Jump to content

Prokleti usrani druid....


VaMpIrE

Recommended Posts

Al uspelo nekom hunteru da skenja druida,...?? juce duelolvao sa jednim jedno skoro 10 puta ja 47lvl on 48lvl, nikako mi nije uspelo da ubijem seronju.

1. Pokusaj postavim frozen trap, pocne mec ja mark on mi uspava peta, posle entagluje mene naleti na zamku jedan drugo gledamo njemu prvo nestane frozen udalji se i lepo boom, jednom ja njemu scatter shoot osamutim ga, on entag ponovo i napuca me izbliza ako uspem da se udaljim to je vec sa malo energije i lako me dovrsi.

2. Pokusaj ja njemu fire trap on lego izgori za oko 500dmg malo ga otrujem to je 350 skinem mu skoro pola sve ista sema i on ostane mozda na 20% energije.

Cak u da mu skinem skoro celu enerbije dziba se napuni i gotovo....

Jedino nisam probao da mu smanjim manu sa shotom 880 mane manje za 8 sec.

verovatno bi bilo prvi shoot on me uspava ode mu 800 probudim se drugi shoot opet ode 800?

Ne znam da li bi to pomoglo sta vi mislite drugari HUNTERI?>??

Link to comment
Share on other sites

Drudi je generalno zajebana classa :) mada ne kapiram kako kao hunter ne mozes da ga skines ... moj ortak skida druide on daily basis i nikad se od lvl 30 nije zalio da mu prave probleme, al ajde nemam licna izkustva tako da cu da se susdrzim. Sto se mane tice, meni je to gubljenje vremena, druid ce uvek nabaciti innovert kad vidi da ima malo mane tako da bolje gledaj da mu das sto veci dmg.

Najzajebanije je kada stane na razdaljunu sa kojoj ne mozes da ga gadas strelama ali isto tako ne mozes da ga bijes meele :P

redovno pizdim ... u tom slucaju kao warrior koristim ili Inder. Shout da ga onesposobim dok se neoslobodim iz korenja ili really sticky glue da mi posle nezapali :)

Inace u globalu na druida postoji lek - FAP :P

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pazi generalno druid owna hunta .... mada ne tako dobro kolko warriora ali opet ga owna ali moras da imas charge u talentima za neko ozbiljnije peglanje ...

PS: ja sam druid i ne znam zasto ti ovo govorim ali hint ... scare beast ...

ako je hunt dobro opremljen moze da dobije drudzu ali samo ako je dobro opremljen u odnosu na druida .... tipa duelovao sam sa hantom koji ima onaj roch thelar ili kako se vec zove ... 44dps epic hunter bow quest i pola pola giantstalker/dragonstalker i jos epic drangulija a ja sa wildheartom i par epica i bilo je 1:1 ... i to me dobio prvu dok nisam izvalio kako igra a posle je zapalio ... e da i to je bilo pre patcha kad je mogao da me trapuje vise puta ... sad bi verovatno bilo mnogo bolje za mene ...

elem zakljucak ... scare beast ... onaj scatter shot kad krene da se hiluje i drzi ga na distanci kolko god mozes ... nemaju svi druidi charge ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

jedini put kada sam uspeo da dobijem druida je kada me ukenjalo da lepo izviperujem svu manu jednom taurenu...no mislim da nije bio neki igrach jer em sto nije odmah uspavao peta em sto je vishe favorisao cat nego bear form sto je meni mnogo chudno =o)...mada sto je mohi rekao...hunter mozhe da dobije druida samo ako ima mnogo bolju opremu...i verovatno neki engineering & stuff...otherwise druid ftw =o)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za Hunter vs Druid ali znam da je Warrior vs Druid totalni imbalance.

Ja lvl 41 Warrior protiv Elf Druida lvl 38 sam izgubio 6 puta za redom duel.

Druid je imao totalno prosechnu opremu dok je moj Dwarf bio ukrashen odlichnim, moj level, plavim itemima - jedino shto mi je bila "mana" jeste 1h weapon + shield mada i to nije neka mana jer shield bash sabija.

