Jump to content

nove tastature, eh zhelim ovo..


Gospodin

Recommended Posts

novi koncept tastature svaki taster ima mali o-led display koji pokazuje datu funkciju tastera , znachi ne samo da mozhete programirati sta tje taster da radi nego mozhete programirati sta tje on da pokazhe..

mala slova latinica

eng.jpg

velika slova tjirilica (ruska)

rus.jpg

photoshop

psd.jpg

quake III :)

qua.jpg

additional buttons

keyb_002.jpg

cooming soon 2006 cena ? ! pa kazhu na sajtu da tje biti koliko i bolji mobilni telefon e sad koliko je to po njima ?

homepage : http://www.artlebedev.com/portfolio/optimus/

Sve u svemu stvar razbija :)

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

auuu na sta ce da lici ;)

ali ae da vidimo i to cudo

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Malo je glupo ,bar po menii, birati tastaturu po tome koliko sljasti. To je kao kada bi ste kupili neki monitor samo zato sto ima okacene novogodisnje lapice okolo. Tastatura mora da ispuni neke zahteve.

1. Da je robusna/izdrzljiva/teska

2. Da ima veliki "enter"

3. Da ima veliki "space"

4. Po meni dodatni tasteri su nepotrebni jer ih stavrno reko ko koristi

5. Da je IBM-ova :)))

Link to comment
Share on other sites

Pazi ... ako je izdrzljiva, nije losha kupovina. Sa druge strane, ako ti se sjebe, tesko da ces moci da je popravis. E sad, mozhe biti prilicno funkcionalna, nasuprot ovom statorovom misljenju, ali mora da se uzme i da on ima neke fine zahteve po pitanju tastature.

Botom lajn je da ovu mogu da uzmu oni koji kucaju "disciplinovano" i ne bacaju tastaturu kad izgube u kvejku :)

Link to comment
Share on other sites

[shala]Ovo cu morati da ownujem! Kad krenem da crtam svoje tastere sa zerbah simbolikom - samo cu ja znati shta kucam :)[/shala]

A sad ozbiljno - Artemij Lebedev je najpoznatiji ruski dizajner i drzi najveci dizajn studio u Moskvi. Ova tastatura ne postoji i teshko da ce postojati. Ona je samo dizajn ideja koja je uradjena u 3D... Sorry...

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ne vidim šta će mi to, poslednji put sam gledao u tastaturu pre četiri godine.. a još mi je manje jasno šta će lakiju, pošto on kuca ko ono kad junak u filmu uzme i bez veze lupa po tastaturi (sve ne pritiskajući space), samo što uspe i da otkuca ono što je hteo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...