Jump to content

Ko ce osvojiti WCG ????


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne igram sa undeadovima, ali nesto sam razmisljao, a niko zivi to ne radi ( bar ne top igrachi ). Naime, ud vs ud da se ide na necromancere jer ud nema na tier2 dispell i plus, verovatno u njegovoj bazi se nalazi graveyard sto ce olaksati sumonovanje kostura... Realno bez dispell-a... onoliko onih smradova se ne moze pobiti...

Razmisljam o ovome vec jedno vreme, nisam probao jer ne volim UD-a, ali chini mi se kao dobra ideja. Hteo sam ovo i ranije da postujem, ali sam se bojao da ne ispadnem glup :)

Link to comment
Share on other sites

Ne igram sa undeadovima, ali nesto sam razmisljao, a niko zivi to ne radi ( bar ne top igrachi ). Naime, ud vs ud da se ide na necromancere jer ud nema na tier2 dispell i plus, verovatno u njegovoj bazi se nalazi graveyard sto ce olaksati sumonovanje kostura... Realno bez dispell-a... onoliko onih smradova se ne moze pobiti...

Razmisljam o ovome vec jedno vreme, nisam probao jer ne volim UD-a, ali chini mi se kao dobra ideja. Hteo sam ovo i ranije da postujem, ali sam se bojao da ne ispadnem glup :)

a jebiga, ovaj ce imati ili findove ili garge, tako da se taj nekro ne isplati :P

zamisli zlion tih govana na licha lvl 3 , 2 nove i sve pada ; P ili na cryptlorda i findove i bubice, ona jedna govnarska buba ima veci demidz od grunta, jebo joj ja mater ;P i josh kosta 30 mane , pa gde to ima xd

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

a jebiga, ovaj ce imati ili findove ili garge, tako da se taj nekro ne isplati :P

zamisli zlion tih govana na licha lvl 3 , 2 nove i sve pada ; P ili na cryptlorda i findove i bubice, ona jedna govnarska buba ima veci demidz od grunta, jebo joj ja mater ;P i josh kosta 30 mane , pa gde to ima xd

Gde ?? Pa kod undeadova.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ne igram sa undeadovima, ali nesto sam razmisljao, a niko zivi to ne radi ( bar ne top igrachi ). Naime, ud vs ud da se ide na necromancere jer ud nema na tier2 dispell i plus, verovatno u njegovoj bazi se nalazi graveyard sto ce olaksati sumonovanje kostura... Realno bez dispell-a... onoliko onih smradova se ne moze pobiti...

Razmisljam o ovome vec jedno vreme, nisam probao jer ne volim UD-a, ali chini mi se kao dobra ideja. Hteo sam ovo i ranije da postujem, ali sam se bojao da ne ispadnem glup :)

ja na tu foru ud vs ud vec odavno praktikujem jer ce kosturcici koji gadjaju letece da pojadr garguele ali bukvalno da ih pojade ,plus lich i artas sa orbom ,where they missed garguels?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

e izvini decko ali treba ti tier 3 za ''kosturcice koji gadjaju letece'' :)),a pod artasom se nadam da si mislio na DK zato sto bi pravi artas lvl 10 sve to sam pobio ;)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

e izvini decko ali treba ti tier 3 za ''kosturcice koji gadjaju letece'' :)),a pod artasom se nadam da si mislio na DK zato sto bi pravi artas lvl 10 sve to sam pobio ;)

kao ja to sve neznam?

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Zato sto govorimo o tieru2... jer na tier 2 nema ud dispell, a ako on dodje do tier-a 3 i dispell-a vidimo se kosturchici... A to sto kazete za gargoyle... pa ne mislim bas da odem na njega samo sa necrosima... napravio bih i 3,4 fienda... bar...

Ni to nije izvodljivo vs bilo koga ko zna neshto. Jer ti dok stignesh u tier2, on ce isto, naravno, ti zabadash 2 templea, on krece na t3. Naravno, scoutovace ti to i predpostavice shta radish. Dok se namasujesh i stignesh do njega, `ladno ima destroyere, i mozesh alt q q. Josh ako te malo i harassovao usput...

Link to comment
Share on other sites

Ni to nije izvodljivo vs bilo koga ko zna neshto. Jer ti dok stignesh u tier2, on ce isto, naravno, ti zabadash 2 templea, on krece na t3. Naravno, scoutovace ti to i predpostavice shta radish. Dok se namasujesh i stignesh do njega, `ladno ima destroyere, i mozesh alt q q. Josh ako te malo i harassovao usput...

Ok, to je vec prica, ko je bolji igrach, mada ovo sto si rekao stoji...

