Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

Emisija je losa , mazu se oci masi i ljudima koji nemaju pojma o grupama , pa stoga slede ovakvi komentari.Recimo , iz meni bliske grupe uzeli su 7 ljudi , od kojih je 4 nebitno skroz,napakovali su gomilu gluposti i izmisljenih prekrsaja.Autorka emisije pokusava da pokaze svoju novinarsku vestinu samim naslovom i temom , a ne celokupnom emisijom.Nece se desiti nista posle ove emisije , uvek ce biti kretena koji nose oruzje na utakmice i koriste grupe kao paravan.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Emisija je losa , mazu se oci masi i ljudima koji nemaju pojma o grupama , pa stoga slede ovakvi komentari.Recimo , iz meni bliske grupe uzeli su 7 ljudi , od kojih je 4 nebitno skroz,napakovali su gomilu gluposti i izmisljenih prekrsaja.Autorka emisije pokusava da pokaze svoju novinarsku vestinu samim naslovom i temom , a ne celokupnom emisijom.Nece se desiti nista posle ove emisije , uvek ce biti kretena koji nose oruzje na utakmice i koriste grupe kao paravan.

posto vidim da si sa Banjice,kapiram da pricas o ovim momcima iz UF-a?! Ali to nikako nije slucaj za delije...ozbiljni ljudi su u toj prici,i ozbiljne ljude su optuzili...Ne znam,videcemo sta ce biti u nastavku,ali ne deluje mi ovo kao mazanje ociju uopste...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Emisija je losa , mazu se oci masi i ljudima koji nemaju pojma o grupama , pa stoga slede ovakvi komentari.Recimo , iz meni bliske grupe uzeli su 7 ljudi , od kojih je 4 nebitno skroz,napakovali su gomilu gluposti i izmisljenih prekrsaja.Autorka emisije pokusava da pokaze svoju novinarsku vestinu samim naslovom i temom , a ne celokupnom emisijom.Nece se desiti nista posle ove emisije , uvek ce biti kretena koji nose oruzje na utakmice i koriste grupe kao paravan.

koliko laznog moralisanja samo... najjaci argument,mazu se oci masi!

sta ima tu da se maze? svi dobro znamo zasto se ide u ''navijacke grupe'',tako da nema potrebe za komentarima tipa,napakovali su ili slicno. ja ne znam ni jednog decka koji je u nekoj navijackoj grupi a da ide samo da bi navijao za svoj tim,koji shatro voli.

pogledaj samo,90 posto u tim grupama su nalozeni klinci,koji zbog svojih nekih kompleksa ulaze u tkz grupe i loze se... oni koji ostanu ''verni'' i sa svojih 20 i kusur godina ili imaju mentalni problem ili su jednostavno usli u kriminal. i nemoj mi reci kako to nije tacno,jer znam gomilu ljudi ciji se ''razvojni put'' bas tako odvijao.

kad pogledam sad ljude koje poznajem,sa 21 godinu fura utoku po miljakovcu i otima ljudima pare,a nekad je bio samo nalozeni klinac u nekoj grobarskoj grupi... na utkamice se i dalje ide,ali ne da bi navijalo nego da bi se smrkao ds i divljalo po gradu posle. ne znam koje si god,ali ti si bar sa banjice. pogledaj nalozene male UF ratnike,93,94god,sve navijaci a profil slike na fb-u sa nozevima i boxerima u rukama. da,to su neophodni rekviziti za navijanje? a ko su vodje tim klincima? pa polu krimosi,koji su dosli na tu poziciju vodje jer su bili glavni mentoli na tribini i u kraju kad su imali 15,16 god...

i naravno,moram da se ogradim sa onim da uvek ima izuzetaka,ali ti ljudi su toliko retki da sigurno nece imati uticaja ako se donese odluka o gasenju tih grupa.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ja sad uskacem sam sebi usta , ali hteo sma postom samo da iznesem moje misljenje => da je emisija prenapucana i donekle netacna , ali nisam hteo da diram smisao emisije.Moj negativan stav potice od mrznje prema b92.Delimo apsolutno isto misljenje o klincima sa oruzjem,i pogodio si razvojni put vodja,ali da li stvarno mislis da su 90 posto ljudi takvi ? Tu se ne slazemo jedino , iako si se ogradio od toga.

i sad zakljucak : vremenom , prestanes da ides na tribinu , cim svatis da navijanjem nisi dobio nista sem dosijea , ili ostanes do kraja i predjes u kriminal.Mali broj tih ljudi koji su ostali , je nabrojan u emisiji , sa pogresnim infom(na sta sma mislio kad sam reko ,,mazanje ociju'').Kad bi se oni pohapsili , dosli bi neki novi klinci koji bi postali jos vece glave , i pravili jos veca sranja,kraj price.Ukidanje grupa je nemoguce,resenja trenutno nema.

