Jump to content

Ko ce osvojiti WCG ????


Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grubby>Lucifer,mada stvarnio igra mnogo dobro...

@Highl1 : Nemoj o onome o cemu ne znas,FroG je isao na destro+ghoul BEZ hero nukea,secam se tih partija kao da su juce odigrane.Da je Grubby stvarno bio bolji od FroGa counterovao bi mu taj "mass" destroa,a ne bi isao na lame fore...Za taj strat mu ne treba skill,tj ja bi dobio FroGa sa tim massom

Link to comment
Share on other sites

,Jul 29 2005, 02:51]Grubby>Lucifer,mada stvarnio igra mnogo dobro...

@Highl1 : Nemoj o onome o cemu ne znas,FroG je isao na destro+ghoul BEZ hero nukea,secam se tih partija kao da su juce odigrane.Da je Grubby stvarno bio bolji od FroGa counterovao bi mu taj "mass" destroa,a ne bi isao na lame fore...Za taj strat mu ne treba skill,tj ja bi dobio FroGa sa tim massom

zeroxeeeeee tada su destroi bili mnooooooooooooogo imba, wyverni nisu mogli da ih kanteruju, lame je bio neophodan ako neubijes ud-a pre :P

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

zeroxeeeeee tada su destroi bili mnooooooooooooogo imba, wyverni nisu mogli da ih kanteruju, lame je bio neophodan ako neubijes ud-a pre :P

Yuuuuurrrrrrrrriiiiiiiiiiiii isti su kao i sada,tj mozes ih lako ubiti sa wyvern_bat(bez liquida)combinacijom.Kao sto rekoh 293 puta da je Grubby stvarno bio bolji counterovao bi ih LAKO.Ako hoces da kazes da sada UD>orc,necu da pricam sa tobom. :)

Link to comment
Share on other sites

,Jul 29 2005, 03:26]Yuuuuurrrrrrrrriiiiiiiiiiiii isti su kao i sada,tj mozes ih lako ubiti sa wyvern_bat(bez liquida)combinacijom.Kao sto rekoh 293 puta da je Grubby stvarno bio bolji counterovao bi ih LAKO.Ako hoces da kazes da sada UD>orc,necu da pricam sa tobom. :)

mozda sam ja omasio verziju ali bila je jedna , mozda su isti kao sada ali znam da je bio neki bug pa su destroi jebali kevu :)

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

to je bila ona verzija kad je duke bio dobar :D a destroi imali nenormalan splash :D

svejedno da kazhemo da je grubby npr tad i izgubio, shta je od tad uradio frog?

ispao na wcg-u, na eswc-u u vreme vladavine ud-ova bio drugi, znachi nema neke preterane rezultate

sa druge strane grubby ima osvojen i eswc i wcg, i josh mnoge druge turnire, pa sami procenite ko je bolji igrach.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to je bila ona verzija kad je duke bio dobar :D a destroi imali nenormalan splash :D

svejedno da kazhemo da je grubby npr tad i izgubio, shta je od tad uradio frog?

ispao na wcg-u, na eswc-u u vreme vladavine ud-ova bio drugi, znachi nema neke preterane rezultate

sa druge strane grubby ima osvojen i eswc i wcg, i josh mnoge druge turnire, pa sami procenite ko je bolji igrach.

Hmm sve u svemu ja nikada nisam video onoliko rezultata kolko si ih postigli igraci Orc i Elf rase,slobodno recite ako greshim,ali zar se nikad neko od vas ne zapita a zasto je to tako,jer mozda zbog rase?Ili su ostali Orc i elf igraci mnogo iskusniji od Udovih?Nemojte me pogreshno shvatiti tipa da sada hocu da kazem da je UD sranje rasa itd,UD je preterana rasa,itd da ne ulazimo u detalje,ali se zapitajte na tom pitanju sto sam naveo gore.....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Yuuuuurrrrrrrrriiiiiiiiiiiii isti su kao i sada,tj mozes ih lako ubiti sa wyvern_bat(bez liquida)combinacijom.Kao sto rekoh 293 puta da je Grubby stvarno bio bolji counterovao bi ih LAKO.Ako hoces da kazes da sada UD>orc,necu da pricam sa tobom. :)

