Jump to content

Kladionice.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

pazi,dupla sansa placa 2.33,ide na tiket provereno,a cista 2 ide za nekih 150kinti singl :))) jos Bordo pobedio u monaku proslo kolo,to znaci da im nije frka da grizu na domacem terenu!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^

pazi,dupla sansa placa 2.33,ide na tiket provereno,a cista 2 ide za nekih 150kinti singl :))) jos Bordo pobedio u monaku proslo kolo,to znaci da im nije frka da grizu na domacem terenu!!

da li neko ima informaciju hoce li vidic igrati protiv liverpool-a... ako hoce da ne malerisem sa dvojkom... naravno u sistemu :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

navodno hoce

inache i ja se pridruzujem ljudima koji predlazu put u RKC i streljanje svih odgovornih za remi sa ROZENDALOM iz pakla koji me je osushio kao budalu...

za sutra bash ima finih mecheva..evo nekih predloga

totenhem 1

arsenal 2

porto 1-1

lazio (obavezno) 1

Accringhton 1

Swansea 1

Stevenage 1

mrtvi real madrid bi mogo iz x-1

i naravno standardna gretna gde god igra igrajte na njih momci gaze sve pred sobom, kupio ih neki rus jebu mame,scotland 2. division

Link to comment
Share on other sites

juce mi uslo 90 din---->1000 dinara

sampdoria-fio 1

la korunja-valensija 1

az alkmar-hag 1

roma-redjina 1

i malo pre mi usao tiket ulog 150--->> 840

zil visente-benfika 2

psv-rkc 1

egipat-libija 1

fener-gencler 1

briz-brisel 1

zadovoljan :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

za danas u 4 singliraju se Midlzbro i Norvic...dalje cemo videti... :)))

imam gadan osecaj za ovaj vikend razmisljam da preskocim standardno veliki ulog na kvotu 2.1 - 2.3 (chelsea, barca, az, i recimo inter)... videcu da li da se kockam...

ide combo za mali ulog:

birmingham - portsmouth 1 (gosti imaju samo jedan cilj OPSTANAK... bodove uglavnom skupljaju kod kuce... mislim da ce i danas odmarati neke igrace, kvota od 2.15 je zaista primamljiva)

tottenham - aston villa 1 (kad god igram na ovaj tottenham oni prodju... ovo je vise neki moj trip iako me uopste ne bi zacudio neki 0-0 rezultat... inace MRZIM VILLU)

gretna -patrick 1 (mislim da je komentar suvisan :) )

lazio - cagliari (stalno preskocim ovaj lazio, jer igram ziheraski... posto danas imam soluciju da odigram tiket na manji ulog i uzivam u "pogadjanju" probacu na lacijale)

ukupna kvota oko 9.00

nemojte ljudi molim vas na strasbourg... mnogi su rasprodali sve cekajuci da oni uzmu sva tri boda... protiv bordeaux-a mislim da nemaju sanse... takodje ne bih se zaje*avao da odigram lyon - auxerre... takodje mi ne pada napamet da odigram na milan... u frci sam sa vremenom... bacicu posle jos neke "gluposti"... ako prodju i milan i lyon samo sam se salio :))))

Link to comment
Share on other sites

30evra minusa za sad...posto nisam imao u banci dovoljno za singl na Ren odigrao sam tiket za 300kinti dobitak 2500

Real 1

Anderleht 1

St.Truden 1

Ren 1

Saragosa x2

valjda cu da se izvucem...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne kune majka sina sto se kocka... nego zato sto se vadi :)

kad budem imao vremena mozemo da otvorimo diskusiju o procentu prolaska tiketa... ne mislim nasih nego uopste... sta vredi juriti i uopste kako nam matematika moze pomoci... a verujte moze mnogo :)

btw... kad se kladite overite sigurica.com i obavezno analiza meca koju komp odradjuje :)

jutros sam mislio da igram na liverpool... sada mi smrdi na x... a sutra cu uplatiti man utd... jos ako cujem da vidic igra... :))))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

pazi sto se tice informacija,www.betbase.info je sjajan sajt,stvarno ima sve potrebne statistike,tradicije,bla bla,a za info koji vam moze pomoci sto se tice izostanaka,povreda najbolje vam www.bettingadvice.com/forum

takodje na bbc u odseku sport moze se naci sve zivo o engleskim tekmama,ukljucujuci i nize lige...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kad smo kod bettingadvice.com-a... nadjoh da sudi mike riley... kazu da je zajeban jaako :) mozda uplatim 5+ zutih...

