Jump to content

warior


Klindza

Recommended Posts

Zto sto:

1- Da bi bio dobar moras da imas u najmanju ruku epic maceve ( najbolje je imati po meni epic fist weapon u mainhandu sa brzinom 1.50 a do offhandu Brutality Blade koji pada iz garra :) Tu kombinaciju sam vieo na delu ) ... sto uopste nije zezanje nabaciti. Warrior sa nekim lvl 45 blue macevima je jadan do bola ... a jos kada vidim da imaju dva maca sa brzinom 2.5+ ocu da placem ... i to u mainhandu.

2- Vecina warriora igra ono sto warrior u sustini treba da bude, 2h killer - let rogues use dual w ;b

3- Da bi iskoristio na max dual w moras da imas furry build sto znaci no mortal strike [ mortal strike = najbolji warr talnet kod vecine igraca ]

itd.

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ok ok , mogu da vas pitam jel moze da se ide 2h weapon i fury primarno , pa onda arms ? Mislim jel dobijam neke penaltije ako idem tako ili ne ? cisto da znam evo vam link ka mom buildy :) lvl 18 war sabijam ... hehe pravljen samo za p vs e i malo p v p :)

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...000000000000000

btw nemoj sada da je javi neki zlobnik i kaze aa to je neki experimentalni build sranje to niko ne koristi , necu jednostavno da uzimam druge buildove zato sto ih svi koriste i zato sto tako misle da treba ( mada ni ja ne preporuchujem ovo nikome , ali jednostavno za mene je smor dai igram kao i svi ostali ) , ja sam ovo razvio zato sto mi se tako svidja ...

Ne ono kao kada sam postovao build od mog maga sranje sranje nema IAE sta cesh ti da iskripujesh a sada imam 100 likova koji me po ceo dan visperuju ajde u instancu ... thx , poenta je ikljucite mozgic i igrajute igru zabave radi :) aj poz pls no hate ... i ne zaboravite da mi odgovorite na ono iznad :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ok ok , mogu da vas pitam jel moze da se ide 2h weapon i fury primarno , pa onda arms ? Mislim jel dobijam neke penaltije ako idem tako ili ne ? cisto da znam evo vam link ka mom buildy :) lvl 18 war sabijam ... hehe pravljen samo za p vs e i malo p v p :)

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...000000000000000

btw nemoj sada da je javi neki zlobnik i kaze aa to je neki experimentalni build sranje to niko ne koristi , necu jednostavno da uzimam druge buildove zato sto ih svi koriste i zato sto tako misle da treba ( mada ni ja ne preporuchujem ovo nikome , ali jednostavno za mene je smor dai igram kao i svi ostali ) , ja sam ovo razvio zato sto mi se tako svidja ...

Ne ono kao kada sam postovao build od mog maga sranje sranje nema IAE sta cesh ti da iskripujesh a sada imam 100 likova koji me po ceo dan visperuju ajde u instancu ... thx , poenta je ikljucite mozgic i igrajute igru zabave radi :) aj poz pls no hate ... i ne zaboravite da mi odgovorite na ono iznad :)

moze da se ide fury slobodno, ima dosta dobrih talenata.Mada si mnogo planirao unapred , da bi video koji ti talenti odgovaraju morash malo da probash i iskusish kako funkcionishu, evo ti savet pvp builda ako ocesh na fury

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...000000000000000

Btw, ma li neki lvl 60 warrior ovde na forumu da je probao novi BT ?

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

moze da se ide fury slobodno, ima dosta dobrih talenata.Mada si mnogo planirao unapred , da bi video koji ti talenti odgovaraju morash malo da probash i iskusish kako funkcionishu, evo ti savet pvp builda ako ocesh na fury

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...000000000000000

Btw, ma li neki lvl 60 warrior ovde na forumu da je probao novi BT ?

thx , ali ashto ne imp clap ? JA sam prvenstveno p vs e ( imam ortaka koji je priest pa moram da nanosim dmg a ne da tankujem ) , zaista mnogo koristim taj skil za sada , pa sam mislio da se isplati ...

btw zashto ne imp cleave ? jel toliko losh , kako radi ?

i zashto berserker rage , opet za to sam cuo da nije neophodno ..

i da sta radi execute ?

i josh za kraju tactikal masteri zaista ne mkoristim , retko menjam stance , bar sada :) zashto bi menjao stance kada mi protectio ne treba jer ga ne koristim ... :) tako da to cu da preskocim za sada , a sto se tiche ovog ispod njega , ni to mi ne znachi toliko jer imam u fury krsh talenata sa kojim za cas napunim rage do 40 , a i nemash zbog toga impale , po meni je bolje da stavim 8 talenata da bi imao impale nego tih 6 ... ne znam mozda greshim videcu ... ono ja sam ipak lvl 20 :) a i igram maga ... tako da cu se prilagodjavati u hodu :)

aj poz i thx , ne zaboravite na pitanja od gore ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