Sve u svemu.. duplo loshije opremljenog Druida nisam mogao da dobijem 6 duela a da ne pricham da je bio "samo" 3 levela slabiji od mene.

Imbalonche.. i to kazem, jer verujem da dobro igram sa Warriorom ali jednostavno Druida NE MOGU DA POBEDIM u duelu. Redovno sabijem Magove vetjeg levela sa odlichnom opremom, ali Druida.. ma no comments! :P

Link to comment
Share on other sites

Au bre cyro, pa nije ni cudo kad ides na druida sa 1h ;) Jel imas mortal strike ( na 41 mozes da ga imas) ... licno do lvl 35 sam imao sa druidem probleme, posle manje vise ne ...

Kazes da maga sabijes, cudno jer je mage po meni najveci warr killer.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Hmm hmm hmm ovde bre svi pisu razlicito. Taj druid sto se cepao u cat formi je budala. Protiv hunta sleep pet i peglanje kao meda(chrge naravno) i u principu druid dobija skoro uvek. E sad za warriora tu nema price.. jednostavno druidu najvise lezi war i to je tako jbga. Cyro sa 1h i shieldom je tek tesko, da ne kazem nemoguce..itd..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam azura nelf warriora main tanka salvation army-a (najbolji pve guild aliance na shadow moon) dobio bez rootsa znaci samo bear i heal i to sam je lagano dobio ... a dao bog ona ima skoro ceo might i jos shtoshta ali dzaba ... defence spec sa 1h i shieldom ... nema teorije da dobije druida ...

sto se tice rogueova sve zavisi od ukenja ... generalno mislim da su sanse vise na mojoj strani ali opet moze da ga ukenja da rezistuje natures grasp pa da misuje stun i tako neke debilnosti ali i onda druid moze da se izvuce a to opet najvise zavisi od toga kolko ce njega da ukenja neki crit ili nesto ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pazi ja kapiram da sam imao veliki disadvantidz.. ortak reta koristi 1h oruzije koje je uzas (ochajan dps, ochajan max dmg, +8 na SPIRIT + povetjava healing spellove.. reta koristi oruzije za paladina) ali ima odlichan shield.. mada nije to najvetji problem, vetji problem jeste to shto on ima full fury spec. (o da, nema mortal strajka) a tankuje.. lol, shta vishe da kazem - nikako da me poslusha, jeste da nemam high lvl lika ali od izlaska wow-a spavam na wow forumima/thottbotu/allakazu/etc.

aj sada kapiram ja da tju da izgubim.. ali da mi i po 5 levela slabiji druidi jebu majku onako poshteno to ne kapiram! :(

Link to comment
Share on other sites

jaki su , jbg, najduze borbe koje sam ja video je izmedju druida i paladina, onako obadvojica nemaju neki dmg i tuku se polako, pa heal, pa udri i tako 15 min. Warrior kad se bori protiv druida mora brzo da ga ubije, znaci na onom prvom healu kad izadje iz bear forme. Ali kad je u bear formi dmg se skoro izjednaci, koliko ti njega udarish , toliko on tebe zbog silnog armora koji druid tada ima, jedina prednost je shto warrioru mora da opali crusader od silne tuce pa eto tu neki mali bonus na dmg, i shoutovi dosta pomognu, na kraju druid izadje iz bear forme da pocne heal, da ga slucajno ne zahvati execute, e tu warrior treba da reaguje, ako tu neodradi stvari kako treba, dovidjenja.

edit : ovo je sa druidom koji na 30 % izadje iz bear forme , takvog warrior i moze da dobije, ali one shto nedaju da im hp padne ispod 80 % , tu warr nema shanse.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

PPS: da se mi ne lazemo pet je nebitan posto druidu pravi smesan dmg u bear formi .... ja cesto kad ne mogu bez problema da sleepujem peta ni ne radim to posto mi vise problema nanese hunt dok ja sleepujem peta nego da sam odma hunta peglao ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...