Jump to content

Uf... Shta bih dao za...


Recommended Posts

Pre nekoliko dana sam bio na nekom nemachkom site-u i gledao polovna kola i cene... Ortak oce da uzme neka kola iz Nemachke pa smo gledali cene... strasno koliko je jeftino... Sad nesto razmisljam koliko su para zgrnuli neki odavde koji su tamo kupovali kola i ovde ih prodavali dok nije dosao zakon o starosti kola koja mogu da se uvezu. Samo primera radi :

Opel Vectra 1992. godiste.... 50 evra... Kolima ama bas nista ne hvali... Da se ofarba, ochisti jos po neka sitnica da se sredi i to je to... Nemcima se vishe isplati da prodaju za 50 evra kola nego da placaju otpad...

Link to comment
Share on other sites

Neznam zasto vas to toliko chudi... Nisam ziveo u Nemackoj, ali za ovo sam chuo...

Opste poznato je da nemac svako malo menja kola, Smetaju mu kola u dvoristu, mozda nema gde da ih drzi, da ih da na otpad, mora da plati, lupam, 100 eura, on lepo da oglas da ga daje za 50 evra... Nema neki opis da li je u voznom stanju, ali ono sto mogu da vidim spolja, nista mu ne fali...

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

...a u kini jedu pse...

istina je da nemci menjaju kola i da onda stara daju ispod cene, ali 50 evra je ipak bajkovito malo.. najjeftinije što sam čuo da prodaju upotrebljiva kola je oko 1000, recimo matori fordovi, opeli i ostali nemački konfekcijski automobili, kao i ovde obožavani golf2..

Link to comment
Share on other sites

Pa ne, chista logika:

Ako nemac daje Vectru '92. god. za 50 evra da ne bi PLACAO OTPAD, onda se verovatno radi o IZUZETNO OCUVANOM automobilu...?

:)

A da su u EU uveli zakone o Euro3 (i vise) normama za SVE automobile - NISU, tako da apsolutno nema razloga da se dobar auto daje tako u bescenje.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...