ponekad se zapitam na kom sam ja nivou ludila... zasto uopste igram ovu utakmicu...

liverpool u 80. min. vodi sa jedan nula i rooney onako ispizdeo dobija crveni ;)))))))

p.s. slash je ulogovan na svakom kompu u igraonici :)))

jetset

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

uf,bogami danas sam naplatio jucerasnji gubitak,dao sam 30evra uzeo 90,dosta :)))...jedino zalim sto nisam kao sto sam hteo uplatio za 10e Sevilja+Parma pa bi bilo na 40 uzetih 150,ali nema veze zadovoljan sam...evo fotki...:))

znaci svaki tiket po 10e,tiket skroz desno je singl na Parma-Kjevo 1,jbg nisam lepo uhvatio a mrzi me da slikam ponovo...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
tiketi.jpg

zumirajte,posto se ovako nista ne vidi :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znaci evo..od danas...holandska cazino pakao liga za mene vishe ne postoji...

proshle nedelje mrtvi rkc za 20 milja

ove nedelje umrli fejenord za 9500...znachi ja ne razumem..ostalih 7 mecheva glat pogodio ukljucujuci i askoli,romu kao i onaj mancester koji me usrao najstrashnije...drugi tiket...6/7 pogodaka..ali to sam zaista sam kriv...i lepo neko rece gore da ima osecaj da ce totenhem odigrat 0-0 al ja zapeo pa to ti je...nikad me dosad nije prodo pa reko nece nisad,al qrac..al ajde to to je bilo 1.7 i aston vila nije losha ekipa ali FEJENORDEEEEEEEE

Link to comment
Share on other sites

u sredu, vanredno italijani sam stavio 300din na kijevo 1 protiv juvea. i sami znate sta je bilo, ali ok, imao sam osecaj, sledece gostovanje mora doci :)

ovaj vikend nisam imao nikakvih dobitaka, ali je zato moj ortak zabo 3500din. sralo ga je nevidjeno, pala su mu 3 gola na 3 utakmice u 90. min...

galata za 0-1, man utd za 1-0 i sosijedad-bilbao za 3-3!!!! neverovatno, i jos je pored toga pogodio ocekivani milan cistu dvojku, parmu 2-3 (na poluvremenu bilo 2-0) i romu 3+... srecko!!!

Link to comment
Share on other sites

realno Nigerija X?Razmisli malo...Gana bez najvecih zvezda,totalno ih zabole za ovaj kup nacija!

a zaboravio sam da vam kazem,ortak uzeo 110000...dao 4000 na tiket...a mentol zaduzio se 800evra i uzme i proda telefon i uplati 100evra i opet pukne i za tih poslednjih 50 uplati taj tiket i izvuce se!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znaci evo..od danas...holandska cazino pakao liga za mene vishe ne postoji...

proshle nedelje mrtvi rkc za 20 milja

ove nedelje umrli fejenord za 9500...znachi ja ne razumem..ostalih 7 mecheva glat pogodio ukljucujuci i askoli,romu kao i onaj mancester koji me usrao najstrashnije...drugi tiket...6/7 pogodaka..ali to sam zaista sam kriv...i lepo neko rece gore da ima osecaj da ce totenhem odigrat 0-0 al ja zapeo pa to ti je...nikad me dosad nije prodo pa reko nece nisad,al qrac..al ajde to to je bilo 1.7 i aston vila nije losha ekipa ali FEJENORDEEEEEEEE

ja sam napisao... i odigrao keca... sta tek reci za mene... sva sreca pa sam lion izbegao...

jetset

Link to comment
Share on other sites

^

A jbg brate,lepo je krenulo,i onda dobishe crveni magarci i onda ode sve u kurac,ali cinjenica je da su poceli da igraju sve bolje,vredi staviti pare na njih u sledecim tekmama,a da ne pricam da cu sad da jurim i dalje Midlzbro i Atl.Madrid...

Uplatio sam tiket Nigerija,Senegal,Bastia i Leiria!100kinti,dobitak 1200,za sad sam ubo Nigeriju,a Senegal 0:0 za sad

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zajebala te i Bastia...

KAKAV SMOR!!!!

Srusi me Leiria u poslednjem minutu,a vodila 2:0 jebem ih usta...da bog da ispali!!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...