Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

Spilse juche je igrana ta tekma... ;)

I Milan je dobio btw.

Grujo mudonjo. :)))

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aaaaaaa,1:0 idemo daljeeee,ajmo hocu jos...necu ni da pricam da ga imam i na svim mogucim tiketima...i da ne pricam da je realna kvota 2.4 a ne smesnih 1.9!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

TOOOOOO!!!!Cekam jos marsej na jednom tiketu od 1000 za jos 9000...op op op op!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

uf jedino taj Hetafe,znaci ja sam sutra jako ubedjen u 2ku na tom mechu...a Varteks je zakucano 0-2,ne brini se uzeo si pare :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate lepo tebi kad je 2600 taman za veceras...moje i drustvo i ja smo bili pre u fazonu uuuu 300kinti,taman za veceras :))))

sad smo se malo prokurcili :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad si vetj krenuo tu temu , moram da objasnim...

Ranije sam izlazio svaki vikend , i to i petak i subota , i uvek sa po 200-300 dinara , 500 je bila premija. I sta , pre izlaska nek pocugam piva za 200 (4x 0,5L Tuborg) , ostaje mi 300 , shto je 2 piva u samom lokalu.I onda odlucih da izlazim jednom mesecno kad skupim kintu , znaci em se provedem 3x bolje kad izlazim redje , em imam kesha da se "ne stezem" ,pijem Heineken , Malibu i tako te perverzije , em imam i da obrnem turu , i ribicu da pocastim , ma milina.

Uglavnom poenta:Dobih sad te pare za izlazak i odoh da se spremam , a tebi svaka cast za 190eura , i kolko vidim Marsej vodi 3:0 :)

Link to comment
Share on other sites

e taj rad apsolutno isto...sve zavisi od kolicine kesha koji stize iz kladionice...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

stavio 4soma na ajax,real i mursiju...dobitak 23soma...ako udje ovaj tiket i zvanicno sam skupio za skuter...ajde pa ziveli!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

stavio 4soma na ajax,real i mursiju...dobitak 23soma...ako udje ovaj tiket i zvanicno sam skupio za skuter...ajde pa ziveli!

kad sam ovaj deo procitao pomislio sam:"eto cascavanja...." ali ipak.... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

e jbt,gledao tekmu na satelitu,i opsti utisak je da su i jedni i drugi dali gol iz jedine sanse...s tim sto je Real imao jebenu stativu u 93em minutu...:(

odose tih 250jura koji su mi falili za skuter...treba sad pametno odigrati,da ne krenem da letim u kanal,kad sam vec toliko blizu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo aj savet , ocu da stavim 5000din na Arsenal 1 , i Milan 1X , dobitak 10000 , shta mislis???

pazi ovako...arsenal za velike pare stvarno nikad ne diram zato sto su mi oni omiljeni tim na celom svetu i kapiram da ne trebam da mesam zadovoljstvo sa poslom :)))))))

znaci ne znam sta da ti kazem,a da ne bude subjektivno

kapiram da je kec skroz realan,ali da su ga osakatili kvotom jbt,znaci bojim se da ne ode u skroz drugom pravcu,da npr. ova tekma slucajno ode u X,pa da u drugoj tekmi traze prolaz na gol u gostima ili tako nesto...a Milan je izvestan 1x,cak moglo bi se stvarno reci da je zakucano 0-2 nakon sto se Pipo i pola Barseloninog napada ispovredjivalo... :)))

moj predlog ti je to da ispratis eventualno sa jednom hiljadarkom,cisto da ako dodje da kazes,"pa dobro je uzeo sam neku kintu",a ako ne dodje da mozes da kazes, "u jbt a kad pomislim da sam hteo da stavim 5soma na to:))" sacekaj vikend,kada ces imati zaista mnogo,ali mnogo veci izbor!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Arsenal - Villareal

Dokle su dogurali ovi shpanci,stvarno je vreme da ih neko isprashi (dman mojne se ljutis:))).A i da se ne lazhemo nisu im neki protivnici do sada bili.Mislim da je arsenal nesto najgore sto je moglo da im se desi,al opet kvota 1.60 je smesna. 1 2-3

Milan - Barselona

Iako mnogi obozavaju barselonu (licno je mrzim,jer zavise u potpunosti od 1 coveka) ovo je za mene chist kec.Barselona je takodje mnogo vishe oslabljena od Milana ali po rechima trenera obe ekipe ce igrati napadacki.Eto ili Ronaldinjo bi mogli mozda da ucackaju neki gol,ali samo mozda. 2-3

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...