Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

ma igrao sam i pukao 2 ipo soma,sad sam dekintiran totalno...idem da uplatim neko izivljavanje za 50 dinara ~~

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

singlirao liverpul za 7 soma...evo vadim se na vecernjim tekmama...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

cekam za 20soma,viljareal i santander,a za 7soma te iste ali iz keca...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pogodim lion 1,lens 1,mec 1,lil x,celtu 1 i mrtvi marsej primi gol u 86 minutu,blah...ovaj vikend je totalna katastrofa

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

9 i po soma + za danas,da je Espanjol dosao iz keca,bilo bi i vise...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jel chitash temu? Od 4 odigrana tiketa , 3 sam napisao , ovaj danasnji nisam , jer nisam bio kod kuce ceo dan...Uglavnom , ako idem samo do kladionice i odmah se vratim kuci , tada uvek napishem , ne pishem samo ako posle idem josh negde , pa zaboravim.

Link to comment
Share on other sites

evo revju mojih vikend tiketa,slozicete se da sam ih odvalio malo vise od standardnog mog odvaljivanja :)))...krivo mi sto nisam sacuvao jos jedan tiket koji sam imao,na kojem je ispalo da me zajebao samo Liverpul za 30soma,to je bio onaj tiket u kojem je bilo i subote i nedelje i svega :))...sad sam dosao u taj stadijum da moram dobro da sednem i vidim sta sa parama...skuterica ili gramofoni... :))) ili da sacekam malo pa i jedno i drugo :))))

prva tri su dobitna,a druga dva su po jedan promasen,bas onako lepi tiketi sa velikom ukupnom kvotom,steta za njih...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

20ubica.jpg

25soma.jpg

sistemchic.jpg

beda.jpg

jbg.jpg

p.s. na onom od 25soma mi je odlozen Lirs bio,tako da mi je tu dobitak 17hiljada...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa dobro Trier je bio malo nerealno da dobije.

inache svaka ti se dala grujo :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

evo revju mojih vikend tiketa,slozicete se da sam ih odvalio malo vise od standardnog mog odvaljivanja :)))...krivo mi sto nisam sacuvao jos jedan tiket koji sam imao,na kojem je ispalo da me zajebao samo Liverpul za 30soma,to je bio onaj tiket u kojem je bilo i subote i nedelje i svega :))...sad sam dosao u taj stadijum da moram dobro da sednem i vidim sta sa parama...skuterica ili gramofoni... :))) ili da sacekam malo pa i jedno i drugo :))))

prva tri su dobitna,a druga dva su po jedan promasen,bas onako lepi tiketi sa velikom ukupnom kvotom,steta za njih...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

20ubica.jpg

25soma.jpg

sistemchic.jpg

beda.jpg

jbg.jpg

p.s. na onom od 25soma mi je odlozen Lirs bio,tako da mi je tu dobitak 17hiljada...

Kol'ko si para ushtekao, kloshare smrdljivi? :)

Inache ne znam kako mozhesh da razmishljash gramofoni/skuter... Dechko ide leto, ti nemash kola, skuter troshi ko upaljach, mozhesh da predjesh celu Srbiju na njemu. EEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJ :)))))))

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Kol'ko si para ushtekao, kloshare smrdljivi? :)

Inache ne znam kako mozhesh da razmishljash gramofoni/skuter... Dechko ide leto, ti nemash kola, skuter troshi ko upaljach, mozhesh da predjesh celu Srbiju na njemu. EEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJ :)))))))

skupio sam oko 60soma...s tim sto sam bio kupio k700i,obukao se od glave do pete i to sve od kladze,to je bila preventiva da potrosim pare da ih slucajno ne prokockam :))

a brate nisam ja nikad ozbiljno razmisljao o gramofonima i onda sam imao nesrecu da mi je Coka zajmio jedan i od tad sam se navukao na vinil,ali valjda cu se skinuti,ipak je to skup sport :))

a brate,imam ja kola...128icu,znas i sam... :)))

ovaj...kad malo bolje razmislim,pa jbt ja nemam kola :)))))))))))))))))

Oliver CPI ftw....

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jel si sakupiio na kraju za skuter?

koliko si u plusu na kraju sezone?

DA LI JE GRETNA OSVOJILA FA SKOTSKE ??? !??!?!?!

vidis,jako mi je krivo sto nisam vodio statistiku,voleo bih da znam koliki je taj + bio...imam sjajan program radjen u excelu za vodjenje statistike,ali ga ne koristim jer me mrzi da ga popunjavam svakodnevno,ako neko hoce nek me cimne na PM...

Gretna pukla na penale...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

8soma + danas...singlirao siud.mursiju za 3.5soma i dobio 5.5soma i te kladionicine pare tj. 2 soma prebacio na dubl tenerife+new york i uzeo 8 soma...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno treba preskochiti kladjenje na plej-of, pogotovo poshto se do sada pokazao kao totalno nepredvidiv... mislim, ko je mogao da pogodi da ce ducksi i edmonton biti najgadniji igrachi na zapadu, svaka mu chast...

ali ako si vec zapeo, treba imati u vidu da se samo tri puta u americhkim sportovima, a od toga dva puta u nhl (toronto '42 i nyi '75, za ove godine ne garantujem da su tachne, a stvarno me mrzi da trazim sada) desio preokret od 0-3 na 4-3... dakle, i istorija je patkicama na ledjima...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...