Jump to content

wc3:tft Turnir u Bijeljini


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Highly, Crovax, Vladica, Mile(Sweet), Rista i ja idemo 100%. Fica je rekao da ce da ide, to treba josh da se proveri, kao i za Yurija(iz srbije), a ako Zerox i josh neko hoce da ide nek potvrdi ovde, pa cemo da se dogovorimo.

Domi sigurno nece moci, jer se u utorak tek vraca iz Kanade, a za Greena ne znam kad se vraca sa mora...

Edited by Sharkywc3
Link to comment
Share on other sites

Fitja isto ide 100%, zhaba je rekao da ako polozi popravni u ponedeljak da ce doci, zerox nek se javi sam. Crovax josh treba da vidi, greena cu zvati sutra ako je doshao sa mora. Domi nece stici.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene sa mora (sreo Vladicu, Hica i Razora u Budvi, chega se oni verovatno ne secaju jer su obe vecheri bili pijani ko bulje [:)]), nisam igrao war od marta (dobro, jesam nekih 10 partija), ali verovatno cu doci, i malo cu da se vratim u formu ovih dana [:)]. Aj pa se vidimo svi...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Evo i mene sa mora (sreo Vladicu, Hica i Razora u Budvi, chega se oni verovatno ne secaju jer su obe vecheri bili pijani ko bulje [:)])

lol :)))))))))))))) Znachi to si bio ti! Rekao mi je Vladica da ga je startovao neki lik u fazonu "e ti si Vladica" i da ga je smarao neshto, ali da se ne seca bash najbolje jer je bio mrtav pijan. I onda je krenuo da sere kako mora da ga je taj neko prepoznao zbog onih njegovih "shmekerskih" cvikera. Debil :))

Link to comment
Share on other sites

Rembrante slobodno mozhesh da izbrishesh (???) pored mog i Greenovog imena, potvrdjujemo dolazak obojica. Takodje mozhesh da obrishesh Domija sa spiska, jer sigurno nece doci, tako da, mozhesh umesto njega da stavish Sweet-a za nosioca(po skillu i odgovara tom mestu, izuzimajuci Crovaxa koji je bio neaktivan).

Tek sam sad video izeditovane mape, i mogu da kazhem da mi se bash svidja kako ce izgledati sve ovo...

Link to comment
Share on other sites

Chekaj, jel ono beshe u Bijeljini stanica jako blizu igraone ? Ili to beshe Sombor ? I da li je turnir u istoj igraonici kao proshli? Mi smo planirali da krenemo negde oko 8-9. Aj Rembrante javi se shto pre ovde.

To si mozhda ti planirao, mi nismo jer ne znamo josh ni kad pochinje turnir.

Link to comment
Share on other sites

Malopre sam prichao sa Hajlijem, which makes 2 of us...tako da si u manjini Tjormane [:)]. Dobro smo planirali, krenucemo oko 8-9, mozda da se stigne i na neku Dotu pre.

ti kreni kad hoces, nishta ja sa tobom nisam planirao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...