Jump to content

9000 membera :)


Recommended Posts

Na vreme cu objaviti kada ce biti zurka i gde.

Tolko za sada...

Vidi samo obavesti i mene da znam :))

Chestitke za 9K, bash me interesuje koliko je vremena proshlo medju 8K i 9K da bi otprilike mogli da znamo kada ce biti 10K?

To se nikada ne zna tacno, jer zavisi od doba godine, promena na forumu, raznoraznih stvari. Ipak mislim da je prilicno sigurno reci da cemo stici do 10k kroz recimo 2-3 meseca, odnosno ja bih prognozirao da bismo mogli na primer pocetkom Oktobra da stignemo do tog 10k, osim ako ne dodje do nekog velikog opadanja registracija ili povecanja istih.

Link to comment
Share on other sites

Ummmm 9000 ljudi, pa da dovede josh svako po josh jednu zensku osobu - 18000 ljudi ili nedao bog 2 zenske osobe - 27000 ljudi....i da vidimo gde bi strpali sve te ljude -> jedino da se pravi da ultra mega giga zurka na adi koja bi obuhvatila sve kafice...shto i nije losha ideja -> al bi bilo mnogo mrtvih...

Naravno sve to sredjuje chinjenica da pola ljudi nije aktivno, a da pola od te polovine najverovatnije netje dovesti nikog...al to opet dovodi do neke cifre od 5000-7000 ljudi...shto isto nema gde da se strpa...

Link to comment
Share on other sites

Aj napravite slavlje i za Lucky-jevih 20.000 postova ;)

E mozhe i to, nije losha ideja ... to ce zapravo i najbrzhe da se dogodi ;>

Da, pogotovo ako se uzme u obzir da je Lucky postovao 3%!!!! ukupne kolichine postova na forumu!!!!

Think about that! 

Ma to je bas slabo ... svojevremeno sam odrzhavao oko 10% ukupnih postova na forumu al' jedno godinu dve, onda su me preshishali ;) Sta cu, ne mogu ni ja bas da postujem puno :P

Cestitam svim ljudima koji su radili na ovome i sto su omogcili da ovako nesto u opste postoji.

Sto su proveli tolko vremena da ovo izgleda kao sto izgleda.

i svaka vam dala.

Hvala! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...