Jump to content

Ko ce osvojiti WCG ????


Recommended Posts

btw:cekao sam shrakyja da vidim sta ce da kaze i sam je vide situaciju, jer od 10 humana samo jedan medju prva 4,sto znaci da humana ima ponajvise ali nema lidera medju humanima,ori haraju tj grubby,udovi pre tj frog,elfovi tu i tamo ali humani nikad,mozda je u sledecoj verziji red na humane

Nisu druge rase toliko jache, koliko su grubby i apm(i moon, npr). Svaki dobar human(sky, tod, insomnia) mozhe opushteno da opere bilo kod drugog igracha bilo koje rase.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nisu druge rase toliko jache, koliko su grubby i apm(i moon, npr). Svaki dobar human(sky, tod, insomnia) mozhe opushteno da opere bilo kod drugog igracha bilo koje rase.

E vidis sharky tu gresis, cak i ako operu taj Tod, Sky.. to je jedva na jedvite jade, i to igraju vs nekih noob elfova udova, za koje niko od nas nikad cuo. Barem gledam sve moguce human repove i to se svodi na close win ili neki tezak abuse tipa po 15 kula na svakoj exp i tenkici i girosi. Dok kada igraju ostale rase tipa grubby, fov, pa cak i slabiji od njih to je pranje tesko.

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

sky je dobio apm-a metar dana pre eswc-a na aconu, rus je uvideo svoje greshke, i dobio sky-ja na eswc-u. Poenta je da u Koreji osim swaina niko ne igra humana, u kini ima tih base humana (shtekova), a i ToD i ostali evropski znaju da se zashtekaju. A od top16 na eswc-u imali smo 10 humana, tako da Targa tvoja pricha ne pije vodu nikako.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sacu ja da vam objasnim par stvari prvo da nema undedova eto vam weg kad su ostale 2 grupe ostala su 4 undeda 2 orca i 2 elfa i 0 humana znaci undedova ima kao sto je bilo i na eswc-u realni pokazatelj balansa igre u polu finalu su bili apm(elf) grub(orc) sky(human) regin(ud) znaci sve 4 rase kako je isao njihov raspored.... 1orc,2elf,3ud,4human

e sad za ono human zasto ga niko ne spominje za favorita hmm pa nespominje ga zato sto od roc-a jedina 2 turnira koji su osvojeni i u kojima su humani igrali uopste finale su CPL de je tod dobio didi-ja dobrog igraca ali je tod ipak u zivotonoj formi i ono jedva ga je dobio 3-2 i najbolji hu na svetu i sky koji je dobio reminda decka kome je to prvo finale uzivotu znaci humani nemaju leba ista da urade pored grubbyja i top bas top igraca sad sam gledao sta je lucifer pocinio todu znaci ko da je igrao protiv decka koji je seo drugi put za igru znaci ono totalno nemocan...tuzno zbilja gledati

sad ovo za kraj sto se tice grubby-ja i madfrog hmm je besmislena i glupava dilema grubby je u proteklih godinu dana vise osvojio nego sto je mad frog za svoj zivot uzevsi wcg ecg eswc i cyber x games i cpl ,, mad frog je za celu wc3 karijeru samo osvojio bizzard invite turnir i to je to i jednom drugi na eswc kad ga je u finalu heman izpresavijao na wcg-u ucestvuje vec 5 god racunajicu i starcraft i nikad nije u stanju ista da uradi jednostavno nije dovoljno dobar igrac da se uopste meri sa grubbyjem sad ovo za wcg wcg ako bude igrao kontam da ce uzeti vanzemaljac moon mada moze i gruby treci niko nemoze a human nikako toliko od mene

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

sky je dobio apm-a metar dana pre eswc-a na aconu, rus je uvideo svoje greshke, i dobio sky-ja na eswc-u. Poenta je da u Koreji osim swaina niko ne igra humana, u kini ima tih base humana (shtekova), a i ToD i ostali evropski znaju da se zashtekaju. A od top16 na eswc-u imali smo 10 humana, tako da Targa tvoja pricha ne pije vodu nikako.

