Jump to content

Recommended Posts

Ja se neshto bash i ne nerviram, kad gubim, ono pomislim ma ukenjalo ga critical ili tako neshto, uglavnom kada krenem da dobijam i izgubim, odigram josh jednu oartiju najbolje shto mogu, a ako i tu izgubim (narochito ako je neka glupa fora u pitanju ili moj propust) onda samo gg, alt+q+q i na RUR [:D]

Mada k'o shto sharky kaze sve se zasniva na raspolozenju i koncentraciji, znachi cim dobijesh, i osetish se cudno (lupa srce) , dickonektuj se pa se ponovo za 30 min ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

video sam ja freeman-a kako gubi

hahahahahahaha

nhf [:D]

that's my bro :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako, mozda ce vam ovo zvuchati smeshno, a posto je u pitanju warcraft odluchio sam da postujem ovde... Evo o chemu se radi:

Kad igram na bnetu, pobedim nekog lika, pa jos jednog i tako nanizam 3,4 pobede i osecam se ko da sam najbolji i da niko ne moze da me dobije i igram dalje i onda kad me neko dobije, bolje reci bas onako obruka, slosim se nikad gore i ne igra mi se vishe.

Interesantno je to sto mi se ovo desava samo sa warcraftom i ni sa jednom drugom igrom. Bilo koju igru drugu da igram, kad izgubim, ocu da igram jos da se revanshiram itd. Ali sa warcraftom je potpuno druga pricha. Jel ima neko neki savet ili isti problem ?

koliko ti je godina?

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Mario, smorish se zato sto BASH u warcraftu nevolish da gubish :)

a to se vetjini desava, zato sto cesh posle te partije razbijati mozak kako te je on dobio, ili cesh krenuti da kenjash kako je tvoja rasa minus, njegova plus i tako :P

ili cesh se pitati zasto ti nemozesh to da odradish.

PS. ako planirash da pravish novi acc sa 106 - 0, nemoj da koristish map hack , posle ti banuju cd key na mesec dana i ljudi te prozivaju :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Dobro, nervoza je nesto drugo. I ja se nerviram oko mnogih igara ponekad... Ja se smorim, izgubim veru u sebe, mislim u sebi koja sam ja noobina, a nesto se lozim i tako dalje. Istina je da te to prodje posle nekih pola sata, ali posto igram iz igraonice, onda nemam vremena za meditiranje i ostale vidove pronalazenja unutrasnjeg mira
Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Malo je wierd to rachunanje ranka, ako je imao acc sa srocom 106-0 (green ili ko vec) zar nije trebao da bude prvi jer nije imao ni jednu izgubljenu ? ili se rachuna xp zaradjen za 1 partiju se na osnovu njega, dobija lvl a za izgubljene partije oduzima ili sam ja ...... koo-koo ;)

Link to comment
Share on other sites

Malo je wierd to rachunanje ranka, ako je imao acc sa srocom 106-0 (green ili ko vec) zar nije trebao da bude prvi jer nije imao ni jednu izgubljenu ? ili se rachuna xp zaradjen za 1 partiju se na osnovu njega, dobija lvl a za izgubljene partije oduzima ili sam ja ...... koo-koo ;)

Vladica je imao 106-0, ali to je bio mnogo drugachiji ladder od ovog sada (pre svega bolji), znachi mogao si da dobijesh protivnika koji je +/- 6 levela od tvog, score nevazan, to je u 99% sluchajeva znachilo da cesh igrati vs protivnika tvog skilla (kad se predje lvl 12 npr). I shto je najvaznije dobijao se fixni iznos xp-a za partiju (+135 ako dobijesh +6 lvla, tj -135 ako izgubish od -6 lvl-a itd.)

pazi opet si slagao tada si abusovao sve i svasta i opet si dojio, tako da mojne ti meni da prosipas te skorove.....ja sam bio 22lv tada sa ruCrazy ali se onda neki pametni napravio iz deusa i zabo mi pass.

to je bio 1.14 ladder

Fato, imash ti neke chinjenice ili samo seresh kao i obichno? Jebe mi se da se raspravljam sa tobom. To shto si ti tada bio buljash, jebiga...

Link to comment
Share on other sites

Vladica je imao 106-0, ali to je bio mnogo drugachiji ladder od ovog sada (pre svega bolji), znachi mogao si da dobijesh protivnika koji je +/- 6 levela od tvog, score nevazan, to je u 99% sluchajeva znachilo da cesh igrati vs protivnika tvog skilla (kad se predje lvl 12 npr). I shto je najvaznije dobijao se fixni iznos xp-a za partiju (+135 ako dobijesh +6 lvla, tj -135 ako izgubish od -6 lvl-a itd.)

Fato, imash ti neke chinjenice ili samo seresh kao i obichno? Jebe mi se da se raspravljam sa tobom. To shto si ti tada bio buljash, jebiga...

A sada sabija? [:D]

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Vladica je imao 106-0, ali to je bio mnogo drugachiji ladder od ovog sada (pre svega bolji), znachi mogao si da dobijesh protivnika koji je +/- 6 levela od tvog, score nevazan, to je u 99% sluchajeva znachilo da cesh igrati vs protivnika tvog skilla (kad se predje lvl 12 npr). I shto je najvaznije dobijao se fixni iznos xp-a za partiju (+135 ako dobijesh +6 lvla, tj -135 ako izgubish od -6 lvl-a itd.)

Fato, imash ti neke chinjenice ili samo seresh kao i obichno? Jebe mi se da se raspravljam sa tobom. To shto si ti tada bio buljash, jebiga...

