Jump to content

SCG 5-4 Hrvatska


gruja

Recommended Posts

Svaka cast momcima,nisam ni sumnjao u nas trijumf,narocito jer komsije imaju sada vec ogroman kompleks od nas...Shefik najbolji kad je najpotrebniji...a Vujasinovic ako jos jednom da neki ludacki lob,dizem mu spomenik(mada i ovako ga je zasluzio)!!!

ali Milojko car...Shefik odbrani nesto,u nastavku Hrvati pogode precku i reziser prikazuje odbranu od malopre,a Milojko ko spricer ladan:a izgleda da je Shefik odbranio...

A bas je tipicno prenosio,sve vreme kenja za sudije,a meni koliko se cinilo,skroz je bilo objektivno sudjenje,a on sere li sere...

A koje je sve epitete dao Shefiku...El Grande,Nepobedivi...pogledajte ga,kao tigar,kao Vanja Grbic [:D][:D] ...jebote koji car...

Svira sudija iskljucenje za Hrvate,tek Milojko:Pa dobro su se sudije setile da i nasi vaterpolisti imaju dushu...i da imaju zene,decu i porodicu...aaaaa LOL...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ali Milojko car...

Milojko jeste car, ali utakmicu je prenosio Dusko Korac ;)

Svaka cast nashima, onaj sudija(Chejni) nas je "ubio", sva sreca pa smo imali Sefika na golu.

Ono shto sam rekao pre utakmice da je slabo bilo dosad(Sefik, extramen) je protiv Hrvata bilo sjajno.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

uf,al sam ja neobavesten...jos reko ma ovo je sigurno Milojko,gde su njega izvukli da prenosi vaterpolo...

mislim da nije toliko Cejni kenjao koliko vi mislite,ali opusteno,dobro je da mozemo da o tome pricamo srecni...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Svira sudija iskljucenje za Hrvate,tek Milojko:Pa dobro su se sudije setile da i nasi vaterpolisti imaju dushu...i da imaju zene,decu i porodicu...aaaaa LOL...

Pa dobro, ipak mora da se "zalije" malo da bi mogao da prenosi u tri ujutru mech ... i onda eto, ispadne svasta ;)

@topic - Steta sto nisam gledao mech. Bas sam se ono vrteo po krevetu pokusavajuci da zaspim, i spavao po pola sata, pa pola sata nista, i tako u krug ... valjda ce biti neka repriza.

Link to comment
Share on other sites

tp ti je i kada izgubi,mo i kada dobijemo. redovno sam pratio ta zbivanja, ziveo sam samo 30ak metara od ambasade.... koja je to masa :))

tekmu sam gledao, ali reprizu, nisam izdrzao do 2 budan.

nego, kada je finale?? znam da je 20:30, ali ne znam da li je u subotu ili petak???

Link to comment
Share on other sites

tp ti je i kada izgubi,mo i kada dobijemo. redovno sam pratio ta zbivanja, ziveo sam samo 30ak metara od ambasade.... koja je to masa :))

tekmu sam gledao, ali reprizu, nisam izdrzao do 2 budan.

nego, kada je finale?? znam da je 20:30, ali ne znam da li je u subotu ili petak???

subota! protiv madjaroa

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sjajno...

Sad uopshte netju iskoristiti ovu priliku da povuchem paralelu izmedju vaterpolista koji su puni para i igraju za reprezentaciju i siromashnih kosharkasha koji moraju da pauziraju leti kako bi uspeli da izdrzhavaju porodicu. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

najtuznija prica je vezana za kosarku... do pre nekoliko godina bilo je nezamislivo da odbijes dolazak na pripreme... mnogo smo jaki izgleda, pa smo primili nba sindrom... ko jebe plave/dream team... ;(

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...