Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hihihi...ushao onaj sistem od jucheras :))) pada scan kasnije

5500...

a danas sam odigrao 3 tiketa po 300kinti,i na svakom sam puko po jedan par,u startu sam video da je toliko zvrljav dan da nemam reci...pukao za 5500 na Standard,za 3 na Strazbur i za 1800 na mrtvu Romu...opusteno skroz...cekam sad za utorak i sredu shvabonje :)))

@Saint

machko,imas preko vikenda da kazem 4udarna termina...subota u 4 i u 8...a nedelja u 3 i u 5...to je glavno,ovo ostalo zavisi :)))

preko nedelje,sve ti je u 8 ili 15do9,tako da ono,eto,uvek budi sat dva ranije tu da imas vremena da stignes do kladije :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e jbt,gledam za vikend de si ti,reko moj gari Longli ce se obradovati Torkiju,kad ono prc,setim se da si otisao :))))

evo vam copy-paste sa jednog foruma,mnogo dobar info,jes da kvota nije neka,ali ono,sto se u narodu kaze "easy money"

Hibernian - Rangers

Ovde je znimljivo to da Hibernianu (da bi isao u UEFA Kup) odgovara da izgubi danas kako bi Rangersi imali sansu da prestignu Heartse na tabeli i osvoje drugo mesto koje vodi u Ligu Sampiona. U slucaju da Heartsi zavrse sezonu na drugom mestu, onda ce mesto u UEFA Kupu pripasti Gretni, a Hibernian ce ici u Intertoto Kup. Naravno, da bi se sve ovo ostvarilo, potrebno je da sutra Aberdeen osvoji bar bod protiv Heartsa i da onda Rangersi na svom terenu savladaju Heartse u zadnjem kolu.

Hibernian je za vikend izgubio sa 4-0 od Aberdeena i igrali su vrlo lose jer im fali dosta igraca. Danas ce biti bez napadaca Benjallouna koji ce propustiti i zadnju utakmicu sezone zbog povrede koju je zadobio u proslom kolu. Takodje, najverovatnije nece nastupiti ni igraci odbrane David Murphy i Chris Hogg.

Kod Rangersa su Julien Rodriguez i Alan Hutton pod znakom pitanja, ali se ocekuje da nastupe danas, a i igrac odbrane Sotirios Kyrgiakos se vraca posle suspenzije.

Znaci, Hibernian sa dosta odsutnih igraca, a uz to im odgovara da izgube danas, dok Rangersi moraju da pobede kako bi imali sanse da se na kraju domognu drugog mesta - ovo izgleda kao sasvim izvesna pobeda gostujuceg tima, a da li ce i doci...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote,sad sam ustao,vidim da sam propustio i Geteborg i Kapfenberg,a oba dolaze...idem sad da drmnem dvojku na dunfermlajn,keca na rochdale i rendzersi iz 2-2...valjda cu imati kvotu 15 na nekih 300djunti

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Hibernian 1:2 Rangers

Grujo, zabrinuo sam se kad je Hibernian izjednacio u 74.min , ali na kraju sve je ispalo kako treba. [:)]

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam 3.5 hiljade na

blekburn 1

rendzers 2

unterhahing 1

hamburg 2

mogao da uzmem jos 3 iljade na Erste Ligu i nemacku drugu al se zajebavam pa igram poljska - litvanija 1 (sto bi po svim ovozemaljskim zakonima moralo da udje al eto;)))

ps.bacajte neke predloge za sutra,koliko se secam ima dosta zaniljivih utakmica : roma-inter (finale kupa),primera cela,pola bundeslige,ren-psg,Bolton - Middlesbrough itd itd

moj predlog (moze i za singl) Bolton - Middlesbrough 1 (1.60 kvota,Brazil)

'Boro nema vise nikakve motivacije u premier ligi ove godine,fokusirani su u potpunosti na finale kupa uefa koje igraju protiv Sevilje.Igraju u poslednje vreme prakticno svaka 2-3 dana i cesto moraju da rotiraju vecinu igracha.U ovoj utakmici ce im faliti najmanje 7-8 standardnih prvotimaca.

Boltonu je ovo poslednja shansa da dodje do kakvog takvog izlaska u Evropu (intertoto kup),i u slucaju sutrasnje pobede poslednja utakmica Newcastle-a bi trebala da odluci o svemu.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

'Boro nema vise nikakve motivacije u premier ligi ove godine

A Man Utd buljashi, imali su motiva protiv 'Boroa a nisu bili u stanju da im daju 1 jebeni gol u ponedeljak! Pao sam samo na njih za 4 soma i to josh bila najmanja kvota (1.30)!

