Jump to content

KAKO DA UDJEM U KlanRUR ???????


=)SMILEY(=

Recommended Posts

au bre kakvi problemi, na tom lvl ti je dovoljno to sto nadjes i sto dobijes za questove...

Inace ako nisi sposoban sam sebe da supportujes, da li mislis da ce neki clan hteti da te primi? Mada, nasi klanovi uzimaju svakog ko je sa balkana, ali licno da mogu ja bi glasao "ne" u tvom slucaju. Nista licno ...

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pa prvo na kom si serveru, a sto se toga tice ja svima koji pocinju lepo objasnim da ne treba kupovati nista na malim lvlima vec samo koristiti ono sto nadjes ili ako ti neko nesto pokloni. Jedina stvar koja ti napocetku treba su torbice a njih ce ti ili neko sasiti ili pokloniti...

Link to comment
Share on other sites

" mnogo jako puno " : najezio sam se kada sam ovo prochitao :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Heh, danas sam i ja upalio WoW :))) ( igrao sam u kgb-u )

Igrao sam 10 minuta na dunemaulu i resio prvi quest i dobio sam level jeee :)))

I taman mi se malo svidi kad lik sto radi dolazi i kaze rezervisan accaount... kmee :(((

Sutra cu da odem pa cu i ja da rezervishem ^^ Nego ae neko da mi sashije one torbice, imam samo jednu :( Uzeo sam dwarfa, video sam jednom kad je ortak igrao kako dwarf ( valjda je on bio, neki mali ) jashe mounta... znachi smejao sam se pola sata :D

Igram samo njega da kupim, kad skupim za to, samo cu da jashem okolo oO

Edit : Heh, video sam do lika do sebe ( lik je 56. level ) kako jedno njih 10 tuche neku azdaju ili sta li je vec, ooogromna i ne mogu da je ubiju pola sata je mlate :))

Neznam dal' ste vi nekad to videli, neka velika plava

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

to si video na dunemaul serveru kako peglaju azuregosa... a few good men danas uspelo

usralo ih... i nije 10 nego 40 =p

hahaha, strasno... Ima li neko jachi ? :)

Ma ovaj lik nije hteo da se bije... ja mu kazem : "idi pomozi im", a on ce : "Bezi bre, da me udari 2 puta i cao"

Tako da nisam mogao da vidim izbliza :)

Link to comment
Share on other sites

Heh, sad sam 6. level, neki paladin iz Holandije pomog'o meni i ortaku malo kroz neku pecinu. Samo neznam kako mu nije smor ( 23. level je lik )... Nego nebitno... imam jednog ortaka koji igra sa elfovima i tek je 11. level, a ima 5 golda, kaze da krade pare kripovima iz wind walk-a. Kako to jbt ?

Da nije malo imba ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...