Jump to content

Prvo sise onda zubi


Recommended Posts

Kada neko ko je '85 godishte pricha o tome kako su ribe '88 godishte sisati hibridi, onda po meni tu neshto ne shtima [:D] Treba bre da budesh srecan i muvash tu piletinu (nema veze shto je rasla na genetichki modifikovanoj soji) [;)]

Kako sam mator... bre!

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

buwahaha ja idem danas na vet ti shrt parti ... :))

( [;)] )...

Znaci bice gomila ortaka i 15 riba :). Pogotovo ako je free ulaz :D.

ontopic : omg klinke sabijaju majko moja...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

njanjanja, ja imam ovog drugara, ja imam onog drugara. E pa ja imam drugara Stanketa :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Katastrofa ljudi...pre neki dan na tv-u lik rece nesto ovako (nije tacan citat ali..):

"Otac glead kako mu cerka sve vise lici na Stoju a sin na haskog optuzenika" Umro sam od smeha... [:D]  [:D]  [:D]

a nastavak citata ide : "ili jos gore da mu sin sve vise lici na Stoju a cerka na

haskog begunca".E tu je meni bio kraj :D

Link to comment
Share on other sites

XyHTeP>Brate svaka cast,sve sto si rekao-ziva istina!!

Klinke 4 life,doduse za vas starije su klinke 88,89(koje su predrkane u vecini slucajeva) dok ja ciljam na neko 90,91 :D doduse 92 jos nisam stavio u razmatranje al sto kazete hibridi su to,pa mozda i njih ubacim kao mogucnost..

E al pazi sad,bili mi u nekom kaficu ovde u Zarkovu(mosh misliti koji lud provod) i sedimo nas 3,4 i par nasih ortakinja koje onako dobro izgledaju,i prilazi stolu lik oko 30godina(posle se ispostavilo da ima 33) znaci 2 metra 100 kila bez pola zuba i poceo da prodaje neke fore za stolom,kao ovo ono koji je on baja,a LJAKSE nevidjeni,samo u Zarkovu ima takvih,prica preko moba sa nekim kaze majke ti ga isponabivam itd..I da ne smaram dalje odveo on nasu ortakinju u Jaguar(S-type koga zanima) pa posle pitao oces na jahtu da se provozamo crnogorskim primorjem... Poenta je bila:

DA JE TO 16 GODINA RAZLIKE!!! E TO SE ZOVE BOLEST...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

sta da kazem.. ne bih slusao grand i cimao se po takvim splavivoma diskotekama pa da nejebem u sledecih 10 godina... shibe bre... takve ekipe su rak rana za drustvo... zato nam devojke i izgledaju kao najzesce kurvetine zbog likova koji su u stanju sve da istrpe da bi se pokazali kako shetaju neku jebulju (klinku ?!?)

treba imati granice

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sta da kazem.. ne bih slusao grand i cimao se po takvim splavivoma diskotekama pa da nejebem u sledecih 10 godina... shibe bre... takve ekipe su rak rana za drustvo... zato nam devojke i izgledaju kao najzesce kurvetine zbog likova koji su u stanju sve da istrpe da bi se pokazali kako shetaju neku jebulju (klinku ?!?)

treba imati granice

Ja nemam nishta protiv _kurvitza_, mislim meni lepshe za oko kada izadjem napolje i vidim extra devojke koje su extra izazovno obuchene i tako.. e sada ja kapiram da vetjina tih riba ne zna nishta osim ko su nove pevaljke u Grandu i isto tako kapiram da se vetjina njih lozi na brza kola i _jahtu_ ali jebiga.. to je ostatak tvog posta gde se slazem sa tobom!

I jesi sredio?

Jock, poizbacivao sam svu tu dechetinu iz stana, jednu u taksi a ostale kutji! Bez obzira koliko sam ja zagoreo, to ipak ima 12-14 godina.. tjao zdravo, josh uvek imam ovo malo mozga! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja imam ortaka koji je 87, riba 91, isto 4 godine razlike, mala izgleda za 88, pa ne da bih je.... I onda kao godine su vazhne :P

haha

mislio si na mene mozda ?? :))

mislim eto da kazem i ja ;) zasto sam bas lepo(detaljno) procitao sve postove na ovom topicu ;) jer ja spadam u te pedofile,jeeeeee ;)) eto priznajem da sam pedofil ,ali realno me bole tuki samo tako,mogu da mi budu samo ljubomorni :PP

dalje xyHtep tvoj post je stvarno na mestu i sve to,ali eto ne mogu sebe da prepoznam u onom delu gde si spomenuo metalce ;) nisam bio metalac niti imam nameru ,fu fu :PP

nhf za takve ,svako ima svoje misljenje itd..