matori 1.15 verzija , destrojeri su radili full splash na sve jedinice(ukoliko su destrosi imali mane) ... iz bukvalno 5 udaraca ubiju bilo koju prokletu jedinicu... human je mogao samo da ih mrzi ili da ide na tenkove.. .ako je uopste mogao da stigne do njih...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Hmm sve u svemu ja nikada nisam video onoliko rezultata kolko si ih postigli igraci Orc i Elf rase,slobodno recite ako greshim,ali zar se nikad neko od vas ne zapita a zasto je to tako,jer mozda zbog rase?Ili su ostali Orc i elf igraci mnogo iskusniji od Udovih?Nemojte me pogreshno shvatiti tipa da sada hocu da kazem da je UD sranje rasa itd,UD je preterana rasa,itd da ne ulazimo u detalje,ali se zapitajte na tom pitanju sto sam naveo gore.....

ud po meni jeste rasa koja zahteva najvishe skilla, i moguce je da je u raznim verzijama bila oslabljena, ali setimo se te chuvene destro verzije, i roca sa forestwalkingom.

Da ne pochinjemo sad o humano, kraljevskoj rasi roc-a koja je bila najjacha kroz sve verzije.

Ali opet pogledaj, u koreji su ud-ovi main rasa pored elfova, fov je uzeo eswc 2004, ove godine smo imali 3 ud-a u top8 na eswc-u (proshle 4-5), winner 3-i na weg-u. gostop 2-i, shto dokazuje da ud nije toliko slab, vec da evropa danas osim winnera i froga donekle nema jakog ud-a (ne rachunam tu happy-ja i ostale ladder sabijeche koji nishta ne urade u svojoj zemlji na eswc/wcg qualijima)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I gde su humanu u tom ultra mega giga top-u. Nikada nijedan human, od Roc-a da se pojavi koji ce da sabija sve. Svaka rasa je imala po nekog i ima jos uvek.

Glavno pitanje ko je bolji Lucifer -ud, ili grubby -orc, ili mozda moon-elf.

A zasto neko ne potegne pitanje, da li moze neki human igrac da pobedi bilo koga od njih, recimo sky, tod, insomnia? Zato sto nikako i i nemoze da pobede oni ove igrace, i nikada i nisu do sada, ajde da ne uzimamo izuzetne slucajeve. Ali kada je gruuby skorije izgubio od nekog humana??? ili moon, ili lucifer, ili fov, ili...

Ja neznam sta je u pitanju, da li nema tako jakih humana, ili je do rase neznam, u svakom slucaju, humana u topu nema. Neko ce reci da ali tod uzeo cpl, jeste pored ducka i didija, izem ti konkurenciju, i to ga usralo, jos svaku partiju dobijao na jebeni user uglavnom i jedva...

Znaci gledam replays.net, i sada milion humanskih repove, od toga oni dobijaju 10%, nemam rep da skinem gde neki human dobija, onaj swain, ima ga na milion repove, od toga dobio 2 partije i to jednu vs humana.

Legend is BACK!!

Link to comment
Share on other sites

matori 1.15 verzija , destrojeri su radili full splash na sve jedinice(ukoliko su destrosi imali mane) ... iz bukvalno 5 udaraca ubiju bilo koju prokletu jedinicu... human je mogao samo da ih mrzi ili da ide na tenkove.. .ako je uopste mogao da stigne do njih...

taj rad :) to je bila imba, umukni frimene >_<

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

I gde su humanu u tom ultra mega giga top-u. Nikada nijedan human, od Roc-a da se pojavi koji ce da sabija sve. Svaka rasa je imala po nekog i ima jos uvek.

Glavno pitanje ko je bolji Lucifer -ud, ili grubby -orc, ili mozda moon-elf.

A zasto neko ne potegne pitanje, da li moze neki human igrac da pobedi bilo koga od njih, recimo sky, tod, insomnia? Zato sto nikako i i nemoze da pobede oni ove igrace, i nikada i nisu do sada, ajde da ne uzimamo izuzetne slucajeve. Ali kada je gruuby skorije izgubio od nekog humana??? ili moon, ili lucifer, ili fov, ili...