:arrgghh:

Link to comment
Share on other sites

joj koji sam ja car :))...odem u kladiju i uplatim ovaj tiket sa izmenom,umesto keca na rochdale odigram 3+...i jbt rendzersi dodjose iz 2-2,Dunfermline dodje 2(kvota 2.8) i mrtvi rochdale i carlisle 2:0 poluvreme i tako ostane do kraja...jebem ti budale :))...imao kvotu 10 na ta 3 para na 300djunti...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mene zeznuo New Jerrsy. Odigrao sam 1 sa hendikepom od +6 na Indijanu. Na kraju 92 : 86. Koji sam ja maler....

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

grujo a jel mozes da kazes forum na kom si procitao ono za rengers mozda bude jos takvih primera za ovaj vikend

a sto se tice tih igara 3 za 3 tako vec 5-6 godina igraju majorka i espanjol i sve lepo espanjol dobio kuci 2 ili 3 -1 i sada se ocekuje pobeda majorke kvota lepa 2.25 sav kes sto sam imao stavim na keca i bum tako da sledece sezone ako ostanu u primeri majorka uzima 4 boda sigurno :)

a za danas

arsenal 2

real 2

pri cemu bih dodao da cu probati m.city -arsenal 1-2 za jedno 500 din

aj gl

Link to comment
Share on other sites

grujo a jel mozes da kazes forum na kom si procitao ono za rengers mozda bude jos takvih primera za ovaj vikend

a sto se tice tih igara 3 za 3 tako vec 5-6 godina igraju majorka i espanjol i sve lepo espanjol dobio kuci 2 ili 3 -1 i sada se ocekuje pobeda majorke kvota lepa 2.25 sav kes sto sam imao stavim na keca i bum tako da sledece sezone ako ostanu u primeri majorka uzima 4 boda sigurno :)

a za danas

arsenal 2

real 2

pri cemu bih dodao da cu probati m.city -arsenal 1-2 za jedno 500 din

aj gl

ja sam tad stavio soma dindzi na majorku,ali eto jbg,gorelo i jednima i drugima...

evo vam moji omiljeni sajtovi,tj. forumi koje posecujem

betadvice.cg.yu

mojtip.com

sigurica.com

bettingadvice.com (strani i ubedljivo najbolji forum na netu)

apsolutno vredi odvojiti tih pola sata dnevno procitati neki zanimljivi info ili povredjene igrace...mnogo to znaci kod kladjenja...naravno da je sopstveni osecaj najvazniji,ali kad pocnes sa igrom na krupno,sve ti je bitno...a vi vidite,jos malo pa skuter ili gramofoni :)))) hahahaha...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

sto se tice reala nisam vise tako siguran da moze da dobije igrace skoro sa rezervnim sastavomo ne igraju ronaldo kasiljas i jos par vaznijih igraca u napadu ce nastupiti raul i soldado kako sam procitao

tako da ...

Link to comment
Share on other sites

jbt odigrah na Sanderlend 1,Real 2 i Rozenborg 2...i to Sanderlend sam odigrao zato sto sam procitao na bbc-u kako su napaljeni i mrtvi Rozenborg me izjebao...mogle su lepe pare da se uzmu juce na Bilbau i danas na Realu,ali opet sam imao neki osecaj da ce da bude zvrljavo pa sam igrao na sitno...

nego...aj bolje da vam kazem odmah dok se ne procuje,a kontam da ce uskoro...

ukrajinska liga,u pitanju je volyn...gubi u ovom kolu,u poslednjem dobija...prilicno sam ubedjen u taj info,recimo da je dosao od lika koji je tamo otisao pre jednu dinu upravo iz PSK-a (reveeee :))) i sad je javio svojim bivsim saigracima medju kojima je i moj ortak koji igra ovde...valjda nije buva jebem mu mamu...aj srecno,u kladionici forma mozete da singlirate sigurno ako bude bilo u ponudi...sutradan idemo sa nekim normalnim infom :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto igrao sanderlend zato sto sam procitao da nece da zavrse sezonu bez pobede kutji,a fulamu je tako svejedno,kvota 2.95 jbt:) i to vezao lepo sa realom bronbijem i arsenalom,uzeo 2500 i uzeo jos 2000 na arsenal x-2,sweet:)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Imam tako neki osecaj da ce Lille da dobije Lyon , zju :)

ako budes igrao nece dobiti, ako ne budes igrao dobice :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Lil je realan kec zbog LS danas,zato sto Marsej igra sa mrtvim Strazburom,a Lionu seva paja,tamo farbaju se ko klovnovi :)))

odigrao jedan tiket za 4soma i jedan za 200kinti,inace spremio sam da stavim na tiket 8 soma,ali su izbacene iz ponude 2 tekme koje sam planirao + nisam znao da je anderleht igrao juche...sve u svemu te dve izbacene tekmu su Krivbas-Volin i Mons(ne mogu da se setim s kim igra) i skroz su mi poremetile koncepciju...elem

Tiket 1 ulog:4soma(dobitak 40soma)

Mancester,Marsej,Minhen1860,PSZ,Kortrijk,Torquay :)

Tiket2 ulog:200djunti(dobtak 4soma)

Trir

Dortmund

Menhengladbah

Augsburg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...