Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

sad sam odgledao ovo...

prvo,slika iznad(ako je pokusaj da se pokaze neka ironija ili glupost organizacije) je potpuno van ovog "insajder" konteksta jer se to dve potpuno razlicite price,kao sto je vec rekao onaj tuzilac(nije to,ali je nesto u javnom tuzilastvu,nebitno),postoji razlika izmedju navijaca i huligana.

drugo,ovo je mnogo kvalitetno i temeljno obradjena stvar. I JAKO je krupna! Marko Vuckovic je trenutno jedan od vecih kriminalaca kod nas,i to se zna. Meni je drago sto se ovoj emisiji ne prica o nekim sitnim ribama,i da se farba masa kako oni "odradjuju posao" na taj nacin,vec su zaista hrabrost da kazu sve kako je i sta je.

trece,i najvaznije,sve treba pohapsiti odmah(ne kazem ovo na osnovu insajdera,nego pod pretpostavkom da su imali ovakve tacne podatke ranije),i u zatvor na dozivotnu!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam očekivao da će izneti činjenice tipa kako koriste paravan "navijača" da odrade posao, ko stoji iza njih, zašto nema presuda itd, ovo na klipu izgleda kao sirovo iznošenje informacija nekih random kriminalaca čija krivična dela nemaju neke direktne veze sa navijačkim grupama (iako svi mi znamo da imaju, naravno) .

videćemo na šta će ličiti ostali delovi.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

^pa da,u ovoj epizodi nisu pricali o njima kao huliganima na stadionima i oko njih,nego bas o svemu drugom... Sto se meni ovde i svidelo,da samo pokazu kolika su zapravo oni stoka. Ali kapiram da ce sad u nekoj od narednih epizoda i preneti celu pricu na stadione i te vrste incidenata...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam očekivao da će izneti činjenice tipa kako koriste paravan "navijača" da odrade posao, ko stoji iza njih, zašto nema presuda itd, ovo na klipu izgleda kao sirovo iznošenje informacija nekih random kriminalaca čija krivična dela nemaju neke direktne veze sa navijačkim grupama (iako svi mi znamo da imaju, naravno) .

videćemo na šta će ličiti ostali delovi.

da bas ce to da kazu :D isto ce biti kao i pre sa dzajom :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...