnim u fazonu , da li je ekipa u formi ko igra , ko je povredjen , malu analizu...

osim ako nisu navijacke [;)]

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

Ovo kolo treba igrati na Zvezdu i na Barsu,Zvezda je u punoj formi i ocekujem da razbije Smederevo a Barsa se ispromasivala,citaj Eto,protiv Panatinaikosa tako da bi sad trebalo da dobiju

Mislim da Zvezdu ne vredi igrati, posto ce kvota biti verovatno od 1,10 do 1,25 ;) ... A sto se tice Barce, slazem se da bi trebalo da dobiju Osasunu, a kvota ce verovatno biti prihvatljiva.....

Moj predlog za igru ovog vikenda je Lecce - Juventus 2 ( ne verujem da ce kvota preci 1,5 ), jer Juve zeli da srusi rekord u ligi ( mislim da je rekord 9 pobeda ), a i da se vrati u pobednicku formu, koju je presrecni Bajern prekinuo ....

I mozda malo tezi par za igru, Roma - Lazio, takodje 2, jer je Roma u bednoj formi, dok je Lazio u odlicnoj ( u proslom kolu je dobio Fiorentinu ) ..

-In the church they say to forgive...

-Forgivnes is between them and God, my job is to arange the meeting ...

juvefan9ds.gif

----------------------------------------------------------------------

jddrinker5js.png

Link to comment
Share on other sites

Onaj ortak mi zabo 25.000 na 100 kinti... imao je jos 3 tiketa... na 2 tiketa ga izjebe ( za 12.000 i 9.000 na po 50 kinti ) jedna ista utakmica... u nekoj italijanskoj ligi, ja mislim da je seria b, igrao je x i padne gol u 88. minutu i pukne... Imao je jos jedan tiket, tu je igrao sistem, izjebe ga jedan fix ( od 4 ) gde je igrao 3+, a doslo 1:1... da je pogodio to, dobio bi 8.000 na 200 kinti....

Nemam skener pa ne mogu da vam pokazem, napisacu veceras koje je parove igrao... malopre sam video tikete... Secam se samo da je igrao dortumnd 1x i da je igrao Everton chelzi 1x... imao je ja mislim i maritimo, milana iz 1-1 ili samo 1, ostalo se ne secam, uglavnom je bilo nekih 6 ili 7 parova. Uglavnom sve je pogodio u Nemachkoj i Portugalu... naravno nije sve odigrao... Ajde ovaj put stvarno obecavam da cu staviti neke parove za sledece kolo...

Link to comment
Share on other sites

Ako hocete pare, igrajte NHL... Ortak i ja uvek igramo zajedno, u proshlu i ovu subotu smo ukupno dobili nekih 110 000 na 7-8 tiketa... Uglavnom je dobio on, ali shta sad :) Plus, prekjuche ga je zajebala jedna tekma (TOR-PHI) za 224 000, proshlo mu je 9 od 10 parova...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Ako hocete pare, igrajte NHL... Ortak i ja uvek igramo zajedno, u proshlu i ovu subotu smo ukupno dobili nekih 110 000 na 7-8 tiketa... Uglavnom je dobio on, ali shta sad :) Plus, prekjuche ga je zajebala jedna tekma (TOR-PHI) za 224 000, proshlo mu je 9 od 10 parova...

Aj izbaci te NHL parove za sledece kolo sa prognozama tog tvog ortaka da i mi uzmemo neki kesh :)

Btw, evo dobitnog tiketa... zao mi je shto nemam skener pa da vidite original, jbg...:

Salernitana 1-1

Maritimo 1

Vest Hem 1

Dortmund 1x

Leverkuzen x

Valjadolid 1

Selta 1

Uplata : 100 din Dobitak : 24.800 din

Imao je kao shto sam rekao jos par tiketa gde je zabadao bash lepe kvote... jbg-a... da mu je proshao onaj x ( Livorno vs Regina ) gde je jedini gol na utakmici pao u 88. minutu... dobio bi jos 25.000... Ali dobro, s obzirom da ga tera strasan maler sa ovakvim promasajima u zadnjih mesec dana, ovo mu je vratilo nadu da nije uklet :)

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...