Jump to content

Pusenje, ne, ne mislim da otvaram jos jedan topic


Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kada budete morali da gurnete prst u rupu od traheotomije, da biste progovorili ....

nikad nisam pushio i nikad necu. iritira me sama pomisao da jadno zavisim od par centimetara duvana u papiru. ali svako ima pravo na svoj izbor

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kada budete morali da gurnete prst u rupu od traheotomije, da biste progovorili ....

nikad nisam pushio i nikad necu. iritira me sama pomisao da jadno zavisim od par centimetara duvana u papiru. ali svako ima pravo na svoj izbor

word.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Samo jaka volja."Zar te nije sramota da te pobedi kutija cigareta"!Pokusavaj sebi

da govoris takve stvari.Ili izlepi gajbu raznim natpisima tipa "Pusenjue je stetno po zdravlej" itd.Zanm lika koji je ostavio duvan nakon sto je na sva vrata u kuci

izlepio sliku kako smrt kaze pusacu "Vidimo se uskoro!".

Ako nemas pak dovoljno snage da sam sebe savladas preporucujem ti hipnozu ili

zutohipnozu.Googlaj mozes naci gomilu veoma korisnog materijala na tui temu.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Samo jaka volja.

Bas tako, i ako ih ostavis pocni odma da konzumiras bombone ili zvakace non-stop kako bi se zabavljao necim, izbegavaj tada da gledas u pusace (provereno), bice ti tesko prvih nekoliko dana a posle je vec lako,

ako ih budes smanjivao neces ih nikada, ali nikada ostaviti...

www.polovniracunari.rs

Link to comment
Share on other sites

ja sam pokusavao da ostavim ali nije mi uspelo najvise sto sam mogao to je bilo mesec dana i opet sma se vratio ali ipak pre bih mogao da ne jedem nedelju dana a da mogu da konzumiram moj savet ti je cisto samo karatker i to je to [;)]

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

Imam ortaka koji se odvikavao od pushenja tako shto je non stop jeo suncokret :D. Posle mu preshlo u naviku da jede pa se ugojio ko zver :).

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Jedino tako.

U Engleskoj,1 paklo (koje je inace jos manje nego nase) bilo kojih cigara nema cenu ispod 6 evra.E pa onda kada bi ovde morali da placate za jedno bedno paklo 500-600 dinara...

Da brate al u toj istoj engleskoj zvake kostaju fazon funtu = 3 eur = 250 din tako da ne mozes da poredis ... drugaciji standard ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Uf, veruj mi, tesko je, ali mnogo je tesko, jednostavno je to jache od mene, ne mogu da izdrzim, takvi saveti ce mi tesko pomoci veruj mi, znam sebe, previshe pushim, upropasticu se nachisto ako hitno nesto ne preduzmem, zato ako znate da nesto stvarno pomaze, na primer onaj biomed i slichne stvari ili nesto iz "domace medicine" recite...

nemoj da seresh kolko dugo pusish ?

probaj sa drinom ima ti se smuci cigara samo tako :)

jas1.jpgdrina_lights.gif

Edited by Intruder
Link to comment
Share on other sites

hm  treba ti motivacija ja sam se kladio u 50 evra da mogu da nepushim 2 nedelje nisam pushio 2 ned i zaradio 50 ojra pa opet poceo jer znam da mogu opusteno da prestanem kad hocu

to prosto nije tacno... veruj mi na rec.

ostaviti na odredjeno vreme nije isto kao ostaviti zauvek.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...