Ja neznam sta je u pitanju, da li nema tako jakih humana, ili je do rase neznam, u svakom slucaju, humana u topu nema. Neko ce reci da ali tod uzeo cpl, jeste pored ducka i didija, izem ti konkurenciju, i to ga usralo, jos svaku partiju dobijao na jebeni user uglavnom i jedva...

Znaci gledam replays.net, i sada milion humanskih repove, od toga oni dobijaju 10%, nemam rep da skinem gde neki human dobija, onaj swain, ima ga na milion repove, od toga dobio 2 partije i to jednu vs humana.

ima jedna partija gde inso dobija moon-a :))))

hmm swein se sada o5 probija moguce da ce biti nesto, i storm je krenuo u akciju pa igrao je 1-1 sa moon-om na IGE wars-u, ono human igraca ima manje a moon-u, grubby-ju, remind-u i neznam recimo luciferu-u retko koji igrac uopste i moze da parira pa onda taj mali broj humana ni nemoze da se probije do izrazaja T_T, mozda ce storm nesto ureaditi lik stvarno igra ko zmaj ( ono toda je 2-0 kasikom)

Link to comment
Share on other sites

I gde su humanu u tom ultra mega giga top-u. Nikada nijedan human, od Roc-a da se pojavi koji ce da sabija sve. Svaka rasa je imala po nekog i ima jos uvek.

Glavno pitanje ko je bolji Lucifer -ud, ili grubby -orc, ili mozda moon-elf.

A zasto neko ne potegne pitanje, da li moze neki human igrac da pobedi bilo koga od njih, recimo sky, tod, insomnia? Zato sto nikako i i nemoze da pobede oni ove igrace, i nikada i nisu do sada, ajde da ne uzimamo izuzetne slucajeve. Ali kada je gruuby skorije izgubio od nekog humana??? ili moon, ili lucifer, ili fov, ili...

Ja neznam sta je u pitanju, da li nema tako jakih humana, ili je do rase neznam, u svakom slucaju, humana u topu nema. Neko ce reci da ali tod uzeo cpl, jeste pored ducka i didija, izem ti konkurenciju, i to ga usralo, jos svaku partiju dobijao na jebeni user uglavnom i jedva...

Znaci gledam replays.net, i sada milion humanskih repove, od toga oni dobijaju 10%, nemam rep da skinem gde neki human dobija, onaj swain, ima ga na milion repove, od toga dobio 2 partije i to jednu vs humana.

Pa koliko znam on ne kaci svoje repove iako dobije iako izgubi tako da najverovatnije neko je zeleo da se pohvali kako je dobio swaina pa ga okacio.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

to je bila ona verzija kad je duke bio dobar :D a destroi imali nenormalan splash :D

svejedno da kazhemo da je grubby npr tad i izgubio, shta je od tad uradio frog?

ispao na wcg-u, na eswc-u u vreme vladavine ud-ova bio drugi, znachi nema neke preterane rezultate

sa druge strane grubby ima osvojen i eswc i wcg, i josh mnoge druge turnire, pa sami procenite ko je bolji igrach.

Wrong,to je bila 1.14 gde je destro imao isti splash kao i sada.Pogledaj FroGov interview gde je rekao da je izgubio motivaciju posle osvojenog WWI-ja u 1.14...Eto Grubby nije grupe mogao tu da prodje,ali da on je bolji igrac...FroG je prvi otisao u koreju i igrao za klanove kao sto su [intel] i [frienz] i osvojio bukvalno sve sto se moze osvojiti tamo i vise je cenjen od Grubbyja,na WEG1 je pozvan samo zbog stare slave.Pre 1.14 kada je igrao bas aktivno pogledaj ko je od njih bio bolji igrac,i tada je bila mnogo veca konkurencija.Aktivni HeMaN,SuRViVoR,FaTC,Insomnia,DIDI8,Karma,FroG-svaki od njih je mogao da uzme #1 mesto na svakom vecem turu.Sada je monotono sve jer je Grubby TRENUTNO najbolji igrac na svetu(mozda Moon ili Zad mogu da mu nesto urade) i on je nesto kao Sumaher prosle sezone dok mu nisu sjebali bolid,sto ce reci da je Orc kao i ferrari overpowered trenutno i dok ga ne nerfuju Grubby ce osvajati svaki tur.

matori 1.15 verzija , destrojeri su radili full splash na sve jedinice(ukoliko su destrosi imali mane) ... iz bukvalno 5 udaraca ubiju bilo koju prokletu jedinicu... human je mogao samo da ih mrzi ili da ide na tenkove.. .ako je uopste mogao da stigne do njih...

