Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

ja mislim da Lion lako moze da turi golchinu u revansu,lako moze da sve krene lose po Milan...isto tako mislim i za Viljareal,zna se kako igraju ove godine u LS,drze tu nulu dugo dugo i onda neki kasni gol moze isto da izbaci Inter iz takta...neki rani gol Juventusa ili Benfike bi stvarno uneo dodatnu neizvesnost koje bogami nesto i nije bilo u ove 4 tekme...

@topic

odigrao za danas

Trir 1

Watenshajd 1

Den Bosh 1

De Grafshap 1

200dindzi dobitak 3soma

Watensheid hrso penal u 89-om za 3:3 :(

fml

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma i ja sam slepac turim shvabonje,a holandjani petkom mi uopsteno najbolje idu,jer se stvarno uvek zna kome bruka treba a kome ne treba i onda sve to lako dodje...a jbg...sutra ide opasan singl na Crewe na kvotu 4!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Razmisljam da odigram Barsa-Real X i Zvezda-Partizan X...

Ovako u mislima su mi

Herta-Stuttgart 2-3

Bolton-Man utd 3+

Toulouse-Rennes 2

Nice-Strasbourg 1

Lille-Auxere X ili 0-2

Metz-Lens 3+

Lecce-Milan 3+

Sampdoria-Cagliari 1

Sociedad-Malaga 1 (mora i njima da krene)

Betis-Sevila 2

Atl. Madrid-Celta X

ovo su mi favoriti, mada mozda dodam jos po nesto...sad samo to treba razdvojiti na vise tiketa ;)

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

I da ne mogu da dobiju cak i zvezdu opet bi dobili sevilju derbi jbga 1 eventualno x 100%

a aston wila je raspala tako da i tu 1 za ostalo se slazem sa tobom

Pazi Sevilja je u opasnoj seriji, nadrkani su najstrasnije...dok Betis samo nize lose rezultate i mislim da ce da ih ovi prebiju, pardon "osisaju" :D

fml

Link to comment
Share on other sites

singlirao za 300 Milton K. 1

za 500 York 2

za 1500 Crewe 2

za 1000 Werder

odigrao tidzu za soma

Werder 2

Portsmut x2

Crewe x2

Gretna 1

dobitak 12...

uvece cu verovatno da sklopim nesto ovako

El Klasiko 3+

Saragosa 1

Sosho 1

Sosijedad 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hahaha...ludilo...20 soma na ulozenih 4...pasce scan kasnije,sve sem werdera posto sam njega unovcio da bi mogao da odigram sad za veceras tiket...singlirao saragosu za soma...veselo...

a tiket od 500

Sosho 1

Sosijedad 1

Verakruz 2

dobit 4800

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hahaha fantasticno jbt... Verakruz kasno nocas izgubila od Amerike i jos 5 soma mi palo u dzep...

http://server4.pictiger.com/img/195446/pic.../jos-12soma.jpg

http://server4.pictiger.com/img/195447/pic...sting/crewe.jpg

http://server5.pictiger.com/img/201111/pic.../jos-5-soma.jpg

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e sad sam naleteo na nekog lika na netu na BA forumu i sad lik znaci prica o tekmi Zakarpatija - Tavrya (ukrajinska liga) i tvrdi kako 2 dolazi milion posto,kako mu burazer igrao do prosle godine u Ukrajini i da ga juce zvao igrac Tavrye(neki Vujovic,sto je najcrnje stvarno postoji) i rekao da dolazi 100% 2 na njih zato sto njima treba za opstanak i da su kupili tekmu jer su ovi 100% ispali...videcemo sta ce biti...

danas cu ovako nesto da odigram...

Lokomotiva 1

Majorka 1

Bilbao 2

Sampdorija 1 (ali su im povredjeni glavni igraci,ne znam da li vredi igrati na njih)

Ferol 1

Werder am. 1

i jos nesto ce se naci...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

O BOZE ovaj lacio...oddo zabio sebi gol u 93 minutu,verovatno je uzeo mnogo para za to govnar jedan.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

hihihi...singlirao Zakarpatiju 2ku za 2 soma,Ferol za soma i Majorku za soma...puko na tiket od 500 na Sampdoriju,i onda odigrao isti tiket za 500 na kom me srusila Osasuna...singlirao za 500 Drezden i na njih pukao,a bila lepa kvota na 2ku ali ih poremetio crveni :((

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja cu sutra da tuchem Trst i Rio Ave 1 keca oba...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja singlirao blekburn ali cisto zato sto nije nista bolje bilo,tj nemam dojave nikakve a nervozan sam sto sam ovaj vikend prokockao 3000 na gluposti (lacio,varegem i sl) a mogao sam uzeti bar 15 000

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...