Jump to content

Nemojte da kupujete danasnju Politiku


Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a eto i malo da reklamiramo generlanog sponzora forum:)))))))))

Uvek se treba zahvaliti svima koji podrzavaju na bilo koji nacin nasu svima dragu sektu :)

dokaz kako je internet podcenjen u nasoj zemlji... koliko znam ovo je posle ES-a najveci forum u zemlji (ili bar jedan od 5 najvecih) a nigde nisam video bilo sta o RUR forumu da ga neko hvali or something dunno.... :/ (mislim na vesti/novine koji nemaju veze sa informatikom.. mada ni kod ovih drugih isam video... :/ ) .. al opet ni ne citam puno novine...

Potpuno si u pravu, nema tu sta puno da se pricha. Internet je potpuno podcenjen u nasoj zemlji i bez obzira na to koliko je koji sajt ili forum posecen, tek usko strucni casopisi mu posvecuju dovoljno paznje. Svi drugi zaobilaze net u sirokom luku, ne shvatajuci njegovu vaznost i potencijal. A da ne pricamo ako ne daj bozhe krenes da juris neke sponzore i slicno za internet projekat.

Zasto, OOO ZASTOO sam otvarao sajt / oldschool - !ndustry :: kad sam znao da nista dobro ne moze da proistekne....

Heheh ... nazad na igranje :))

Link to comment
Share on other sites

jos lale da osnujes politicku stranku i de ce ti biti kraj;))

bas sam ponosan na vas posle ovog teksta;)

vala kakvi su komentari isli na onom topicu "misljenja", pomislio bih covek da stvarno imam super osnovu za bavljenje politikom. Steta (ili sreca) sto mene politika nesto preterano ne interesuje tako da sve druge politicke opcije mogu da odahnu :>

mislim da je vishe zbog komunistichkih postera koje odredjena nevladina organizacija lepi po beogradu

Hehe ... bice i nova tura, bice, nista se ne brinite :}

realno rur poseduje co.yu domen pa verovatno i zbog tog razloga su ne-vladina organizacija... (moje misljenje) ali za sve one sajtove nisam imao blage veze... sacu da ih izcackam! :) e da moze li se negde uploadovati wallpaper [domace prozvodnje] na wallpaper ind. da dam/o svoj doprinos daljem razvijanju sajta... ;)

Uopste nisam shvatio tu vezu .co.yu domena i NVO ... ali dobro :) Sto se wallpapera tice, trenutno je projekat "na ledu" ali planiramo njegovo reaktiviranje u izvesnom periodu.

Rur je sekta, oni samo chekaju pravi trenutak, potom tje se spavachi odlediti i pochetje masovna samoubistva omladine po gradu 

Khm, khm ... momci, regulishite ovo pitanje ... Srbo, daj mu Teh Teglu!

Link to comment
Share on other sites

A da ne pricamo ako ne daj bozhe krenes da juris neke sponzore i slicno za internet projekat.

tell me about it... Clan sam NVO organizacije SOopen (nastala shodno potrebama sajta www.soinfo.org) pravili smo puno projekata i imali milion ideja vezanih za net i generalno.. cek sam da iskopam recenicu iz projekta... Podsticaj i razvoj multimedijalne komunikacije i razmena informacija vezanih za grad i op

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja apsolutno vishe ne verujem pravopisu i ostalim knjigama na tu temu i slicno jer toliko brzo menjaju pravila da to nije normalno, ubacuju nova, izbacuju stara, pa opet neka vracaju nazad tako da skoro vishe ni po jednom osnovu nisam bas sto posto siguran osim ono za neke najpismenije stvari, ne sa glagolom i slicno. Kapiram da je to sve deo razvoja jednog jezika ...

Izdanje iza

Link to comment
Share on other sites

omg...to je izaslo 93. i ti ocekujes da ce oni da naprave novo izdanje zato sto se promenilo izgovaranje/pisanje 8 reci ? "treba se rukovoditi po tome dok ne izadje novo " - ma daj... ja kazem da je to odstupanje i mislim da je zbog toga sto je nastalo od 2 reci,pa se ne vrsi jed. sug. po zvuc. ( tj ne mora da se vrsi,moze i jedno i drugo ).i dok izgovaram zvuci mi normalno i jedno i drugo.

* svaki post mi editovan ;p

Edited by Peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

cek,ti si meni kao sad nesto odgovrio ? taj pravopis sto ti imas ne moze da prati svakodnevne promene..."kakva su da su,to su pravila" - jesu,iz 93. .danas moze i jedno i drugo.

mada kad bolje pogledas lakijev post i razmislis o tome,vise ni ne znas sta je pravilno a sta ne,tako da ti pisi sa t ja cu sa d i kraj price...

Edited by Peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...