To je bila 1.14 verzija.
Link to comment
Share on other sites

SHARKY MOZES SAMO DA SE SAGNES I DA GA...

Sta je bre ???

Ha-Ha-Ha!

Hmm sve u svemu ja nikada nisam video onoliko rezultata kolko si ih postigli igraci Orc i Elf rase,slobodno recite ako greshim,ali zar se nikad neko od vas ne zapita a zasto je to tako,jer mozda zbog rase?Ili su ostali Orc i elf igraci mnogo iskusniji od Udovih?Nemojte me pogreshno shvatiti tipa da sada hocu da kazem da je UD sranje rasa itd,UD je preterana rasa,itd da ne ulazimo u detalje,ali se zapitajte na tom pitanju sto sam naveo gore.....

ESWC group stage 2:

Human:10(toliko o tome da humani nigde ne drzhe primat)

Elf:6

Undead:5

Orc:3(po ovome ispada najslabiji, ne rachunajuci grubby-ja naravno).

Od toga u finalu 3 Ud-a, 2 Elf-a, 2 Human-a, 1 Orc.

Prva 4 mesta sve 4 rase...

Sad, to shta je Grubby zhivotinja, i prao bi sa bilo kojom rasom, to je 2. pricha. Mali rus takodje sabija, od svih igracha na svetu, on pravi ubedljivo najmanje greshaka(uglavnom ih ne pravi uopshte). Osim ove dvojice navedenih, UD-ovi sabijaju sve. Fov je po meni mogao opushteno da bude i 3., samo da nije dobio tako teshku grupu(grubby i apm).

Link to comment
Share on other sites

Wrong,to je bila 1.14 gde je destro imao isti splash kao i sada.Pogledaj FroGov interview gde je rekao da je izgubio motivaciju posle osvojenog WWI-ja u 1.14...Eto Grubby nije grupe mogao tu da prodje,ali da on je bolji igrac...FroG je prvi otisao u koreju i igrao za klanove kao sto su [intel] i [frienz] i osvojio bukvalno sve sto se moze osvojiti tamo i vise je cenjen od Grubbyja,na WEG1 je pozvan samo zbog stare slave.Pre 1.14 kada je igrao bas aktivno pogledaj ko je od njih bio bolji igrac,i tada je bila mnogo veca konkurencija.Aktivni HeMaN,SuRViVoR,FaTC,Insomnia,DIDI8,Karma,FroG-svaki od njih je mogao da uzme #1 mesto na svakom vecem turu.Sada je monotono sve jer je Grubby TRENUTNO najbolji igrac na svetu(mozda Moon ili Zad mogu da mu nesto urade) i on je nesto kao Sumaher prosle sezone dok mu nisu sjebali bolid,sto ce reci da je Orc kao i ferrari overpowered trenutno i dok ga ne nerfuju Grubby ce osvajati svaki tur.

To je bila 1.14 verzija.

pametno zboris!

btw:cekao sam shrakyja da vidim sta ce da kaze i sam je vide situaciju, jer od 10 humana samo jedan medju prva 4,sto znaci da humana ima ponajvise ali nema lidera medju humanima,ori haraju tj grubby,udovi pre tj frog,elfovi tu i tamo ali humani nikad,mozda je u sledecoj verziji red na humane

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

To Goga: http://www.wc3addicts.com/replay.php?rid=37306 Grubby vs Lucifer (druga partija InCup finals) na 2r.

To sam i ja chuo da Swain ne daje svoje repove. Zbog toga su i retki :)

Go Go Go Luci! :)

ne zelim da gledam neki rep gde je grubby spavao etc... samo pogledaj rezultat grubby lucifer i sve ti je jasno, ali stoji da je lucifer treutno jedan od najboljih ud-ova ako ne i najbolji

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...