Da kad je elf imao fortifide armor na zgradama kad se uprutuju onda si isao na talonce i zgrade, kad su orkovi gazili sa 3 lodga onda si birao orcove kad je bilo da se igra samo sa gulovima i scrollovima onda si igrao udove, dok si humane poceo da igras u tft-u kad su ojacali one kule... tako da

GreenTehNoobTehAbuse

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

sto se tiche nerviranja kod mene to nije problem jer igricu ne shavat potpuno ozbiljno vec ubijanje dostade,kad izgubim boze moj sto bih se nerviro (kako god da izgubim) jer me je odro neki koji provodi 24h za w3 nasprem mojih 2h svak dva tri dana i nisam od onih koji su inkopleksirani i zele da budu najbolji...

btw:jedino se iznerviram kad igram u igraonici a neko mi kenja iza ledja bilo da gubim bilo da dobijam!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

sto se tiche nerviranja kod mene to nije problem jer igricu ne shavat potpuno ozbiljno vec ubijanje dostade,kad izgubim boze moj sto bih se nerviro (kako god da izgubim) jer me je odro neki koji provodi 24h za w3 nasprem mojih 2h svak dva tri dana i nisam od onih koji su inkopleksirani i zele da budu najbolji...

btw:jedino se iznerviram kad igram u igraonici a neko mi kenja iza ledja bilo da gubim bilo da dobijam!

Da pretpostavim ti i ne igras war,jebes svaki dan,izlazis svako vece u stefan-braun i f6,ostavljas baksis 1k dinara kad se stekas,ribe ti se bacaju u narucje gde god da si,pa si dosao da prosipas ovde mudrost?Imas 200 postova dnevno ali si za kompom svaki treci dan po 2 sata.

Link to comment
Share on other sites

Da kad je elf imao fortifide armor na zgradama kad se uprutuju onda si isao na talonce i zgrade, kad su orkovi gazili sa 3 lodga onda si birao orcove kad je bilo da se igra samo sa gulovima i scrollovima onda si igrao udove, dok si humane poceo da igras u tft-u kad su ojacali one kule... tako da

GreenTehNoobTehAbuse

Ali koliko ti lupash random gluposti...strashno. UD sam igrao na samom pochetku TFT-a (jer sam u ROC-u na kraju igrao UD-ove, pa sam nastavio), i to na bube i kutije. Onda sam preshao na Elfa dok je bio abjuz zgradama, ali ne na pochetku nego kad je DIDI uzeo Clickarenu, i to je trajalo max 10 dana pa su izdali patch, Orcove sam igrao izmedju ta 2 i to ne sa 3 lodgea...3 lodgea su bili popularni u ROC-u dok su josh casteri radili piercing. I onda sam preshao na humane i igrao jedno 600-700 partija sa humanima, pa onda imao dobre scoreove. Bottom line: glup si. Toweri su samo bili ojadjivani, tj skinut im je fortified...daj Fato, malo samo chinjenica. Jebiga, to shto ti nisi imao dobre accounte dok je moglo, to je tvoj problem...

bottom line: glup si.

A sada sabija?

Bolji je nego u 1.14 to je sigurno kada je bio otprilike top15 u drzavi (sa svojim "gistro_20+_accountom_ruCrazy", ali jednom buljash, uvek buljash. Mene shto se tiche tih lvl-a niko ne moze da zajebe, jer stvarno ta sranja pamtim. Dakle, u Srbiji su 20+ tada bili: Sharky, Rista i Vladica po 34 (Vladica uz malu pomoc haka [;)]), Duke i ja 27, Yuri i Freeman po 24 chini mi se. Targa je bio 19 mislim, Fata i Ghost po 18 chini mi se.

Link to comment
Share on other sites

Kahm, kahm, sad samo katapulti ne mogu da ih ubiju, i popravljaju se 3 puta brzhe, ali bitno da su oslabljeni...

sharky, pa zar nije sad zanimljivije zaletati se sa cetom hanti i cetom drijada, wardenom i pandom, na 10 kula, nego onaj predhodni proces, dovedesh balistu, pa ti rushish i rushish i rushish , i on popravlja i tako posle nekih 5-6 minuta mu srushish kulu, i onda ti lik dodje sa pticama, mada.... zajebao bi se taj lik fdffdfdfddffdfdfdfddf :)))

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Kahm, kahm, sad samo katapulti ne mogu da ih ubiju, i popravljaju se 3 puta brzhe, ali bitno da su oslabljeni...

Sacekaj ti se raspravljas sa "moj petar trenira ajkido" :D toweri su krsh iskreno da vam kazem, ako ste igrali roc zabodes 2towera i ne sme da te napada znam zato sto sam ga igrao skoro.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Na ovom forumu mnooogo ljudi ne zna srpski pravopis,od korejanaca preko nekontanja do ajkida itd. :D a da ne pricam engleski :D

Korejanci je opshte prihvacen izraz (od Koreans, naravno), umesto Korejci...tako da to vishe i nije greshka. A ostale izvale su Fatine, tako da je i to oproshteno, tj vishe kao normalno za njega.

Link to comment
Share on other sites

Na ovom forumu mnooogo ljudi ne zna srpski pravopis,od korejanaca preko nekontanja do ajkida itd. :D a da ne pricam engleski :D

vecina tih govana sto ljudi pisu je zajebancija,tipa evil non stop pise engleski na foru pisi kako citas...pa su svi wannabe evil-i videli to od njega.ovo za korejance massa ljudi govori i slozio bih se sa Greenom da to nije greska.A lol za aJkido ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...