Jump to content

Na echo-u orc ima svog heroja, a bogami i ud svog


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Smesno!

Pa jel' ti mozda palo na pamet da si sa zlatom koje si izvadio iz 2 rudnika,koje si imao skoro celu partiju,mogao izvaditi 10-12 taurena sa min dve od following 3 stvari:bloodlust,h-ward,ili cak one providne debile!Ali neeeeeeee,ja moram da pravim viverne,igram vs UD-a!Stvarno mi je muka vise od tih sablona,kojih se ljudi drze,mesto da PRATE partiju:

HEEEEEEEEJ,unistio si mu slaughter,NECE SKORO izvaditi Destroyere(a videlo sa i da ne ide na njih),nema gargojla(a i da ima:),frostovi:):):), a ti napravio i izgubio u swarmu jedno 50 jedinica za DZABE!Ko ti je kriv?DL,Cswarm,vampaura?Ma daj!

Jedini IMBAlance ovde,i u svakom drugom orc-ud matcupu je vivern,i damage koji ima(narocito na heroje,bogte mazo,kao da ima normal damage!)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

millanche mislim da si malo pogresio..... :D

Goga je igrao sa UD............ :D

nvm igrao sam i ja protiv mantisa u mirroru na LT.....

zajebao sam ga jer sam isao na moju foru blitzkrieg ili total destrution: tower rush, 3 katas i 2 goblina[ samoubice]...............

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

u jebote,izvini,nisam obratio paznju na to,bio sam malo u zurbi,sorry...

inace,orc totalni dileya,sve gore receno vazi,samo sto se ne odnosi na topic startera,sorry again.

carski je ono sa swarmom na peone,a usput jedno ptanje:

ZASTO peon ima UBEDLJIVO najvise HP od radilica,kada ionako moze bezbedno da se

sakrije u burrow?Oni ne bi smeli da omaju vise od,recimo,210 HP-ovo je stvarno mnogo.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

jedno ptanje:

ZASTO peon ima UBEDLJIVO najvise HP od radilica,kada ionako moze bezbedno da se

sakrije u burrow?Oni ne bi smeli da omaju vise od,recimo,210 HP-ovo je stvarno mnogo.

Zato shto je stocina debela, pa ne mozhe da se pokrene, i sight range mu je 800(ne mozhe ni da vidi katapult koji ga bije...)

Link to comment
Share on other sites

Brate goga,to sto Grubby zabada onako sa DLom na echou,ne znaci da je DL imba na toj mapi,grubby moze da igra sa bilo kojim herojem i da ti pomeri bulju,kao sto si i video praksi pre neki dan :),znaci da je Grubby na toj mapi uzeo i onog Alchemista ubio bi te opet,pa ne mogu sada da se setim vs koga je bio Grubby igrao,ali bio je neki NE i igrao je prvog SHa ishao je hex i wards,i razvalio ga je,bez 2nd heroja.......... tako da ipak je to "MR.GRUBBER" :))

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa probaj da igrash sa njim i videces veoma je lako... samo cekas velik lvl smarash radilice on tebi ne moze nishta, kada dodjes lvl 6 kraj partije, do tada mu ubijesh jedno 15 radilica ........

To fata [:o)] : Fato kako u cirkusu ?

To misha: Misho jel skocio pazar od kako ste stavili fatu da vodi program u cirkusu?

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

e koliko je "gosha" sa ovog foruma palo od boba rage alhemista , josh dok sam ja igrao ...

jbg jednom gosha uvek gosha ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jedno ptanje:

ZASTO peon ima UBEDLJIVO najvise HP od radilica,kada ionako moze bezbedno da se

sakrije u burrow?Oni ne bi smeli da omaju vise od,recimo,210 HP-ovo je stvarno mnogo.

jeste desavalo mi se da dobijam lika, i kad nam ponestane rudnika povede peone koji opusteno pariraju archerkama i talonima i zgazi me (mislim ne samo sa peonima :D)

Link to comment
Share on other sites

o_O najbolji kombo panda /tc :D i mass raidera sa pilidzom

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hm, nema potrebe za summonima i blade-om veruj mi , drunken cini cuda jako se lako kripuje tj sve ti je puno posle kripa

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

pa da ali ne mislim ja da koristis vs svih rasa... mislim vs huma moze da prodje opusteno ako masujes i gruntove ukoliko on ide kao sto ti kazes na brakere... ali vs elfa po meni jako tesko prolazi. u orc miroru je ravno imbi :D

edit: vs uda jos nisam probao kada probam javicu ti :p ali mislim da bi bilo do jaja cepsas dva bistjarija i raidere + tc panda 3ci lvl . i pilidz odes i porusis mu bazu za mili sekundu (fire wave+raideri)

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...