hehe pa sta mislis sto su fs_rusi kenshin.werra wcb_rainbow lof.disgust i ostali stari humani prestali da igraju u tft-u uvideli su da nema leba za humane

a to medju prvih 100 ima 90 humana macko o rep posto ni jedan nije osvojio a to se gleda naravno svi se secamo famoznog cpl-a de je prvoh 7 mesta bilo humani to je bio poslednji turnir na kome su humani dominirali od tad bore se da budu top15 ko sto highli kaze ali da ne preteraju ne iznad 4og mesta

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

bukvalno, kad vladica prospe 10 redova texta u kojima nishta nije rekao, to je to

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uvideo i vladica da nema leba od humana pa presto da igra.....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ja obozavam da igram sa humanima,previse su mi extra rasa kad si stvarno dobar sa njima;jel gledao neko spell vs grubbya sa mass sorcs?Jes da je spell izgubio jer mu ovaj eliminisao gradjevine ali koji mu je sex zadavao sa onim sorsericama,extra....a to niko ne radi,bedak...i stagod svi govorili i kad malo bolje i sam razmislim,ja ne vidim nijednog humana koji bi sa nekom drugom rasom sabijao ,pa kad bolje razmislim,mozda su humani,kao rasa,samo jeftina ulaznica za noobz0re u hall of fame :D

Mass kula,mass tenkova gg...ko je reko kina?

Link to comment
Share on other sites

Ja obozavam da igram sa humanima,previse su mi extra rasa kad si stvarno dobar sa njima;jel gledao neko spell vs grubbya sa mass sorcs?Jes da je spell izgubio jer mu ovaj eliminisao gradjevine ali koji mu je sex zadavao sa onim sorsericama,extra....a to niko ne radi,bedak...i stagod svi govorili i kad malo bolje i sam razmislim,ja ne vidim nijednog humana koji bi sa nekom drugom rasom sabijao ,pa kad bolje razmislim,mozda su humani,kao rasa,samo jeftina ulaznica za noobz0re u hall of fame :D

Mass kula,mass tenkova gg...ko je reko kina?

Pa ako ti ides vs compa kule + tenkove GG

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Dali neki ljudi stvarno ne mogu da shvate da ovoj igri treba balans,evo npr Lucifer vs Toda,sto vladica kaze lucifer ga je ugazio,pregazio preko njega,eee pa to je jebeni Tod brate ne moze on po njemu da pisha kao da je to neka noobara obicna lvl 30.....(lupio sam sada nebitno),eto ti kako svi zivi Orcovi pishaju po UDovima,u te orkove necu ubrajati Grubbya jer je on nesto stvarno posebno,i on je realno najbolji igrac sveta,jer moze sa svakom rasom da sabije bilo koga,a tek da ne pricamo o njegovom orku,ali npr Lyn,Bera.werra,zacard gaze UDove,eto npr. hunter vs Winnera sada na wc3lu mTw vs rS,hunter se popishao po Winneru,pa eto jel to sada stvarno u redu?Decko sabija tamo u koreji 3ci bio na WEGU,i doshao rS.Hunter i ispishao se po winneru,mislim da stvarno to nije u redu i mislim da svi zanju da ork gazi Ud-a,eto toliko od mene,ja barem mislim da stvarno nije u redu da hunter pisha po winneru,a lucifer onako po Todu,to su stvari u TFT-u koje su retardirane....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

highli sta je namas argumenata na sta sam rekao pa kazes ono gore... :) mislim realno upravu sam human na turniru tipa eswc wcg weg tog kalibra nije bio prvi od izlaska frozen throna... jeli moguca da je nadarenih humanskih igraca toliko manje naspram drugih rasa ili sta mislim tod winner of cpl treci na wcg-u i dodje jedan lucifer i zgazi ga ko da igra sa nekim slepcom mislim da stvarno nije u redu igra je bliza balansu ali to nije ja mislim da je eswc realni pokazatelj trenutnog balansa u igri orc>elf>ud>human lepo kaze weg sky najaci humanski redstavnik je bio i zgazio ga reign koji je do jaja igrac ali nije najbolji ud na zemlji zamislite sta bi neki fov sweet gostop uradili tom skt-ju kad ga je reign zgazio za 7min...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