@Zerox

Pobogu niko se nije setio da kad odes na necrose budes ugazen od strane destroyera?em imas dispell em imas manu kad pojedes lesheve em nova...

Pa rekao sam na pocetku da to vazi za tier2... zato sam i rekao bas protiv undeadova, zato sto oni moraju na tier3 da bi dispelovali...

Link to comment
Share on other sites

Ok, to je vec prica, ko je bolji igrach, mada ovo sto si rekao stoji...

Ne bash ko je bolji, vishe kao, da li protivnik iole zna da igra. Tj, svaki UD 25+ lvl-a na bnetu bi te izgazio samo tako (a takvih je mnogo). Znachi, treba sasvim prosechan skill, i ja garantujem da bi Duke (kao nash najbolji UD), dobio bilo kog gosu UD-a koji bi krenuo na ovo, a Duke je kao shto znamo prema njima samo prosek [:)].

Link to comment
Share on other sites

Uzmi igraj malo UD pa ponovi da UD gazi ELF-a plz.

Probao, i gazi opushteno.

Ne igram sa undeadovima, ali nesto sam razmisljao, a niko zivi to ne radi ( bar ne top igrachi ). Naime, ud vs ud da se ide na necromancere jer ud nema na tier2 dispell i plus, verovatno u njegovoj bazi se nalazi graveyard sto ce olaksati sumonovanje kostura... Realno bez dispell-a... onoliko onih smradova se ne moze pobiti...

Razmisljam o ovome vec jedno vreme, nisam probao jer ne volim UD-a, ali chini mi se kao dobra ideja. Hteo sam ovo i ranije da postujem, ali sam se bojao da ne ispadnem glup :)

Jako loshe...

O boze [:p]. Opet se ovaj topic pretvorio u "odbranite_svoju_rasu_i_dokazite_da_je_najslabija" topic.

Ja ne branim svoju rasu, slazhem se u potpunosti da je elf najjacha rasa, i da je human najslabija, u normalnom nachinu igre naravno(nenormalan je LT sa po 20 kula, masonary 3...)

Link to comment
Share on other sites

nije probano ghoste.

jeste probano misho ;) , kad se orku zavrshi t2, dolazi ti sa fs / fajrlord i zabada ti 5 towera i baraku, a ti se zaletish na njega, sjebesh sve gruntove i onda ostanu pogane zele zeke, koje se razmnozavaju, i kao, izlazi 5 kula, zavrshava se baraka i tako. a sa benshikama na kate i tauere ... teshko .

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

frimene, neznam kako tod izdrzi da ne vajnuje :D

Ma ako ToD ne vajnuje onda Haqli nisu ispale oci od wow-a...

Svaki replay kad izgubi kaze na kraju imba...Plus pored standarda kad izgubi vs elfa i orka na wcgu kada je bila 1.17 u kojoj je hmn>ud,pita ga Duke "U like UD?",a on kaze "nono,so hard".Sto znaci da lik nije realan i da ga ne treba slusati kad su takve stvari u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

evo sad cu vam ja reci jebenu taktiku vs orka (za sve udove)

samo idite mass spellcastera jebenih !!! ja sam pokazao freemanu u praksi kako to funkcionise,ORC NE MOZE DA UBIJE NIJEDNU JEBENU JEDINICU UD-U ako ovaj radi mass spellcastera. I naravno na sve stavi AMS nista vise!!!! znaci smaras smaras i tech na SPELLCASTERE ili GARGE sa AMS. i sad ce neko da mi kaze kako ce da ih pobiju batovi.

e ovako jedinica pod AMS skida od primarne eksplozije 300dmg-a! jedan bat ubije jednog garga bez ams ali jedan garg sa ams PREZIVI SA POLA HELTA!!! sad ce neki pametni da mi se javi i da kaze kako to nije magija kamikaza nego abiliti bla bla. jebeno probajte pa mi kenjajte posle!!!

ides lepo MASS SPELLCASTERA na sve zivo bacis lepo ams 2 kutije 3 heroja i orcu nista jebeno ne ostane!!! samo da neki ud ima hrabrosti da proba i da vidi da ork vs toga ne moze nista! nemoj da se neko pravi pametan i da kaze treba kesha za to ovo ono. igraj kao jebeni elf techuj i smaraj sa par jedinica ili samo herojem(sta ud-ovi znaju veoma dobro) i videcete kako radi.

da vas naucim nesto posto ste zatucani mnogo.

Realno izvuces 2-3 Spirit Walkera i dovidjenja!!!!Pozdravi se sa spellcasterima!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...