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

....i ja kontam da pola tih

silovanja i nisu silovanja , nego da su mame i tate malo tuzile,ili raskid

pa mala povilenela , jer je procitala u cool girlu ,koji uci devocice da budu

qrve,da kada te decko ostavi , tuzi ga za silovanje...  [:p]

Bravo care, upravo to se i deshava :)

E sad da iznesem moj stav povodom svega ovoga....

Generalno, ja volim mlade devojchice.

Mrzim do dushe te male kurvitze koje se loze na kola (pre jedno 2 meseca sam naleteo na jednu malu manekenku 89. godiste i skontao da me nije htela zato sto sam imao skrnava kola, pa sad vi vidite), ali stvarno dobro izgledaju, sve sa tangama i tako to, super mlade cice...

Ali koju ja njima prichu da prodam ?

Mislim ja ne slusam Grand prodakshn, nisam bio na Dadi polumenti, i ne volim takve ribe, ali najgore od svega je to da te ribe samo to i slusaju...

I jeze se kad cuju "TEEEEHNO" ili "HAUS" ili tako to... Elektronike uglavnom.

Ali na nasu veliku zalost, takve su danashnje klinke, rekto kad ces naci neku ultra lepu i sexy cicu koja se izazovno oblachi i hoce da se prmpa sa tobom a da ne slusa grand. Jednostavno, tako je to...

Uvek cu radije voditi neku fancy lepu cicu nego neku drugu, mada meni je fitilj kratak, ja kad cujem idiotske izjave nekog tipa od te fancy lepe cice ja se najezim, i puknem kolika je glupacha. Jebi ga, takav sam, ne mogu da izdrzim to...

I skontao sam nesto, na koliko ti jeftine prazne priche i fore mozes da kreshes klinkicu , pa to je fenomenalno, dve sam savatao na totalno ISTU foru, 88. obe, i obe super izgledaju. I to sam probao onako cisto bez veze, kao a bas me briga i tako to, i uspelo je (!), znaci da bukvalno trebas da si praznoglava budala da im prichas bajke i priche i sve ce biti super, odmah u krevet sa tobom bukvalno...

Tu ide dosta srece , da se ne varamo. Mora da te kenja isto....

P.S.: Gorepomenuti Dado Polumenta je bio sa mojojm komsinicom 89. godiste, cisto da se zna ko je ovde pedofil.

Link to comment
Share on other sites

dalje xyHtep tvoj post je stvarno na mestu i sve to,ali eto ne mogu sebe da prepoznam u onom delu gde si spomenuo metalce ;) nisam bio metalac niti imam nameru ,fu fu :PP

nhf za takve ,svako ima svoje misljenje itd..

Posle svih onih "bazena" utvrdjeno je da vrsta muzke koje slusaju ljudi na forumu je otprilike ovakva rok/metal - 50% tehno/drum - 50% tako da sam poceo pricu od te premise, ali nije poenta to, vec onaj drugi deo...A uvod, ako ne moze da skodi, onda mora da koristi...

Inace da se ogradim od hejta opet ponavljam, da nemam nista protiv ni jednog zanra muzike, moj muzicki ukus je prilicno raznovrstan (kao i drustvo), i mogu da se gotivno provedem i na hopu na freestyleru, drumu na exilu, pop komercijali u mydanu ili narodnjacima na ambisu (u kstu me necete videti :)).

Edited by XyHTeP
Link to comment
Share on other sites

Ma ovde kod mene na karaburmi, ko da je fabrika sponzorusha. Evo neke klinkice iz moje zgrade 88-90 godishte koje su mi bile skroz kul, a sada krenule da se loze na loshe momke, brza kola i jednog dana ih vidim kako vise sa nekim lokalnim budalama [kao shatro loshi momci, a u sushtini obichni shibicari]. Mada vecina bivshih i ortakinja sa kojima sam u kontaktu slushaju drum i haus [narodnjaci nastupaju kad se poveca alkohol u krvi :)]. Mada ja mislim da im je to sve prolazni period [ko da vi nikad niste stavljali kilo gela na kosu i pocheli da pushite da bi bili kul :)]

Link to comment
Share on other sites

staljo ocu da me upoznas sa tim koje traze lose momke :P:P

da vidim te sa karaburme na sta lice =]

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...