Jump to content

Dajte neko sranje protiv komaraca


Recommended Posts

a jel zna neko one narandzaste bube sto lete predvece,lice na bumbare, samo ne ujedaju..zamo zuje i zakucavaju mi se u glavu..ne mogu uvece da izdjem u kraj na basket jer me nerviraju..imam neku barustinu na oko 500m od kuce pa se tu legu..

kako da ih oteram breeeeeee?? :)

btw: nijedan komarac me nije ujeo ove godine [:D]

Nikako brate. 'ebeni gundelji, a zamisli sad ovaj hejt. Ja imao nekih 11-12 godina, i strah od buba, jos uvek ga imam na kraju krajeva, ali ne u tolikoj meri, i bash su me plasili gundelji i ta crna sranja. I, izadjem da vozim sa drugarom bajs, zaletim se, pricam sa njim, i gundelj mi uleti u usta...prozuji sekund-dva i izadje. Bio sam u shoku ceo dan :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A one male bubice, shto se skupe u kupatilu, zbog vlage, pa imash zanimaciju dok dampujesh, pa ih puckash? [:D]

Od `99 ima svakojakih uranijumskih insekata. S obzirom da sam x puta bio na selu, i video sve i svashta, meni stvarno nije jasno koje su to bube bre!? Ne izgledaju normalno, to je sigurno. Nekim mutanti, kazem vam...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

A one male bubice, shto se skupe u kupatilu, zbog vlage, pa imash zanimaciju dok dampujesh, pa ih puckash?  [:D]

ROFL! [:D] tebubice su bash kulisha, sa braon krilcima :)

Ovde ima zajebanih muva - zovu se slepnji i kada te ujedu skinu ti parche koze shto ume da bude jako zajebano. Mene je jedna ujela za nogu - otok je bio toliki da mi je jedna noga bila kao dve...

Gundelji su dobrice i ne ujedaju - keep that in mind! [:)]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ja ne koristim zastitu... :p

a sto volim da izvlacim stvari iz konteksta ;)

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Jel chuo neko od vas za flame thrower (bacach plamena)?

Ko ima problema sa bubama u kuci lepo uzme upaljach i bilo kakav sprej.Pochne da prska izpred upljacha i to je to.Dovoljno je samo da se buba dokachi i da je sprzi, a ako je ne sprzi dovoljno je samo da je poqpish i bacish.

WARNING : Ne koristite ovo u blizini zavesa.Moze lako da se zapale. [:)]

.

Link to comment
Share on other sites

nemoj da izvlacis...

[:D]

moram malo [:D]

a sto se tice insekata svojevremeno sam trovao bubasvabe otrovom za pacove... jedini fazon je sto se i moja maca uhvatila .. :|

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

offtopic: Ivane, chovek nas je lepo upozorio svojim nickom...

ontopic: Jednom sam bio na selu pored Dunava i komarci su me tako izujedali da sledecih godinu dana nisam ni osecao kada su me "grickali"...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...