Jump to content

Odgledah ga danas po 6ti put...


Recommended Posts

Kao sto rekoh u naslovu,danas sam sa ortakom neki min. 6ti put pogledao King Athrur,i opet mi je bio jak,skoro kao prvi put:)Ono sto mi je preko potrebno je muzika (soundtrack),tacnije dve teme koje se najvise javljaju u filmu:

1.Pesma iz odjavne spice,a i cesto intonirana u samom filmu,a zove se Tell Me Now(What You See),peva neka riba,cudnog imena(Moya,tako nesto,nebitno)

2.Melodija koja je najintenzivnija kada Arthur i knightovi napustaju Adrijanov zid i krecu u misiju da oslobode onog klinca Alecta i ekipu(i matorog mu debila:),ako ste gledali,znate na sta mislim,scena je do jaja...i muzika.

Ako neko mozda zna gde mogu da skinem,ili adresu DC++ hub-a gde moze da se nadje(ja nasao kod jednog lika,skinuo 900kb,i on se discuje:(,

a mozda neko od vas ima ovaj soundtrack,pa uz to i dobru konekciju,pa mu mozda nije problem da okaci negde,ili da posalje na mail (pise vam u mom user info-u)

A ono,usput,iako je old news,al' kad smo vec tu,kako vam se svidja ovaj film?Meni je nesto najbolje sto sam video u poslednjih par godina...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

2.Melodija koja je najintenzivnija kada Arthur i knightovi napustaju Adrijanov zid i krecu  u misiju da oslobode onog klinca Alecta i ekipu(i matorog mu debila:),ako ste gledali,znate na sta mislim,scena je do jaja...i muzika.

koliko se secam muzika dok oni jasu je deo iz Carmine Burane od Karla Orfa.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...