highli sta je namas argumenata na sta sam rekao pa kazes ono gore... :) mislim realno upravu sam human na turniru tipa eswc wcg weg tog kalibra nije bio prvi od izlaska frozen throna... jeli moguca da je nadarenih humanskih igraca toliko manje naspram drugih rasa ili sta mislim tod winner of cpl treci na wcg-u i dodje jedan lucifer i zgazi ga ko da igra sa nekim slepcom mislim da stvarno nije u redu igra je bliza balansu ali to nije ja mislim da je eswc realni pokazatelj trenutnog balansa u igri orc>elf>ud>human lepo kaze weg sky najaci humanski redstavnik je bio i zgazio ga reign koji je do jaja igrac ali nije najbolji ud na zemlji zamislite sta bi neki fov sweet gostop uradili tom skt-ju kad ga je reign zgazio za 7min...

Koji bre jadni sky? Inso je bolji 5 puta... Imao je na eswc-u i bolji ukupni score u obe grupe, i dobio je sky-ja u medjusobnom duelu. Bio bi top 4 sigurno, postigao bi sigurno i vishe od sky-ja, da je bilo winner losser posle grupa, ovako je naleteo na Deadman-a u 1. kolu i jbg, popushio ga...

<edit> i ne lupaj molim te da je orc najjacha rasa. Ide:

Elf>UD>ORC>HU

Edited by Sharkywc3
Link to comment
Share on other sites

Koji bre jadni sky? Inso je bolji 5 puta... Imao je na eswc-u i bolji ukupni score u obe grupe, i dobio je sky-ja u medjusobnom duelu. Bio bi top 4 sigurno, postigao bi sigurno i vishe od sky-ja, da je bilo winner losser posle grupa, ovako je naleteo na Deadman-a u 1. kolu i jbg, popushio ga...

<edit> i ne lupaj molim te da je orc najjacha rasa. Ide:

Elf>UD>ORC>HU

Ti si jos vise lupio rekavshi da UD>ORC - rofl.

Ide :

elf>orc>ud>hmn

Link to comment
Share on other sites

,Jul 30 2005, 18:17]

potpuno se slazem..

Da pitamo Mileta dali NE<Ud?:)Mile je rekao kakav UD ne secam se kada me je dobio zadnji put sa ghoulvima :),sto se i ja slazem sa njegovom izjavom,jedino resenje su findovi,sa kojima i onda treba da se ubijesh od micra da bi govno elfovsko crklo,no anyway ne smeta meni tolko elf kolko Orc,ali je imba -.-

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

evo sad cu vam ja reci jebenu taktiku vs orka (za sve udove)

samo idite mass spellcastera jebenih !!! ja sam pokazao freemanu u praksi kako to funkcionise,ORC NE MOZE DA UBIJE NIJEDNU JEBENU JEDINICU UD-U ako ovaj radi mass spellcastera. I naravno na sve stavi AMS nista vise!!!! znaci smaras smaras i tech na SPELLCASTERE ili GARGE sa AMS. i sad ce neko da mi kaze kako ce da ih pobiju batovi.

e ovako jedinica pod AMS skida od primarne eksplozije 300dmg-a! jedan bat ubije jednog garga bez ams ali jedan garg sa ams PREZIVI SA POLA HELTA!!! sad ce neki pametni da mi se javi i da kaze kako to nije magija kamikaza nego abiliti bla bla. jebeno probajte pa mi kenjajte posle!!!

ides lepo MASS SPELLCASTERA na sve zivo bacis lepo ams 2 kutije 3 heroja i orcu nista jebeno ne ostane!!! samo da neki ud ima hrabrosti da proba i da vidi da ork vs toga ne moze nista! nemoj da se neko pravi pametan i da kaze treba kesha za to ovo ono. igraj kao jebeni elf techuj i smaraj sa par jedinica ili samo herojem(sta ud-ovi znaju veoma dobro) i videcete kako radi.

da vas naucim nesto posto ste zatucani mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...