Jump to content

Nova nada w3-a :))


Recommended Posts

Prirodni talenat. Ali nece da vezba wc3, Hajli ga je vec nagovarao. Mada ono, mozda i krene, nikad se ne zna [:)].

to je fitja igrao, ja sam sedeo pored njega i govorio mu neke stvari, zadnjih par dana igramo 4on4, i moj burazer filip jednostavno zabada wc3, ko shto je zabadao cs, znachi extra je talenat, samo ne igra dovoljno. Tebe je gogo odvalio ko mache mushkatlu, tako da tishina :))

ako ne verujete, pogledajte acc 4glory.filip na bnetu shto je sa sharkyjem igrao 2on2, i sa nama 4on4, a i ugledao se na starijeg burazera :)) (za one sa jeftinijim ulaznicama, to sam ja :D ))

Teshko da ce uzeti wcg, ali ce napraviti dobar rezultat sigurno, josh samo da gajbi sredi net i komp.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ako je ovo <4gl> Philip ( decko koji igra counter ), onda ce on uzeti wcg :P, btw nemojte da vas chat prevati to je sharky....

ftp://195.252.123.172/ftproot/goga%20vs%20sharky.w3g

samo me interesuje shta vi mislite da li je to sharky ili nije :)

Fica vishe ne igra CS, smorio ga je, i na wcg qualiju ce igrati wc3.

Nisam ja igrao, bio sam u gradu sa Jovanom(ja mislim da si je video na turu), doshao sam tek kasnije, ali nisam bio uopshte iznenadjen kad sam chuo ovo za ficu. Igramo on, Crova, Highl1 i ja 4vs4, i fica bash lepo igra. Igramo fica i ja i 2vs2, i kad on dobije Elf-a(igrali smo svi randoma i 2vs2 i 4vs4), nema shanse da izgubimo. Sad je u 4vs4 krenuo da bira elf-a, napravili smo seriju 6-0, i 20ineki smo rankovani, sabijamo.

A ako se secash, fica je sabio u metrou na turniru Freeman-a, ja mislim da je chak i tebe, a vezhbao je dosta i posle toga, i odgledao je masu repova.

PWNED!

Link to comment
Share on other sites

brate, gogo, trebash malo sa zabom da razgovarash o odnosu izmedju "human tower" i "elf koji ide na hunte".  :D  trebao si da gledash kad je towerovao nekog chinesepower-a na crossmap-u  na LT-u :P.

Taj neki ChinesePower je slucajno mTw-Wizard...

Btw stvarno svaka cast tom Filipu ako igra toliko malo a generalno ne igra lose.Gledao sam rep,jedino ne valja sto ide na huntress,archeri su mnogo korisniji pri nizem pingu.

Link to comment
Share on other sites

haha ladno si postovao na ruru

lol :D

@zerox na malo pingu .... dosta je lagovalo cak smo i jednom pauzirali znaci zabadao net na 2 sec ffazon

a i ovo za elf-a da je imba to je vec strasno [:p]

najjachi je sharky koj je posle dok smo mi nesto cekali crovu odigrao 1v1 protiv elfa i lik ga prekinuo i kaze sharky jebeni imba elf [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

svaka chast filipe, gledao sam rep 2 puta....

u pravu je zerox mogao si lagano da ides na archerke, btw i ovako nije lose.....

poradi jos malo na micru(nateraj sharkija da ti pomogne ili buraza :D)....to sam primetio....ali je mozda i zbog delaya...neznam.....

btw gj and gl

dotrcd.jpg

vladica.gif

Link to comment
Share on other sites

haha ladno si postovao na ruru

lol :D

@zerox na malo pingu .... dosta je lagovalo cak smo i jednom pauzirali znaci zabadao net na 2 sec ffazon

a i ovo za elf-a da je imba to je vec strasno [:p]

najjachi je sharky koj je posle dok smo mi nesto cekali crovu odigrao 1v1 protiv elfa i lik ga prekinuo i kaze sharky jebeni imba elf [:D][:D][:D]

Igrao sam 1 partiju na Goginom hostu juce,i bolje radi od bilo kog neta kod nas(mojo,kgb,bilo koji broadband),spikeovalo je zbog mog imba kompa ali gogin net je vrh.Pa ti zato kazem "nizi" ping.

haha ovo za Sharkyja :)

Link to comment
Share on other sites

Fica vishe ne igra CS, smorio ga je, i na wcg qualiju ce igrati wc3.

Nisam ja igrao, bio sam u gradu sa Jovanom(ja mislim da si je video na turu), doshao sam tek kasnije, ali nisam bio uopshte iznenadjen kad sam chuo ovo za ficu. Igramo on, Crova, Highl1 i ja 4vs4, i fica bash lepo igra. Igramo fica i ja i 2vs2, i kad on dobije Elf-a(igrali smo svi randoma i 2vs2 i 4vs4), nema shanse da izgubimo. Sad je u 4vs4 krenuo da bira elf-a, napravili smo seriju 6-0, i 20ineki smo rankovani, sabijamo.

A ako se secash, fica je sabio u metrou na turniru Freeman-a, ja mislim da je chak i tebe, a vezhbao je dosta i posle toga, i odgledao je masu repova.

PWNED!

realno 4on4 idemo for no.1 [:D]

level 10 demon ftw [:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...