Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

JETI SPORT>!!>!??!

koliko si na kraju u plusu/minusu za vikend??

arsa je favorit ne samo veceras, vec i za prolaz.. imaju ok ekipu i sasvim realne sanse da prodje. slazem se sa kecom i 2-3

a barsa je bez odbrane i mesija, racunam da ce pasti dosta golova (3+) i kec (da KEC).. tacan rezultat 2:1.. naravno dalje prolazi barselona..

u + 150jura...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Inter i Arsa su zakucani XP...Lion mislim da bez Zuninja ima da odigra nereseno iako ocekujem neki userski X Milana kao u Minhenu...Barsa sve zavisi od inspiracije Ronija i kompanije,apsolutno nista ne znaci nedostatak odbrane...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

1:1?

da ali onda ti je bolje bilo 0-2 da kazes ako ides x-x,tu imas mogucnosti 0-0 i 1-1 a lyon-milan ako ides x-x nema smisla igrati 3+,jedino ako ocekujes 2-2 rezultat al onda je logicnije bilo odigrati 4+ zar ne?:) no nebitno,samo zapazam da ti se to ne poklapa bas najbolje:)

btw ja sam odigrao

tiket 1

arsenal 1-1

benfika x-x

tiket 2

arsenal 1

benfika 1x

bursa 1

preston 1

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Koji sam master!! jaooooo kako sam srecan,ne zbog toga sto sam zabo 5000 (mada je malko i zbog toga:D) nego zato sto sam toliko navijao za arsenal u ovoj utakmici i navijacu za njih do finala.Znaci wenger je sa svojim kako je neko rekao ''projektima od 100e'' totalno ponistio Kapela,2 gola 2 crvena kartona jos dvojica ne mogu zbog zutih kartona u revansu.Btw sta sam vam rekao za barsu :) ...

Ps.Na drugom tiketu me srusi 1.30 kvota.Mislim,sta retji.Tako mi i treba kad igram turke.Prvu ligu namestaju vec godinama,mogu misliti sta rade u drugoj onda;)))

Pss.E jbg trebao sam i golove da igram al nisam imao para vise ;))

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

...ali realno x-1 :>

moguce obe tekme da odigram x-1

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

konacno da i ova liga sampiona ima neki logican tok... mada da je bilo sve po desavanjima na terenu arsenal bi usao u 5+... kakav cas fudbala... juventus je isuvise bio crno-beli sinoc... ;) btw. juce sam sve prosao... dobitak NULA... greed is good... vezao sam sa jos dva keca u ligi sampiona... :)))

ja : matori, sta mislis za lyon - milan?

ortak : 3 : 0 !

ja : jesi zaboravio da ne igra zuninjo?

ortak : 1 : 1 !!!

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao inter i lyon x-1 i x-1 a na drugom tiketu vezao sa nekim drugim tekmama lyon 1 inter 1 pa gde puklo:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

e jbt kako sam se smorio...znaci nisam uplatio tiket za ligu sampiona,a hteo sam da igram Inter XP i Lion X a odigrao tiket popodne kao ostatak,i divim se sebi,na 100kinti 1000dindzi,zabo sam Keln Am. 1 (2.5) i Boston 2(4.00) i tako,imao bi oko 5 soma da sam vezao sa LS...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zamalo mogao uzeti 3 soma na LS na ovaj gore tiket ali samzato uzeo 4 soma na

kopenhagen 1

n.gorica 1

man.utd 1-1

rid 1

ruzhemberok - petrazalka 1 (ou jea:)

samo da nastavim seriju :D

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

HellFire-u mrzelo me da ti objasnjavam da sam gore dao dve varijante pa sta se kom svidja znaci nije bitno da li je logicno vec da procenis sta ti je realnije od ta dva golovi ili konacan ishod...uglavnom meni se vise svidela ova varijanta ;)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

img09044ur.jpg

fml

Link to comment
Share on other sites

Boze treba me ubiti!!!

izblejao sam ortakom u Atlantiku i on sedne i odigra

isto kao shoosh + mancester 1

i drugi ortak uzme odigra i on isto..

i ja:"ma jok,pascete,ovoono"

i danas mi se smeju u skoli...

[:(!] [:(!] [:(!] [:(!]

Edited by ep1c

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

po cemu?nije imao nijednu stopostotnu sansu,dok je Milan imao 2...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja se slazem sa Grujom, lion je samo "duris'o" nabili su 20+ suteva a od toga ni jedna prava prilika, dok je Milan sa samo 5 suteva i svih 5 u okvir imao daleko konkretnije prilike. Iako bi voleo da Lion prodje sada moram da priznam da ce to tesko da se desi. Pretpostavljam da ce ici na to da daju gol u gostima, ali Milan na svom stadionu moze da da uvek jedan vise :( tako da ce Milano verovatno imati 2 predstavnika u polufinalu. Ne znam da li je pravilo da moraju da igraju jedan protiv drugog (ako prodju naravno)...

Edited by shoosh

fml

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da Lion lako moze da turi golchinu u revansu,lako moze da sve krene lose po Milan...isto tako mislim i za Viljareal,zna se kako igraju ove godine u LS,drze tu nulu dugo dugo i onda neki kasni gol moze isto da izbaci Inter iz takta...neki rani gol Juventusa ili Benfike bi stvarno uneo dodatnu neizvesnost koje bogami nesto i nije bilo u ove 4 tekme...

@topic

odigrao za danas

Trir 1

Watenshajd 1

Den Bosh 1

De Grafshap 1

200dindzi dobitak 3soma

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...