i da , gudra na tribini , bar ovoj , nije bila moguca , sem vuje, al eto ko jos smatra vuju gudrom ... aj uzdravlje , nasilje je glupost

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

sad sam odgledao ovo...

prvo,slika iznad(ako je pokusaj da se pokaze neka ironija ili glupost organizacije) je potpuno van ovog "insajder" konteksta jer se to dve potpuno razlicite price,kao sto je vec rekao onaj tuzilac(nije to,ali je nesto u javnom tuzilastvu,nebitno),postoji razlika izmedju navijaca i huligana.

drugo,ovo je mnogo kvalitetno i temeljno obradjena stvar. I JAKO je krupna! Marko Vuckovic je trenutno jedan od vecih kriminalaca kod nas,i to se zna. Meni je drago sto se ovoj emisiji ne prica o nekim sitnim ribama,i da se farba masa kako oni "odradjuju posao" na taj nacin,vec su zaista hrabrost da kazu sve kako je i sta je.

trece,i najvaznije,sve treba pohapsiti odmah(ne kazem ovo na osnovu insajdera,nego pod pretpostavkom da su imali ovakve tacne podatke ranije),i u zatvor na dozivotnu!

lesko car.

Link to comment
Share on other sites

jel ovo ironija,ili se slazes sa mnom?

jbg,nisam siguran,pa moram da pitam :D.

mrtav sam ozbiljan :)

do jaja je shto i ti tako razmishljash(obzirom da si najveca lozana medj ciganski svet ovde xe xe) ;))

same here...kada je u pitanju bagra, ne zanima me 0.0000002. % ko za koga navija i te fore, nego samo nek' hapse

Link to comment
Share on other sites

Ja sad uskacem sam sebi usta , ali hteo sma postom samo da iznesem moje misljenje => da je emisija prenapucana i donekle netacna , ali nisam hteo da diram smisao emisije.Moj negativan stav potice od mrznje prema b92.Delimo apsolutno isto misljenje o klincima sa oruzjem,i pogodio si razvojni put vodja,ali da li stvarno mislis da su 90 posto ljudi takvi ? Tu se ne slazemo jedino , iako si se ogradio od toga.

i sad zakljucak : vremenom , prestanes da ides na tribinu , cim svatis da navijanjem nisi dobio nista sem dosijea , ili ostanes do kraja i predjes u kriminal.Mali broj tih ljudi koji su ostali , je nabrojan u emisiji , sa pogresnim infom(na sta sma mislio kad sam reko ,,mazanje ociju'').Kad bi se oni pohapsili , dosli bi neki novi klinci koji bi postali jos vece glave , i pravili jos veca sranja,kraj price.Ukidanje grupa je nemoguce,resenja trenutno nema.

i da , gudra na tribini , bar ovoj , nije bila moguca , sem vuje, al eto ko jos smatra vuju gudrom ... aj uzdravlje , nasilje je glupost

mrzim i ja b92 ali mi to ne predstavlja problem da budem objektivan :) kod mene su svi navijaci u kraju postali krimi likovi dileri uterivaci dugova bla bla sto da leze zbog kluba bolje da leze zbog droge al onda imaju para koliko hoces :)i sta ti to znaci ako njih pohapsimo docice gori ?! :D resenja ima ako zelis da ga nadjes :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

mrtav sam ozbiljan :)

do jaja je shto i ti tako razmishljash(obzirom da si najveca lozana medj ciganski svet ovde xe xe) ;))

same here...kada je u pitanju bagra, ne zanima me 0.0000002. % ko za koga navija i te fore, nego samo nek' hapse

Lesko je prosao kroz tranzicioni period zvani rur,i kad vidim njegov post,prosto mi toplo oko srca :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Leško je krenuo ozbiljnom uzlaznom linijom, verovatno od onog dana kad sam ga dodao za FB prijatelja :) Sad mi je nekako toplo oko srca, da sam jedan mlad život izveo na pravi put :)

BRAVO JA!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

znas,Balsu :))).

hm,mislim da ne znam :)

inace lesko,posto si sa brda,a lozis se na zvezdu,onda mora da znas i bambija,88 god? ili gresim?

eto,za njega mogu da tvrdim da je jedan od retkih kome je stvarno vise stalo do navijanja nego ''huliganisanja''.

a sto se tice ovih net-krimosa,samo trpaj!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...