StromScion> Evo ovako. Onaj build koji si postovao je dobar furry 2h build (+-), testirao sam ga i ono ok je i do pvp. Sa deathwishem priest/warlock (kao ni drugi warrior) nemogu da te fearnu sto znaci da to dajes na pocetku borbe, kada vidis da ce da "padne" prebacis do berserk stance i cekas sa Berserk Rage-om njegov fear ... ako do tog vremena neumre :P

Flurry je super jer ubrzava attack za 30% sto je super (+ja sam troll i ima racial na jos 10% = 40% brzi Arcanite Reaper je pain :) )

Tactical mastery je M U S T !! Nemoj da se zajebes i nedavas talente tamo, to sto sada na lvl 18 ili koliko to ne koristis, ne znaci da na lvl 20 ti to nece trebati. Bez toga si u pvp mrtav (promensi stance = nemas rage) a i kao tank si los ... Razmisli, da bi resetovo talente prvi put placas 1g posle 5g pa 10 g itd. Zato je najbolje talent build isplanirati kao da si lvl 60 i tako ga praviti od pocetka igre ... mada licno sam menajao talente oko 4 puta ... ali svaki put sam imao kompletan build, nisam isao logikom "ne treba mi sada ... " :) tako da TM obavezno daj ...

Immortalis> ja sam testirao BT ... i nije nesto, mada na pve je to ok ability pogotovo ako si dw warrior. Jes' da "kosta" 30 rage ali ako si dual w to i nije problem ... na pvp je shit (videcemo kada povecaju sa 30% na 40% :) ), znaci klasicni pve ability.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko od vas iskusnijih warriora da mi kaze sta misli o ovom buildu

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...000000000000000  ?

1- nebudzi thunderclap ... it's usless ... bolje tih 3 poena daj negde drugde.

2- izbaci sve bodove iz improved heroic strike

3- kod furry bi licno pre dao talent pointe na demoralizing shout nego do battle shout ... al ajde.

inace ovo je "classic" crit build - pa vidi koliko se tvoj razlikuje

http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...000000000000000

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Bez tactical mastery nemoj ni da pomisljas da igras ... znam kolko sam ja pizdeo kad neki wor zajebe stvar i ja ga pitam sto nisi iskoristio xy stvar a on meni ... pa nisam u tom stanceu .... grrrrrrrrr

+ nezaobilazan talent za pvp .... moras u batle da chargujes pa u defence recimo da shield bashujes i slicno ... pa onda fury za intercept ili de je vec isti ...

+ nezaobilazan i za pve .... kolko puta nam se desilo da je wor slowovan na recimo azuregosu ili garr-u i izgubi agro i ne moze da stigne moba da povrati isti ... onda lepo fury intercept .. defencive i nastavi rabotu :P

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hmm ok noob sam hard core sa warorm pa zato pitam ...

da ali meni nekako ( kao magu ) impale deluje kao must a ne tm :) ... tj ok shvatam , ali ako idem i jedno i drugo ... ne znam ... ok ajde videcu ... ali onda charge ce morati da pushi jer ... ne znam bez ipalea nema leba stvarno ... :)

Pitao sam jer imp cleave , blood craze , zaista tako useless ?

i btw kako ja u pvp da koristim shied bash kada sam 2 h ? moram neki macro da skinem sa neta ? pa da swichujem oruzja ? ajde ako ga neko zna neka ga postuje ... mislim ako nema makro onda je shiti logichno ko ce da se cima da menja oruzja itd :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@ mohican: ti covece koda igrash warriora :) , upravo to sam hteo da kazem za tactical mastery, + ako je unapredjen anger managment , dosta znaci za mass pvp.

@StormScion : cleave je dobar, ja ga koristim unapredjenog mada puno ragea treba za njega ,npr deshavalo mi se da critujem sad neznam tacno brojke, ali npr 1500 drugog 1000 prvog kripa shto nije mali dmg . Cleave ako idesh na berseker stance mozesh da outdmg magove,huntere,roque u instancama kao shto su strat/ubrs/scholo itd.. a na blood craze ne bi troshio talente sigurno.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ono, ako imas 5000hp ... 3% je 150 znaci 6x150 = 900hp ( svaki sec te to healuje, 6 sekundi) ... meni to i nije toliko malo ;) i to kad te neki "balvan" critne ... znaci cesto :)

ako sam to ja dobro razumeo, mada mozda gresim ...

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

@Immortalis :) know ur enemies :P

Pa shto warrior neprijatelj, jedino ako mislish na onu druidkinju pre mesec dana, ja sam joj rekao ne, ali navalila, jbg deshava se :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...